reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Polka, nie dziwię Ci się. Ja byłam zakręcona na punkcie tego szczepienia już jakieś pół roku temu, ale wtedy na wątku o zdrowiu nikt nie podjął ze mną rozmowy na ten temat :-) Póki co staram się o tym nie myśleć. I tak muszę to przełożyć do czasu wyleczenia alergii na białko. Miłego pływania :happy:
 
reklama
Witaj mini55 i odrazu nieskromnie spytam ,że to 55 to raczej nie jest ani twój rocznik ani wiek:szok::szok::szok::eek::eek::eek:
Do nas każdy może dołaczyć tymbardziej,że wieksze nasze grono się rozsypuje bo mamy nie mam czasu na kompa -ja też z tych mam;-)

Dziewczynki ja juz własnie po ostatniej jeżdzie dzisiaj bo jutro egzamin!!!!
Mam zdać i juz a wy mi macie pomóc trzymają kciuki!!!!
Facet(instruktor)powiedział,że mam szanse zdac tylko musze sie skupić....:-D

No to jeszce postrzelam sobie testy dl przypomnienia i rano równo 10:45 TRZYMAĆ MI TU KCIUKI!!!!!!!!!
 
Może nieodpowiedni to wątek ale tu mi kaażda z was odopwie a raczej podpowie a mianowicie:
Chcę was kochane poprosić o radę o jakiś oryginalny pomysł na prezent dla mojego A na 30 ste urodzinki :-)co mu mogę podarować tymbardziej ,że to facet!!!!
Czekam na wasze pomysły...Ach to nie takie łatwe.:-p
 
Och nie Kathy :laugh2: to ani nie rocznik , ani tym bardziej wiek
Jakoś tak wyszło .
Powodzenia jutro na egzaminie

Polka przepraszam ale nie mam za bardzo możliwości przeczytania forum , ale o co chodzi z tymi szczepionkami ?
 
mimi witaj

agata ja bym zapytała o tą wymiane butów, przeciez to nie Twoja wina, że dziecku noga urosła :-D

łeb mnie boli od samego rana do tego trochę gardło i z nosa mi się leje-alergia

moje młodsze (starsze zresztą też) od kilku dni sypiają w ciągu dnia nawet do 3h
:-)
 
Witam
Jestem mamą majowego dzieciaczka , czy mogę się do Was przyłączyć ?
Pewnie,witaj:tak::-)napisz cos o Was.ile ma szkrab miesiecy bo widze ze zarejestrowana jestes od 2007:-p
Agatka ja bym zapytala czy ma paragon a jesli odpowie od razu ze nie to powiedz ze nic tylko tak pytalas jakbys chciala naprawic:rofl2:
Migotka na zdrowiu cos ci napisze o szczepionce..moze pomoze:tak:
 
Witam dziewczyny
Troche trudno mi się odnaleść tu na forum , strasznie duzo tu tematów więc miło mi ze mnie przygarniecie . Liczę po cichu na Waszą pomoc .

Mój syn ma rok , w koncu jest majowym dzieciakiem 2008:laugh2:
 
reklama
Mini to moze suwaczek jakis poszukasz sobie.kliknij na jakis od nas i tam ci sie wyswietliu a jak cos to pytaj.dziewczyny pomoga bvo dla mnie to czarna magia:sorry::-D
jak synus sie nazywa i opowidz troche o jego poczynaniach:tak:

dziewczyny jaka u nas pogoda:szok::szok::szok:teraz na noc chyba ze 30 C jest:szok: w dzien nie najgorzej ale ostatnio tak na wieczor to taka cieplota:tak"a ja wcinam pyzy:-p
 
Do góry