reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witam.Wpadałam sie tylko przypomniec :-D:-D:sorry2::sorry2::sorry2: Pisalam ze mam remont w mieszkaniu i mieszkamy w innym miejscu w domku na dzialce ale tu nie mam zasiegu ze swojego internetu i czasami pozyczam laptopa od tescia i od niego zagladam wtey odrazu na BB:-) u mnie remont stoi w miejscu niestety,byla awaria i woda leciala gdziues w podłodze,po zdemontowaniu jej wyszlo ze jest wszytsko mokre i teraz schnie............mogłabym wypozyczyc maszyny specjalne ale to kosztuje szok pieniedzy. Choc i tak nie wiem czy nie bedziemy musieli tego zrobic.:angry::wściekła/y::-( miedzy innymi dlatego wyjazd nad morze został odwołany. Pojedziemy w innym terminie:sorry2:zreszta nie wiem co robic nad morzem w takie upały,na rozgrzanym piasku z dziecmi a szczegolnie chodzi o uciekajaca Klaudie:baffled::baffled: Moze pojedziemy do Czech.....ale jeszcze nic nie wiem,na razie siedzimy na ogrodku i moczymy sie w basenie:tak:
 
reklama
Witam
Wrublik nie mozesz po prostu powiedziec tesciowej ze chcesz by sadzala ja np co godz na nocnik??albo maz niech powie:sorry:tak w krotkim czasie bedziesz miala znowu pampersy na codzien:baffled:
Dotkass ale ci zadroszcze:sorry:tu znowu chlodno i chyba tak juz bedzie.Pierwszy dzien wakacji zaczal sie dzieciom od deszczu:baffled:
Sylwia a jak by inaczej,jak tak mozna kazac sikac do pampka:-D:-D:-D:-D nie dziwie sie ze obrazona:sorry:
Cosmo moze to twoj eks kogos ptrzyslal:baffled:moglas wezwac policje ze sie boisz bo ktos pod drzwiami jest itp....od razxu by byli:devil:

A my dzis bylismy u pediatry,na szczescie pozbylismy sie go:tak:sam stweirdzil zde Kondzio jest inny niz ostatnio,ladnie sie bawil tym co mu dal a na koniec posprzatal:-)mam w razie czego isc do lekarza swojego i umowis sie do jakiegos spolecznego pediatry:dry:(community pediatrics)nie bardzo wiem kto to ale ktos chyba od nadpobudliwosci.Mamy isc gdyby mu sie pogorszylo jak niby bylo wczesniej,czyli ADHD:baffled:obym nie musiala:sorry:

Cos mnie glowa boli,ostatnio taka spiaca jestem kolo 17ej:baffled:normalnie bym spala.ja nigdy w dzien nie spie:baffled:masakra.dzis Kondzio znowu budzil sie,chyba 3 razy,o 3 jeszcze siku wolal:sorry:zrobil i musialam z nim lezec na tym malym lozku:sorry:rano pampers byl suchy no ale jak ma sikac w nocy to wole pampka.nie odpoczne nigdy chya.2 lata to dosc,sory 3 lata bo w cizy tez spac nie moglam:no:ostatnio 5 godz spalam bez budzenia i wyspana sie obudzilam ze szok,tylko ze 5 rano to byla i co dalej robic:sorry:taki organiz mam teraz,wczesniej takiego rarytasu nie bylo wiec 5 godz starczylo:sorry:

Iwonka mam nadzieje ze sie uporacie szybko i wrocisz do nas:tak:kurcze narobilo wam sie troche:sorry:


Sylwia wszystkiego najlpeszego z okazji wczorajszej rocznicy slubu:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za życzenia ,niestety rocznica niezbyt udana :-( jak rzadko dzialąliśmy sobie wyjątkowo na nerwy może też przez to wylaliśmy ostatnia czesć fundamentu na garaż.
Dopiero jak szliśmy spać to jakoś lepiej bylo porozmawialiśmy troche i że w niedziele sobie odbijemy.
Iwonka czekamy na powrót rzeczywiście nieciekawie z tym remontem jak sie sypie to wszystko na raz
Kwiateczek teraz to wszyscy maja obsesje na punkcie ADHD może po prostu Konrad ma dużo energi i temperament a nie tak od razu stwierdzić i myśleć że załatwione (mówie o lekarzach)
Ja też już nie dopuszcze do Pampersów bo bym niedlugo zbankrutowala na dwójke ,chociaż dziś musiałąm kupić paczke bo na noc sie skończyły
W tym tygodniu jest u mnie brat mlodszy to mam trochę lepiej , wczoraj musialam leżeć ale dziś już tyle nie musze .Zuza go uwielbia
Cosmo ale ludzie bez wyobrazni pewnie takie mlotki co nie maja ze soba co zrobic
 
kwiateczek odpada, on mieszka ponad 200km stąd no i nikogo tu nie zna, poza tym ma trochę wyobraźni i nie budziłby swoich dzieci. Pewnie ktoś na rauszu wracał i się pomylił, albo nie wiem

