reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Mamusia blaneczki jakiś czas temu stracilam zmysły smaku i węchu okazało się zapalenie zatok i dostalam antybiotyk odrazu lepiej się poczułam
Gwiazdeczka bardzo ładne imiona
My wczoraj siedzieliśmy i chyba będzie zosia jest angielski odpowiednik.wybieracie się gdzieś na sylwestra? U mnie znajomi robić mieli ale dzieci ospe mają więc chyba w domu zostaniemy
 
reklama
Ja juz biore antybiotyk od soboty ale nie czuje poprawy jesli chodzi o zatoki gardlo przeszlo nawet ale nie wiem czy to od anty czy od tantum verde?!
Ewstra- a jaki antybiotyk bo ja mam amoxycyline i tylko na 4.5 dnia 3 tabletki dziennie po 500mg ..ladnie zosia moja babcia ma tak na imie uuuu ospa lepiej omijac takie wirusy my w domu raczej bo nigdzie nie pojdziemy bo ja chora ani do nas nie przyjdzie :thumbdown::(:confused:
 
Sylwestra spedzamy u rodzicow. Babcia z Dziadziusiem wracaja do Polski drugiego wiec chce z nimi jak najwiecej pobyc. Nie wiem czy wytrzymam do polnocy bo teraz klade sie spac kolo 21-22 :o

Nigdy nie mialam chorych zatok wiec niestety nie pomoge :*
 
Ja bylam wcześniej przeziębienia leczylam się sama zostal mi taki katar gleboko gdzieś i wpadłam ze to zatoki erythromycin na 7 dni miałam odrazu czulam poprawe przede wszystkim wróciły mi zmysly
 
Idz I nie wychodz dopoki nie dadza Ci czegos konkretnego! A potem sprawdz jeszcze sie upewnij czy to co Ci dali jest ok dla ciezarnych!
 
reklama
Witam w nowym roku jak się czujecie?
mamusia blaneczki a tobie pomag coś nowy lek?
Licze ze dzis nie będzie bez deszczu i pójdziemy na dlugi spacer w nocy pewnie nie bede mogla spac bo jutro juz usg:-) musze jeszcze poprosić o coś na zgage bo leki ktore mam nie pomagaja.
 
Do góry