reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witam.
Dziękuje za życzenia.
P. sobie poszedł na ryby w ramach świętowania:baffled:... czyli nie ma czego świętować.
Ja siadam nadgonić robotę, bo pół dnia udawałam, ze robię ale teraz nie ma przebacz.
 
reklama
Dobry wieczór

dziubek - Fajnie, że Zuzia spełnia się roli siostry :)

sylwia - Lato to chyba poprostu taki okres, że mniej tu na forum pisze się... pewnie na jesieni znowu będziecie drukować. Zresztą pojawiły się/pojawiają drugie dzieciaczki więc i czasu mniej.

Dzisiaj byłam z córcią i mężem w DinoParku... ogólnie jej się bardzo podobało ale niestety wyszło tak jak wyszło (złośliwośc sprzętu) i mam tylko 3 badziewne zdjęcia. Trochę pokropywało jak byliśmy ale już wolałam to niz jakby był upał.
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 268184

Szopek, spóźnione, ale baardzo szczere życzenia z okazji rocznicy ślubu...a także z okazji imienin... może dzisiaj mąż postara się bardziej ;-)

a także wszystkim innym Ankom, Aniom, Aneczkom, Anusiom
życzę wszystkiego, wszystkiego najlepszego z okazji imienin, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia, niech Wam w życiu zawsze świeci słońce, - Aby Wasze drogi ominęły wszelkie troski i problemy...
Zobacz załącznik 268185 Zobacz załącznik 268186
pencil.png
 
Witam Was Kochane,

Na początek spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia dla Sylwii i Szopka, oraz serdeczne dzisiejsze imieninowe dla Wszystkich solenizantek i solenizantów

My po weekendowym szaleństwie padamy, odpadamy już co do następnego weekendu, stwierdziliśmy, że musimy spędzić trochę czasu sami we trójkę, więc next weekend jest tylko dla nas...pogoda była super szczególnie wieczorem jak poszliśmy na spacer, światło idealne i fajne zdjęcia wyszły- wkleję je później na wz ze względu na osoby trzecie :tak:

kwiateczek, co do interwencji zapewne są (nie wiem nigdy nie doświadczyłam, bo nie musiałam), ale czy to coś daje? z tego co wiem to spisują, uspokajają i jadą do "siebie", a jak mi Cosmo kiedyś mówiła o "zainteresowaniu" szpitala i wielkim współczuciu dysponenta karetek, który kazał wsiąść w taxi, żeby dojechać (któreś z dzieci miało 40 st gorączki) to u niej jestem w stanie wszystkiego się po służbach spodziewać

Buziaczki, miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
a także wszystkim innym Ankom, Aniom, Aneczkom, Anusiom
życzę wszystkiego, wszystkiego najlepszego z okazji imienin, niech Wam się spełnią wszystkie marzenia, niech Wam w życiu zawsze świeci słońce, - Aby Wasze drogi ominęły wszelkie troski i problemy...

Moja Hania też ma dzisiaj imieninki i od rana śpiewa sobie STO LAT.
Dla Aneczek wszytskiego najlepszego!!!!!!
Sylwia z okazji rocznicy i Szopek wszytskiego naj z okazji imieni i rocznicy. U nas w piątek stukneło 5 lat po ślubie. :tak:
 
Witam

Skladam spoznione zyczonka dla Szopka i Sylwi :-):-) Zdrowka i Radosci:)

W Dzisiejszym dniu dla Anny Ani Aniusi i wszystkih i Hani:tak::tak:

My siedzimy w domciu dzisiaj bo caly tydzien prawie u mamy wiec trzeba w domu troche poodpoczywac:sorry2::sorry2: Adas wchodzi mi juz na glowe mam go czasem po dziurki od 4 tyg jest tylko ze mna marudzi chodzi tylko przy mojej nodze ciagle siedzi mi na kolanach.:no::no::no: przechodzi ostatnio samego siebie.

w tym tygodniu wybieramy sie do Bałtowa to jak bedziemy od 10 do 17 to chyba wystarczajaco maly bedzie zmeczony Park Dinozaurów - Jurapark Bałtów - Dinozaury tyle ze narazie u nas zimno:dry::dry::dry:
 
Jeszcze raz dziekuje za zyczenia:-) u nas 3 lata a tak naprawde to juz 8 wytrzymujemy ze sobą mieszkając 5 Ostatnio ogladalismy zdjecia z mieszkania naszego 5lat temu ale widać różnice ,starzejemy sie a moze lepiej napisać dojrzewamy:-D

Dziś pobiłam rekord u gina jak czekałąm 4,5 godz + wizyta 2 badania +usg 20 kobiet przede mną Na szczęscie to wyjatkowo bo ten tydzień pierwszy po jego urlopie ale wolałąm isc od razu bo już ponad 5 tygodni nie bylam i chyba dobrze tylko wymęczona jestem

Dla Ani i Hani wszystkiego najlepszego moja najlepsza przyjaciólka to Ania ....no i teściowa

My do tego dinozatorlandu tez sie wybierzemy ale pewnie najwcześniej za rok Kamilka zdaj relacje jak bylo
 
reklama
Witam
Wszystkim Aniom malym i duzym zycze 100 lat:-):-):-)
Zapomnialam a tesciowa tez Ania:sorry:nie dzwonila i G chyba tez nie.
Bylam dzis z kolezanka w szpitalu,kilka godz:baffled:mam dosc i ide polezec albo spac bo padam.
Puchatko zostal ci tydz czyli lada dzien,nie znasz godz.zycze ci szybkiego,bezbolesnego rozwiazania:tak:
 
Do góry