Idę kąpać dzieciaki i spać
Dobranoc
 
Hej Majóweczki:-)
Zaglądam żeby powiedzieć że u nas wszystko ok. Mały rosnie jak na drożdżach. Waży już 6 kg:szok: Ślicznie się usmiecha i grucha. Jest słodziutki, a Zuzia to kochana córeczka. Mam czasami z nią problem bo ciut zazdrosna jest ale ogólenie to tylko ja chwalić. Szkoda tylko ze nie mam dla niej tyle czasu co przedtem. Mam niewiele czasu wieczorami. Gdybym miała kompa to w południe bym pisała ale niestety tylko jak mąż z pracy wróci to mogę pisać ale wtedy czasu brak. Postaram się częściej zaglądać. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i ich dzieciaczki:-)
 
Dziubek dobrze że sie odezwałaś i dobrze sobie radzisz i że Zuzka spelnia powazną rolę starszej siostry :-) mam nadzieje że tak u nas też będzie ,ale troche zazdrości też pewnie
Ciekawe co u Puchatki ,juz na dniach może rodzić

Wczoraj na wieczór Zuzka dostałą gorączki :-( w nocy przeszla ,rano mialą taką leeka żadnych innych objawów:baffled: A dziś jeszcze kolejny dzień upału
 
Witam Was Kochane,

Znów upały, na jutro zapowiadają ochłodzenie, ale ja już nie wierzę w nic co mówią z tą pogodą...dziś nie wyściubiam nosa zza drzwi, chyba że po 14:00 do basenu wskoczymy, ale woda w basenie już zapewne zupa :sorry2:

Amela od kilku nocy budzi mi się z krzykiem o 2:00 i od tej godziny śpi już ze mną, nie wiem co jest, czy te upały czy co???...a muszę się pochwalić (od razu odpukuję, by nie zapeszyć), Amela dziś spała już bez pieluchy :-), zaryzykowałam, bo skoro już od dłuższego czasu nie sika w plieluchę w nocy :tak:

Wczoraj zabrałam się za mycie okna u Amelci, boszzzzzzzzz, po 15 minutach byłam tak mokra, jakby mnie prysznic zlał, normalnie krople potu na plecach, a i tak miałam stanik od kostiumu

sylwia, super, że niedzielny wypad się udał...zdrówka dla Zuzki

cosmo, współczuję...też tak kiedyś miałam, jak w Warszawie mieszkałam, to non-stop mi pod oknem piłowali mordy :wściekła/y:

iwonka, wiem co przeżywasz, bo ja też miałam tak ostatnio, że coś było robione i nagle coś się działo...i dodatkowy koszt nie wliczony, oby szybciutko się Wam ten remint skończył

kwiateczek, nie bądżmy takimi optymistami z tą policją, to nie Anglia- nie zapominajmy, że to Polska, a tu nic nikomu się nie chce ;-):dry:, szczególnie służbą państwowym

dziubek, witaj Kochana, ucałowania dla Was i zdrówka

Miłego Dnia
 
Witam
Sylwia Kondzio jest nadpobudliwy troche to fakt ale widze ze powoli sie uspokaja,nie jest juz wszedzie jak to zwykle bywalo i na sekunde rowniuez:baffled:teraz usiadzie,cos obejzy,pobawi sie czyli poprawa jest,znajomi nawet mowia ze jest inny:tak:czyli az tak zauwazalne:-)
Dziubek super siostra Zuzia:-)maly rosnie jak na drozdzach:-)karmisz piersia tak???
Dotkass czyli co jak ci cos grozi to nikt nie ptrzyjedzie????nie gadaj ze tak zle jest:baffled:ja pamietam ze w Polsce miewalismy interwencje:sorry:zawsze byli dosc szybko:sorry:

Ide myc glowe bo do pracy ide,musze obiadek zrobic,dzis rybka w sosie smietanowym;-)konorra:sorry:Kondzio ostatnio zadko jadal rybke i teraz nie chce:baffled:
U nas chlodnawo,ja chce taka pogode znowu:tak:a opstatnio nazekalam nie:sorry:babie dogodz:sorry:
 
reklama
Kwiateczek nie możemy pozwolić zemy nasze majówkowe forum umarlo śmiercia naturalną ;-) popatrzylam na fora okołomajowe 2008 a tam czasem z miesiąc cicho

Szopek wszystkiego najlepszego:-) juz nie jesteś zła na męza?

U nas dziś zimniej trzoszke i wiatr teraz sie zrywa ,Zuzka byla zachwycona bo niedaleko nas było wesele ,chciałą balony z bramy aż musiałam jechać do sklepu i jej kupic ,potem patrzyla z ciotka jak jada i dostalą cukierki
Wczoraj zapomniałam o Pampie na noc bo nie chciała ubrać ciezko zasypiała z nami ,budze sie w nocy bo sie zaczełą rzucać a tu nagle sika na moja poduszke:no: u nas jeszcze nie ten etap , wnocy pamp musi byś
 
Do góry