reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny

Kwiateczku dla twojego Konradka duuuzo zdrowka Radosci i Wiele usmiechu:-):-)

przepraszam za spoznienie ale wczoraj moj maz wisial na kompie:sorry2::sorry2:

Hannah- Dobrze ze z mala wszystko wporzadku:tak::tak:

a my dzisiaj w domu :sorry2: siedzimy sobie z niuniusiem i robimy liste zakupow na nasze urodzinki i powiem wam ciezki bedzie weekend bo w piatek rodzice ciocia i babcia w sobote znajomi a w niedziele moi dziadkowie:blink::blink: takze musialam rozlozyc towarzystwo:tak::tak:

zamowilam tez fotelik do rowera i moze dzisiaj dojdzie oby bo chcialabym juz miec wszystko skompletowane:tak::tak:
 
reklama
WitaM.dziekuje za zyczenia dla KOnradka.komp padl,.ie wiem kiedy bedzie naprawiony.czytam was z tel ale ciezko jest mi z miego pisac.
KaMilka skladam juz dzis wszystkiego naj dla Adasia na 2latka.
Ola wszystkigo dobrego.
Hania wspolczuje wypadku.mam madzieje ze paluszki
beda cale.u nas ciagle tez sa wypadki.
jutro mamy bilans 2latka:-)
Oki,uciekam,pPa
 
Witam.Byliśmy u dentysty ale jest na zwolnieniu..... potem w gminie i tez w sumie nie załatwiłam nic.Zimno na dworze i siedzimy teraz w domu:sorry2:
Kwiateczek oby komp szybko ktoś naprawił:tak:
Oriflame witaj i pisz z nami:tak:wszystkiego dobrego dla twojej dwulatki ;-)
 
Witam! Na poczatek wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów:-) I dzisiejszych i wczorajszych:-):-):-)
Zuza drugi dzień nie chce jeść. dzisiaj znowu się rzucała po łózeczku i popłakiwała. Ogórków nie jadła. W ogóle żadnych warzyw i owoców. Czy to możliwe żeby to były bóle wzrostowe w tym wieku?? Nie wiem już co robić. Chyba dam jej na noc paracetamol bo i My co najgorsze ona się męczy...Dzisiaj mamy wyniki posiewu. Mam nadzieję że nie będzie bakterii w moczu.
 
WitaM.dziekuje za zyczenia dla KOnradka.komp padl,.ie wiem kiedy bedzie naprawiony.czytam was z tel ale ciezko jest mi z miego pisac.
KaMilka skladam juz dzis wszystkiego naj dla Adasia na 2latka.
Ola wszystkigo dobrego.
Hania wspolczuje wypadku.mam madzieje ze paluszki
beda cale.u nas ciagle tez sa wypadki.
jutro mamy bilans 2latka:-)
Oki,uciekam,pPa
Jak nałóg to nałóg oby szybko doprowadziliście kompa do zycia
;-)
Hej ja też mam dziecko z maja 2008r. Amelka miała wczoraj urodziny
Witaj ,może sie do nas właczysz wszystkiego najlepszego dla córeczki

Mamita niech zuzka w końcu wyzdrowieje i daj jej przeciwbólowe nie ma co męczyć dziecka

Ja dziś w końcu zabraląm sie za przygotowanie do egzaminu ,nawet mam wene .Zuzke troche ciocia pobawilą bo matury .sukces. Ale i tak teraz jestem wkurzona próbowaląm dowiedzieć co sie dzieje z kuchnia dla zuzi na urodziny bo już 1,5 tyg. a babka mi wypaliła ze pomylilam numer tel. a jak byk w formulażu dostawy jest dobry :wściekła/y: Nie wiem jak oni czytaja Jutro mam dzwonić bo ona nie wie co z przesyłką sie dzieje Dobrze że urodziny sa jeszcze w nastepna niedziele jednak .Pierwszy raz coś takiego .Dziś przyszły bez problemu i szybko legginsy .Prezent dla P. też wcieło ,tylko pózniej zamówilam .też napisalam. Dobrze że nie zapłacilam jeszcze za nic
 
Witam

Wszystkiego najlepszego dla Kondzia :-)

Kwiateczku wracaj szybko do nas z naprawionym kompem :-)

Mamita ibuprom jest lepszy bo działa dodatkowo przeciwzapalnie a paracetamol tylko przeciwbólowo. Może jakiś lakcid albo dicoflor też jej podaj jak ostatnio miała problemy z brzuszkiem?

Sylwia oby prezenty dotarły.
Ja ostatnio zamówiłam fotelik dla Ani, w aukcji było, że wysyłają kurierem ups w max 24 godz od otrzymania kasy a w rzeczywistości wysłali pocztą i to dopiero po 2 dniach. Jak im napisałam maila ze stwierdzeniem ,że to oszustwo to jeszcze mnie dupek zaczął straszyć, że to się może źłe skończyć :angry::angry:
 
dzień dobry bardzo (mam nadzieję) ja dziś mimo deszczu i nawału roboty w ostatnich dniach mam jakiś dobry humor....
wszystkiego wszystkiego najlepszego dla naszych już nie takich małych jubilatów solenizantów (Marysia cfcgirl obchodziła chyba razem imieniny i urodziny), szczególnie dzisiaj dla Adasia
urodziny%20-%20pimboli.gifi Kamilki bukiet33.jpg

u nas majówka minęła bardzo przyje,mnie, R był na rybkach, dużo spacerowaliśmy, wszyscy razem byliśmy w zoo, w parku, na grillu, oby więcej takich fajnych weekendów...

Sylwia, ja też czekam na buty dla R i na ubranka dla Matiego, kupione w ubiegłym tygodniu, zrzucam wszystko na razie na długi weekend i przesyłki ekonomiczne a nie priorytetowe, ale jak dzisiaj nie przyjdą zamówione rzeczy będę w końcu dzwonić...

Mamita
zdrówka dla Zuzi...mam nadzieję, ze dziś już choć troszkę lepiej...

Kwiateczku, wracaj szybciorem...

Oriflame, witaj, napisz coś o sobie, o Was...




 
reklama
Hej.
Najpierw chciałam wszystkim podziękować za życzenia dla Amelki. A teraz coś o nas napiszę: mam na imię Aneta, mam 25 lat na suwaczkach widać jaki mam staż małżeński i wiek dzieci, oprócz Amelki mam jeszcze córeczkę Klaudię, ja nie pracuję - studiuję zaocznie filologię angielska w Kielcach a mój mąż jest kierowcą z wszystkimi kategoriami, obecnie jeździ autobusem ale chce zmienić pracę i jeździć tirami.
 
Do góry