reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziubek rok starsza od ciebie? a z maleństwem mam nadzieje że wszystko ok bedzie na pewno silna dziewczynka
no wychowałyśmy się razem. Moja babcia a jej mama nami się zajmowała jak moja mama czyli jej siostra chodziła do pracy;-) Jesteśmy prawie jak siostry.

Hej kochane,

Mam nadzieje,ze swieta byly udane.

Ja dzis bylam na usg i jest serducho!!!!! Ale sie ciesze,normalnie nie moglam spac,tak sie denerowowalam, dzidzie mi sie snily jak juz w koncu usnelam:-D:-D:-D
Ale wszystko dobrze, wszystko na miejscu,ufff
Chcialam sie tylko podzielic dobra nowina
Gratulacje jeszcze raz. I nie stresuj się tak więcej:tak:


My po spacerku. mała śpi. Dzisiaj jakaś babka wydarła się na dziewczynkę (i słusznie) która wprowadziła psa do piaskownicy. Ma zgłosić spółdzielni żeby zajęła się sprawą obszczywanych piaskownic. Znając życie nic nie zdziała:angry:
 
reklama
nie stresuj się więcej kobieto :-):-):-)
zdrowia, dużego brzucha i jak najmniej stresów..
a tak na marginesie: to chyba już wiem dlaczego w Polsce lekarze raczej nie robią usg przed końcem 12 tygodnia :-)

Wiesz,ja mialam sie prawo stersowac,mialam krwawienie ze skrzepami i niezbyt dobre wyniki HcG,dlatego mialam usg,to nie bylo widzimisie lekarza. Ani moje.

No i teraz jestem juz spokojna, dziekuje za wsparcie.
 
gloria super wieści aż buzia sama się śmieje:-) współczuję stresu to napewno było okropne uczucie i wielki strach więc tym bardziej fajnie że jest tak dobrze:tak::tak:
dziubek moja Majka często występuje bez czapeczki ale to już jej wybór bo nawet jak coś jej ubiorę to jest zdjęte po 5 minutach:tak:
 
Witam
Ja dzis bylam na usg i jest serducho!!!!! Ale sie ciesze,normalnie nie moglam spac,tak sie denerowowalam, dzidzie mi sie snily jak juz w koncu usnelam:-D:-D:-D
Ale wszystko dobrze, wszystko na miejscu,ufff
Chcialam sie tylko podzielic dobra nowina

Świetna wiadomość. Gratuluję bo to już takie oficjalne- potwierdzone powagą lekarskiego fachu.
Spokojnych kolejnych miesięcy życzę.

a tak na marginesie: to chyba już wiem dlaczego w Polsce lekarze raczej nie robią usg przed końcem 12 tygodnia :-)
Jak nie robią jak robią.
Gdzieś koło 7-8 tygodnia (raczej), żeby sprawdzić czy nie jest ciąża pozamaciczna, martwa. Nie jest to rutynowe badanie ale myślę, ze tak powszechne, ze na jedno wychodzi.
U mnie w przychodni nie założą karty ciąży jak nie jest potwierdzona na usg.
 
Wiesz,ja mialam sie prawo stersowac,mialam krwawienie ze skrzepami i niezbyt dobre wyniki HcG,dlatego mialam usg,to nie bylo widzimisie lekarza. Ani moje.

No i teraz jestem juz spokojna, dziekuje za wsparcie.

Trochę źle to zabrzmiało. Chodziło mi o to, że ty biedulko stresowałaś się bardzo, a to mogło źle na Ciebie wpływać.. no i na dziecko. Na szczęście jest wszystko ok. :-):-):-)
 
Cześć dziweczyny:-)

Ja jestem:tak:, staram się was podczytywać, ale już nie zawsze mam siłe odpisać.

