reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja nie w sosie,bylam u mojgo taty na grobie i jestem przybita..do tego dostalam @@@@ okropna jak zawsze.Teraz juz na 100% jak sie skonczy ide do gina zeby cos z tym zrobic bo nie moge normalnie funkcjonowac.Jutro na pogrzeb dziadka tez nie jedziemy.Bo to 100km od nas i trzeba byc juz tam z samego rana bo to na wsi i najpierw czuwanie ma byc potem dopiero msza itd.... wiec odpuscilismy jeszcze ja ze mam ta @@@ poczatki wiec juz wogole klapa,strach wychodzic gdzie kolwiek na dluzje niz godzine .
 
reklama
Iwonka ja tez mam @@@ powinnam dostac w sobote a tu dzis dopiero:szok::szok:ten antybiotyk zrobil swoje:baffled:i wogole mam ale jak by nie bylo:no::baffled:strach sie bac:szok:

Lece posiedziec jeszcze chwile i spac:tak:maly nocny marek pewnie wstanie juz ok 23ej i bedzie musial spac ze mna:baffled:nie wiem co jest ale ostatnio puscilo go,tzn zeby(widac dwie dolne dwojki)brzuch ulzyl po ostatniej biegunce:tak::tak:a teraz poprostu nie chce spac w lozeczku:no:biore go do siebie to 1,08 i spi a jak go odkladam(dotyka tylko materaca lozeczkowego)jest placz ze nie da sie nic zrobic i znow musze go brac do siebie:baffled:wczorajsza noc niechcialam sie poddac:no:od 12do 3 rano odkladalam az tatus wzial go i poszli spac na jedynke:baffled:boshhh i co zrobic z malym terrorysta:sorry::sorry::sorry:
 
Przepraszamy ze spuznione ale wszystkiego najlepszego dla Ani z Okazji roczku !!
177.jpg
 
nHej,na reszcie w Wawie od rana slonko, bo swieta ogonie laczie z sobota byly zimne,wczoraj popołudniu tylko zrobilo sie cieplej.
A Wy jak po swietach? My tylko w niedziele bylismy u tesciow a tak wczoraj w domu.Nic nie kupowalam i ie gotowalam bo wszystko tesciowa nam dala na wynos.
Dzis malzon ma wolne wiec mamy zaplanowane mamy przywiezienie czystego wislanego piasku do naszej piaskownicy,spacer na plac zabaw i do sklepu i nie wiem co jeszcze.Wazne ze w koncu jest cieplo :-)
Zauwazylyscie ze tylko mala gromadka nas zostala na majoweczkach?

Migotka jak sie czujesz? Wyzdrowialas?
Szopek jak Miku?
 
hej
Iwonka wrecz bardzo mala :eek: kurcze super macie a jak pomysle o wizji piaskownicy gdzie laza pieski to koszmar ech jak ja bym chciala miec swoj domek. U nas na swieta byla super pogoda i jedno wielkie OBZARSTWO :szok:
 
My chodzimy tez na jeden plac zabaw gdzie nie widzialam nigdy psow biegajacych i jest czysty piasekze nawet rece nie sa po nim widocznie brudne .Jest ogrodzenie ale nie zawsze zamykaja je ludzie.No ale nie da sie uchronic przed zarazkami ,bo moze pies nie wejdzie ale kot moze.Klaudia pierwsza zabawe w piaskownicy zaliczyla na placu zabaw osiedlowym.
 
Iwonka no to normalne ja tam nie ze zarazki ale np u mojej mamy to nawet szkla kapsle i pety :wściekła/y::wściekła/y: tu jeszcze nie bylam musze isc przyjzec sie blizej a juz nabylismy zestaw do piaskownicy :-D

Iwonko zalozylam sobie juz te konto :) ale w banku teraz przed wekendem ...
dzis przysiade i powystawiam faktycznie taniej bo nawet rpzelew na poczcie z 2.5 kosztuje a i jak wiedziec ze pieniadze wplynely a tak to cyk :)
 
O o to tak,czasami i ja widz na trawniku na placu zabaw rozbite butelki.Bym nogi z dupy po wyrywala tym co tak robia.
Co do sprzedazy to ja raz wystawilam troszke ciuszkow na jednej aukcji jako zestaw i w licytacji tylko 50 zl chcieli mi dac za to,na szczescie byla cena minimalna zaznaczona i nie musialam sprzedac.Wystawilam wszystko na nowo pojedynczo i lacznie wszystko poszlo za 155zl
 
reklama
Iwonka tak wiem zauwazylam albo tak moze po dwa trzy ciuszki gora ale faktycznie dobrze ze mialas cene minimalna wyobraz sobie ze ja widzialam aukcje gdzie piekna slubna skuknia buty rekawiczki chyba narzuta poszlo za zlotowke :szok:
 
Do góry