reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

dzień dobry... ;-)
bardzo dziękuję za życzenia, urodziny minęły super, nie robiłam żadnej imprezy, tylko pojechaliśmy na spływ kajakowy ze znajomymi...było naprawdę super...postanowiliśmy, ze na pewno to powtórzymy..
Szopek, Mati uwielbia wapno i wszelkie cytrusowe syropy, ale za to nie cierpi nurofenu itp.
mi też tego brakuje, ze nie można wrzucić filmu...a nie chcę wrzucać na youtuba:-(
 
reklama
Dzień dobry z rana:)
I jak dziewczynki Wasze dzieciaczki,
Kwiateczek jak Kondzio?Lepiej juz się czuje?Może coś zjadł, coś mu zaszkodziło, bo co go ten brzuszek tak męczył:no:
U nas dziś upalnie, mam wrażenie, że będzie niezła burza:(
Wczoraj byliśmy nad jeziorkiem, popływaliśmy, mała miała tyle radości, że ho ho:laugh2:
 
Witajcie dziewczyny

anusiasac Spoznione Naj Naj lepsze zyczenia:tak::tak:100 Lat:-)

Ja dziewczyny od rana juz na nogach juz bylam w spoldzielni i w zlobku bo Adas od wrzesnia do zlobka i musze skompletowac taka wyprawke:szok::szok::szok: jak do przeczkola farby bloki kolorowanki bibule plasteline fartuszek itd....

Kwiateczek jak Konradek:sorry: Lepiej czy ta temperatura nadal sie pokazuje??
hannah- i jak mala z zastrzykami? Dzielnie znosi??

anusia80- a co to ta "zemsta faraona"??

Ja biore sie za jakies gotowanie bo pustki w garach a mnie sie tak nie chce:baffled:
 
a ja mam skopany humor, dowiedziałam się właśnie że moja psiapsiółą z LO zginęła w wypadku ;(

u nas wczoraj cały dzień lało, burza była z 5h chyba, dzisiaj skwar
 
Witam. U nas tez upalnie,czysta woda nalana do basenu:tak:
Aniusia to najwazniejsze ze wakacje udane,Jedank polecieliście do Egiptu? Wspólczuje rewolucji żołądkowych,moi znajomi tam lataja na wakacje poza naszym sezonem letnim....czekamy na fotki!

Cosmo wpółczuje........
[*] zobaczyłam twój opis na gg i szybko poleciałam na BB zobaczyć co sie stało:-(
Kwiateczek Hannah jak dzieciaczki?

Tinka wypad nad jeziorko fajna sprawa:tak::tak:

Aniusiasac spóżnione ale szczere życzenia dużo dużo zdrówka!!!!!:tak::tak::tak: Kajaki są super,my jeżdzimy nad Krutynie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cosmolady rozumiem, mnie zawsze przytłaczają takie dramaty, współczuję z całego serca!
U nas skwar, siedzimy w domu, nie da się minuty wytrzymać na dworze:(
 
Dobry. I znowu mnie nie było przez jakiś czas ale tym razem mam twarde usprawiedliwienie - brak netu przez prawie dwa tygodnie.

kwiateczek - Jak Kondzio?? Lepiej już z jego brzuszkiem??

cosmo - Bardzo mi przykro z powodu przyjaciółki.

Aniusiasac - I odemnie spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe. Nie byłam nigdy na kajakach ale nie wątpie, że to fajna zabawa.

A ja byłam wczorajz Duśką u lekarza. Jakoś w pół do piątej nad ranem obudziła się i co chwila wołała siku a i tak go prawie nie robiła i tak do rana (przysneła na pół godziny jeszcze tylko). Myslałam, że tak się "bawi" ze mną. Jednak potem do południa było to samo. Ciągle wołała siku i co i rusz wycisneła z siebie kilka kropelek jednak było widac, że sprawia jej to bół, zresztą sama się łapała "tam" i mówiła, że boli.
Doktórka stwierdziła, że to nic poważnego, bo brzuszek miękki, nie ma gorączki i przepisała tylko Furalgin. Jeśli nie przejdzie po 3-4 dniach mamy zgłosić się do ponownie.
Dzisiaj udało mi się zamienić w pracy (nie chciałam obciążać mojej babci opieką nad marudnym i płaczliwym dzieckiem z którym co chwilę trzeba latać do łazienki itd) ale jutro będe musiała już iść.
Wczoraj pod wieczór Duska przestała nawet wołać na kibelek tylko co i rusz w biegu z popłakiwaniem robiła siusiu gdzie popadnie. Noc nie była aż taka zła. Dzisiaj jest zdecydowanie lepiej tylko jej siuśki są strasznie żółte i nie wiem czy to normalne po tym Furaginie.
 
Ostatnia edycja:
Panistepelek tak to od furaginu ten kolor moczu zmieniony,nawet na ulotce powinno byc napisane.A jaką dawke jej podajesz? Moze zrób badanie moczu na wszelki wypadek,tylko włąsnie ulotke od furaginu trzeba przeczytac bo może zmieniac wynik badania.Zdrówka życze.Fajnie ze juz masz net;-):tak::tak::tak:

Ja sie wziełam za porządki ogrodowe,w tym palącym słońcu ale przynajmniej troszkę poprawiłam opalenizne,:tak::tak:podłączyłam dziewczynkom takiego kwiatka pod wąż z wodą i miały radochę że na nich psikał z każdej strony jak latał ten kwiatek :-D:-D a teraz coś sie chmurzy i nie wiem czy z tego jakiejś burzy nie będzie.:baffled:
 
coś nie mogę sobie miejsca znaleźć... Razem z Kingą zgineli jej synkowie, Nikodem miałby w październiku 5 lat a Olivier za miesiąc skończyłby rok...

panistępelek zdrówka dla Klaudii... moja Maja ciągle łapie jakieś infekcje, wystarczy że się na trawie wysika i zaraz ma całą czerwoną psipkę i ją boli.
 
reklama
Cosmo, to straszne :-( :-( A co się stało, wypadek samochodowy?

Panistepelek, jak mówi Iwonka, lepiej dla pewności zrób badanie moczu.

Aniusia, ale fajne mieliście wakacje, widziałam zdjęcia na nk. Opalona jesteś jak murzynek, Martynce też nic nie brakuje:-) A nie chroniłaś się przed zemstą faraona trunkami wysokoprocentowymi? ;-)
 
Do góry