reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam sie i ja w koncu:-)komputer byl dzis formatowany,naprawiany(w sumie to wciaz jest):baffled:

Gloria ciesze sie straszne z tej nowiny:tak::tak:jak przeczytalam az sie smiac zaczelam:sorry:
Dziubek usciskaj te Twoja::ciocie"
Co do czapki to my tez nie zakladamy jak jest cieplo,trzeba hartowac dzieciaczki powoli,roczek maja prawie za pasem:tak:;-)
oki lece bo trzeba dokonczyc naprawe
 
reklama
Iwonko tak właśnie chodzi mi o tą spacerówke. Ona sama ma coś 7-7,5 kg. Patrzyłam na ten cennik, ale też patrzyłam na kuriera ups i zbaraniałam. Tam za tą paczke wołają od 37 do 80 zł:szok:.
 
hej dziewczyny
witam sie dzis z rana wstalam jak zwykle o 6.... adas mi tu buczy chce pisac wyjde z nim potem troche na plac zabaw.. ale jest niemozliwy ostatnio.. :no::no::no:

wogole jestem zla bo cale swieta zimno i ponuro a juz w czoraj i dzis slonecznie i cieplo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Gloria- jak ja sie ciesz wspaniale wiesci naprawde teraz dbaj o siebie nie przemeczaj sie...
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenia dla Ani

Gloria super wiadomosc.Wstaw z powrotem suwaczek niech odlicza szczesliwie dni az do grudnia.
 
Witam się z Wami
za oknem piekne słoneczko, że aż żal, że muszę siedzieć w biurze :-:)-:)-( poszłabym z Szymoniem na spacerek.

GLORIA
gratuluję potwierdzenia fasolki :-):-):-) no to mamy naszą pierwszą majóweczkę, która zaszła w ciążę. Czekamy na następne ;-)
Też myślę o kolejnej dzidzi, ale chyba z decyzją poczekamy do przyszłego roku... pożyjemy-zobaczymy


Iwonko tak właśnie chodzi mi o tą spacerówke. Ona sama ma coś 7-7,5 kg. Patrzyłam na ten cennik, ale też patrzyłam na kuriera ups i zbaraniałam. Tam za tą paczke wołają od 37 do 80 zł:szok:.
w zeszłym miesiącu wysyłałam wózek pocztą polską. Chicco enjoy około 10kg i zapłaciłam 30zł
 
Witam Kolejny sloneczny dzien... czekam jak sie pranie skonczy ,wywiesze na podworku i idziemy w sina dal.
Keyko kurierem to drogo,jak sie nie ma umowy z nimi podpisanej to takie pojedyncze przesylki szok kosztuja.Takze tylko poczta .A za Volanta wystawilas 40zl za przesylke kurierska,skad masz taka cene?
 
Iwonka wystarczy wejsc na strone poczty polskiej i tam jest cennik ja tak sama sprawdzalam :tak:

kamilka moj maly tez wstaje tak gora to 7

A mnie cos zlapalo caly nos mam zapchany glowa peka gnaty ech zeby malego nie zlapalo zastanawiam sie czy mu nie dac jakis witamin :sorry:a poza tym juz mi krzesel brakuje bo wszystko zastawiam wczoraj mi wysypal makaron spagetti po calej kuchni ech :wściekła/y:
 
reklama
Do góry