reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dla Adasia i Kamilki spóznione ale najlepsze życzonka




Witajcie kochane!
Ja od rana znowu zdycham, czekam na lekarstwo z apteki na mdłości bo już wysiadam.
O 15:30 mam wizytę u ginekologa, jednak jestem cała w nerwach. Jakoś nastrój z grudniówek 2010 mi sie udziela. 7 aniołków :( straszna liczba. Chyba narazie nie będę tam zaglądać, zeby się nie nakręcać.
Miłego dnia majóweczki.
Dziubek jak u ciebie\?

Trzymam mocno kciuki musi być dobrze Hania byłą zdrowiutka to to dzieciątko na pewno też ,nie ma nawet co myśleć żle.Ja pamietam teraz też pierwsze usg jakby to niedawno było a tu pomalu dobiegam do pólmetku ,aż sie boje . Ja ide w przyszły czwartek ,mam nadzieje że bedzie potwierdzenie ze chlopak bo już sie nastawiliśmy .a co do mdlości to teraz też mnie wymęczyły strasznie bez porównania z zuza .skończył sie pierwszy trymestr i odpukać przeszły .Za to mam figure przez to że aż zadowolona jestem ;-) gdyby nie brzuszek i cycki to można by pomyśleć że w ciązy nie jestem
Iwonka powodzenia z kolczykami my chyba przelożymy w niedziele choć szkoda mi tych czerwonych ale chyba czas bo troche sie obieraja i mimo wszystko to wkrętki

A ztym kurierem to przejścia dwie przesylki wrócilo bo ....nie ma takiego adresu a już z 3 lata kurierzy do nas jeżdzą i to praktycznie ta sama firma .A po za tym ta nasza wioska to taka wielka dziura że szok ,cięzko znalezc albo zadzwonic na domowy . Na szczęście sprzedawcy okazali sie ok wysłali na swój koszt jeszcze raz .Dziś czekamy na kuchnie .Kurier dzwonil rano ,mam nadzieje ze dotrze jednak ....na koniec świata
U nas ciągle leje i leje ,dziś juz non stop Zuza nudzi bo na pole ,ale tak ostro zacina że sie nie da na razie Dziś jade niedlugo na zajecia to sie wyrwe...
 
reklama
Witam! U nas tez leje. A ja opadam z sił. Wydaje mi się że Zuzia ma zapalenie jamy ustnej. Na języku ma czerwone plamki i obok piatki taką kulkę na dziąśle. Mamy tantum verde do psikania. Kupiłam w aptece dentosept a. Ale czytam w ulotce że jest na bazie etanolu i dzieciom do 12 r.z. nie podawać. W niedzielę na turnus a ona się budzi już nawet w dzień z płaczem o nocy juz nie wspomnę. Nie chce jeść. Czy któraś z Was miała do czynienia z zapal. jamy? Czytałam że może być od antybiotyków a my niedawno skończylismy. Poza tym Zuza wszystko do buźki ładuje.
Sylwia kurierzy bazują na nawigacjach i jak im nie pokazuje miejscowości to odsyłaja paczki pewnie...
 
Cześć Kochane,

JESTEM!!! Po pół roku pojawiłam się, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie?
Narazaie daję znać, że żyję i że o Was cały czas pamiętałam i pamiętam...Ogarniam domek, więc za dużo czasu nie posiadam, ale postaram się pojawiać częściej...

Spóźnione życzonka dla Wszystkich z przeróżnych okazji...a gratulacje dla tych, które znalazły pracę i dla tych "zaciążonych"

Buziaki
 
Dla wszystkich solenizantów małych i dużych sto lata albo i dwieście najmniej :-):-):tak::tak:

Podczytuje Was drogie majóweczki ale sił na dopisywanie brak przeprowadzka wysysa ze mnie wszystko maksymalnie przy totalnym współudziale Majki :sorry2::sorry2:Która notabene dzisiaj przechodzi samą siebie i marzę już o lepszej pogodzie bo widzę po niej że po prostu brak się jej wyskakać na świeżym powietrzu :tak::tak: Jakby któraś miała na zbyciu troszkę słonka to ja reflektuje byle nie za dużo :sorry2:
 
Witajcie dziewczyny

Ja dzis biegiem wiec i do Was biegiem.... przyszlam z pracy o 15 w dodatku misialam zasowac piechota bo autobus sie zaczal palic:no::no: i w sumie stoje przy garach bo na jutro szykuje urodzinki dla rodziny w sobote dla znajomych i mlodszej rodziny w niedziele jak bede miala zdjecia to wkleje tyle ze torcik robie tym razem sama wiec nie bedzie za specjalny:-:)-(

Dotkass witaj kochana nie zapomnialysmy Ciebie nie ma mowy:happy::happy: wracaj szybciutko do nas....