Gloria cieszę się, że rozwiały sie twoje wątpliwości i czarne chmury odeszły:tak:. 3mam kciuki:rofl2: i borę sobie ciebie za przykład ;-):-p

Wiktoria jak tam prawko??? Ja mam za tydzien egzamin praktyczny. W piątek mam jedną godz. na puncie w ramach przypomnienia, a w pon. na clio godz. w ramach zapoznania się z autem, na którym będę zdawać:-p:szok:

A propo naszej pierwszej pełnej jubilatki, to moja szefowa miała też wczoraj urodziny (nie napiszę które, bo czuje się dalej na te 23;-)), a na imię ma Anna. A ja jako kolejna Anna mam swoje ćwierćwiecze w ten piątek:rofl2:.

A co do świąt, to spędzone u moich rodziców w miare normalnie:sorry:. M byl u swoich przez 1 godz.- więcej nie zdzierżył ich łgań:confused2:- oczywiście jak dzień wcześnij oświadczył, że ja i Domiś nie przyjdziemy, to jego matka nie wiedziała o co mi chodzi. Przy okazji nastawiła przeciwko mnie swoją córke (22 lata), a jednocześnie matkę chrzestną Domiśki, która zamiast podejść do samochodu ok. 10 m, wolała głaskać koty, a później schować się za samochód:eek::confused2::baffled:. No tragikomedia z farsą i niewiadomo czym jeszcze, ale w ramach wyjaśnienia dla niewtajemniczonych- to ja jestem winna...nawet tego, że słońce zachodzi codziennie:rofl2:


Mam nadzieję, że chociaż trochę napisałam składnie, bo dzisiaj cały dzień głowa mi pęka:confused2:
 
Witam sie i ja:tak:
Wszystkiego naj...dla dzisiejszych dzieciaczkow
Maji,Zuzi i Zuzanny;-);-);-)oraz Szymonkai Julka
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

I ja rownierz zycze wszystkiego naj! :tak:


Gloria baaardzo sie ciesze ze uslyszalas male bijace serduszko! :-):-):-)
Dziubek jak jest ponad 20stopni w sloncu to po co czapke? Jesli nie ma wiatru to nie zakladam,Vanesska tez tak chowana byla.Jesli siedzimy dluzej na sloncu i grzeje w lepetynke to zakladam ale tylko po to zeby uchronic przed promieniowaniem .:tak::tak:
Wtedy co te zdjecia byly robione to przyszla jakas babcia z dziewczynka a ona miala czape zimowa na glowie i to taka dluga,normalnie szok a dziecko az czerwone i widac ze zgrzane.:sorry:
Keyko ale Ty nie dobra jestes ;-):-D
 
Dziewczyny, korzystam z tego że siedza sama w domu. Domiś jest u moich rodziców, M pojechał do Bytomia, bo komus z naszej firmy spalił się dzisiaj cały dom:szok:

Wiktoria głowa do góry, chociaż ja przed 8 rano w środe pewnie z toalety nie będę mogła wyjść:sorry:;-). Nie ma opcji, że nie zdam, bo już samochód czeka na mnie:-D

Iwonka, no taka już ze mnie zołza jest. Biedna teściowa, nie wiedziała, że tarfiła na kogoś gorszego od niej.


Sprzedałam dzisiaj moją wypadową spacerówke grapi i został mi tylko volant do sprzedania. Tylko zanim to sobie przemyślałam, to już wystawiłam aukcje, a teraz się głowie, jak ja to wyślę:szok::confused2::eek:. Czy poczta polska przyjmie mi taka paczke o wym. 50x40x100 i do 10 kg???:sorry: Niby dzisiaj mi babka na poczcie powiedziała, że liczą tylko wagę, a przy takich wymiarach nie patrza na nie. Zobaczymy.
 
reklama
Wszystkiego naj...dla dzisiejszych dzieciaczkow
Maji,Zuzi i Zuzanny;-);-);-)oraz Szymonkai Julka
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)


A ja się starym majówkowym zwyczajem podłącze do życzeń,:-)

jakem zołza zła- gnębicielka teściowych (kto mi podrzuci swoją, jestem już zaprawiona w boju i żadnej maszkary się nie boje:laugh2::-p:rofl2:)
 
Do góry