reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiki chyba my tylko same na majowkach buszujemy :tak: ja czekam jak sie lepiej ociepli i wyjdziemy.Klaudia ma jakis katar od wczoraj.Mysle ze u tesciow sie dorobila bo tam wiecznie przeciag a zimno bylo lub po wyprawach cemntarnych w swieta .Oby nic z tego sie nie wyklulo.Moze to i od zebow bo ida jej czworki????? :sorry:sama nie wiem.
Ide zrobic sobie kawusie .
 
reklama
:sorry::no:Witam sie z kawusia:-p
Wlasnie kupilam gazetke i Konradek nie wygral:no:za malo glosow:sorry:te dzieciaczki co wygraly to mamy chyba wykupily polowe nakladu:sorry:A nagroda...myslalam ze fajniejsza.To samo zdjecie tylko duzo i ramce:baffleD:i to mialo kosztowac 160 f :szok::szok:
Nocka u nas nawet..:-)tyle ze maly spal juz od 23ej u nas:baffled:Spi juz.Musimy pozniej do sklepu a taki ziab ze :szok:normalnie jesien:no:brrr

Pola ja tez mysle ale decyzje tez zostawiam na przyszly rok:sorry:

Musze zadzwonic dzis w dwa miejsca o prace tylko kto mnie przyjmie na 3 dni co dwa tyg:baffled:wczoraj w urzedzie powiedzieli mi ze musze dzwonic przynajmniej w 2 miejsca na tydz o prace bo mi zabiora zasilek:eek::eek::eek:kurcze tylko niue ma nic w godz nocnych:baffled:ale skoro na sztuke to trzeba:baffled:

Boshhh jak mi sie zle teraz pisze.jakies male literki z cienkie:baffled:nie nwiem co jest grane:no:musze poczekac na G bo cos jest nie tak:no:wogole jakis maly ten ekran BB:sorry:
 
kwiateczek a jaka masz przegladarke a ja mam exlorex teraz wystarczy strona i rozmiar tekstu chyba ze mozilla to chyba tez strona i powieksz. Heh dziwne tam zasady :-p

Iwonka no bo ladna pogoda dziewczyny wybyly.
Moj maly spi sobie a ja chyba tez kawe wypije i zjem kawalek ciasta bo mi zostalo :-pmusze chyba zrobic sobie syrop z cebuli pamietam w ciazy dobrze robil na katar a poza tym nie mam dzis wizji ani na obiad ani na nic maly zjadl rano mleko puzniej danonka przed chwila jajko :eek: zawsze mam zaplanowany jadlospis a jakos dzis do gory nogami :baffled:
 
Wiki nie wiem co to ale raczej ex bo mozilla byla wczesniej i bylo inaczej.Komputer dla mnie to wciaz czarna magia:sorry:czekam az znajomy mi zalatwi laptopa uzywanego wtedy bede sie uczyc:sorry:
Dzwonilam o prace i mam spotkanie w piatek o 14ej:-)zobaczymy co bedzie,pani byla bardzo mila :tak:jak zaczelam tlumaczyc jakie godz moge pracowac to kazal mi przyjsc zeby ie dogadac na live;-)czyli dobry znak bo druga by powiedziala spadaj...:sorry:
Maly wlasnie wstal i z podbitym okiem:szok::szok:cos plakal przed snem ale tam nic nie ma tylko posciel i miski:no:jak sobie to zrobil:szok::sorry:boshh jak wyglada:baffled::-(az strach wyjsc bo jeszcze ktos powie ze ja mu to zrobilam:baffled:
 
kwiateczek oj biedny konradek u nas tak jest ale z drapaniem patrzysz a on taki podrapany czasami :szok: a pazurki staram sie obcinac na bierzaco chociaz nie zawsze sie da :sorry:a co do misek ostanio moja mama jakiejs szukala u mnie to mowie zeby sie Darka spytala bo u niego w zabawkach to miski i pojemniki z kuchni standart :tak:

Ja wlasnie spilam kawe i chyba mi odbilo (albo smaku nie czuje przez to przeziebienie) wzielam sobie babke polalam mlekiem kondensowanym taki slodkim :eek: i wciagnelam dwa kawalki !!! nigdy nie przepadalam za tym mlekiem ale to przez M zarazil mnie bo on to uwielbia
 
Moja Klaudia tez spi ,no coz wyjdziemy pozniej.Szukam jakiegos dvd przenosnego do samochodu zeby bylo dla dziewczyn... ;-)
Kwiateczek to by bylo fajne jaky ci praca godzinowo przypasowala :-)
Wiki ja tez te mleko bardzo lubie :-)
 
Iwonka fajne sa takie ekrany w zaglowku albo nawet w dwoch i masz normalnie jakos tam podloczone tylko takie pewnie drogie ale pomysl z tym dvd super na dluzsze trasy albo w korki :-) a co do mleka moj M mowi ze jak byl maly to w puszczce robilo sie dwie dziurki po dwoch stronach i duszkiem pil takie mleko slodkie :szok: a gdzies tez wyczytalam na necie ze mozna je wykorzystac do ciasta snikers ale trzeba gotowac puszke w wodzie i w dodatku niby jak nie bedzie cala puszka przykryta woda to moze wybuchnac :szok:
 
Witajcie.
Ja dopiero teraz się odzywam, choć już Was wcześniej poczytałam.

Kwiateczek, biedny Kondzio. Dzieci mają talent do nabijania sobie śliwoków nie wiadomo jak, gdzie i kiedy.

Dziewczyny, a Wasze małe oglądają telewizję? Puszczacie im bajki? Bo u mnie w domu cały dzień tv wyłączony. Czy może powinnam od czasu do czasu coś puścić Idze?

Ja pamiętam te mleka w puszkach. Rzeczywiście robiło się 2 dziurki.

Jutro muszę się umówić do lekarza, bo ja nadal chora. Codziennie mam temperaturę i kaszlę tak, że aż mi nie dobrze. W ogóle czuję się fatalnie, mdli mnie cały czas, nic nie mogę jeść. W ciąży nie jestem, to pewnie umieram.:eek:
 
Wiki ja pamietam to mleko:tak::tak:tez tak pilismy:-p
Iwonka nic niw mowie narazie,trzymam palce do piatku:tak:
Migotka moj Konradek rano jak wstaje to najpierw patrzy na telewizor a potem na komputer czy sa wlaczone:rofl2:oglada bajki do jedzenia:sorry:ale normalnie tez mu wlaczam:sorry:jestesmy rodzina kinomaniakow od urodzenia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:
 
reklama
Hej dziewczyny!
Jutro to chyba z wyra nie wstane, tak sobie dałam popalic na siłowni:tak::-D

Witam Kolejny sloneczny dzien... czekam jak sie pranie skonczy ,wywiesze na podworku i idziemy w sina dal.
Keyko kurierem to drogo,jak sie nie ma umowy z nimi podpisanej to takie pojedyncze przesylki szok kosztuja.Takze tylko poczta .A za Volanta wystawilas 40zl za przesylke kurierska,skad masz taka cene?

Cene dałam orientacyjną. M będzie podpisywał umowę z jakimś kurierem na swoją firme, a od przyszłego tyg. zaczynaja mu sie przeglądy w restauracjach. Ostatnio jak był na takim przeglądzie w Warszawie, to wysłałam go jeszcze do Grójca po huśtawke- mówił że ta hurtowni to coś dla mnie:-D i mnie tam nigdy nie zabierze:eek: Więc wracając do tematu, mysle że się zmieszcze, albo nic nie zapłace jak będzie jechał w delegacje:-);-)
 
Do góry