Puchatka trzymaj sie Kochana i pilnuj sie jak tylko sie da...:tak::tak:

i Podobno od jutra bedzie wreszcie cieplej obyyy:tak::tak:

Milego Dnia Dziwczynki
 
Witaj "marnotrawna" Dotkass hehe
No ja już po....
Dzidzia jest, serduszko bije, wszysko w porządku, ma 10 mm, termin na 24 grudnia :)
Jestem przeszczęśliwa!!!
Sylwia
jestem na etapie poszukiwania leku na mdłości, Mamarin się nazywa i jest podobno rewelacyjny, nawet moja ginekolog to potwierdziła, ale jak narazie nie mogę go dostać w żadnej aptece.
 
Hej,


Żyję i nadal 2w1. Podczytuję was ale na odpisywanie albo siły albo weny brak. Najgorzej jak jednego dnia nie napisze to potem narobię zaległości i już ciężej się zebrać z odpisaniem. MY jesteśmy po bilansie wcześniejszym bo po porodzie to może być ciężej się wybrać. Zuzia rozwija się prawidłowo więc jest ok. Oczywiście do ortopedy musimy iść bo x jej się w kolanach robią. Poza tym dostała skierowanie znowu do alergologa i gastrologa z tymi krosteczkami.
Co do ciążowych dolegliwośći to męczę się strasznie przy byle czym. Na szczęście jeszcze tylko troszkę i będę po. Ciekawa jestem ile będę się tak pałętać z tym rozwarciem:baffled:

Aha, Zuzię mam chora po tej wizycie w przychodni. Chyba wirusa jakiegoś złapała. Męczy ją katar i ma gorączkę. Wczorajsza noc była koszmarna. Ciekawa jestem jak dzisiaj będzie.

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA DWULATKÓW. SAMYYCH SŁONECZNYCH DNI ZYCZĘ !!!

Ha-nn-aH - cieszęsię że po USG jest OK. Ja się na czerwcówkach udzieliłam może ze 2 razy botam to tylepiszą że nie dałabym rady. Nie czytaj o tych poronieniach, bo się tylko nakręcać będziesz:tak:

Puchatka - oszczędzaj się ile się da żebyś nie musiała polegiwać potem.
 
Ha-nn-ah gdzie do ginka chodzisz?

u nas ok, we wtorek zbankrutowałam i zaszczepiłam młodego ile się dało... jakaś wielka kumulacja że zostalo nam tylko MMR

kurde nie mam nigdzie książeczki zdrowia młodego, chyba została w dawnym miejscu zamieszkania :-/
 
Hej.widze ze moje posty doszly.nie pokazuje mi w tel kto pisze ale sie domyslam.
Widze ze Dotkas do nas wrocila:-)witaj.
Iwonka pewnie bedzie troche placzu przy kolczykach.zrob obu.za jednym zamachem.
Hamah ty masz chyba mdosci.mi tu dali cos jak aviomarin.nic innego chyba nie mozna.ponoc imbirowe ciastka pomagaja.ja nie jadlam bo byly straszne.
Na przyszlosc wszystkim dzieciaczkom ktore beda obchodzic urodzinki zycze wszystkiego najlepszego.
Wkompie ppszedl twardy dysl.znowu.zalamka.dzis sie dowiem ile potrwa naprawa.ktoras pisala ze zawsze przypominam o u can dance,w tym tyg tez nie przypomne pewnie:sorry:
Zycze milego weekendu.pa
 
reklama
Ha-nn-ah gdzie do ginka chodzisz?

u nas ok, we wtorek zbankrutowałam i zaszczepiłam młodego ile się dało... jakaś wielka kumulacja że zostalo nam tylko MMR

kurde nie mam nigdzie książeczki zdrowia młodego, chyba została w dawnym miejscu zamieszkania :-/

Chodzę do Aavity na Racławickiej do dr Blok, tyle że tym razem do żony, bo do pana Bloka są zbyt duże kolejki. Ale babeczka jest bardzo w porządku. Następną wizytę mam za 3 tygodnie, z badaniami mam się stawić, a jeszcze kolejną już na Karola Miarki w ich prywatnym gabinecie aby zrobić USG w 12 tygodniu z przeziernością karkową.
 
Do góry