reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam
Zdrówka i uśmiechów dla Majeczki.
Wpadłam na moment. Mam dzień do d.. :-:)baffled:
Po krótce powiem: mieszkanie tylko do połowy wysprzątane. jutro dalsza część.
Mam pokancerowaną rękę, ale chwała Bogu tylko jeden szew. Zaatakowało mnie zwierze pazurami.. No i wizyta u lekarza też mi doła dała.. ale nie będę smęciła więcej. Już się pożaliłam :sad::hmm::sad:
Jeden dobry news: nie będzie blizny po szyciu... chyba:dry:
Uciekam jeść kolację.
Miłej nocy..
Jutro będzie lepiej :tak::-)
 
reklama
Kinia, a cóż to za zwierzę Cię zaatakowało??? :szok::szok:

Ja jestem padnięta - ponad 8 godzin w szkole, potem jeszcze zakupy w tesco (jak ja nienawidzę zakupów i hipermaketów:angry::angry:). Poza tym chyba się pogniewamy na tesco, bo już 3 razy robią człowieka w balona. Te promocje w gazetkach pięknie wyglądają, a jak jedziesz, to nic nie ma. Już tak 3 razy się wkopałam w pieluchy, pojechałam i oczywiście co?? nie ma! Dzisiaj liczyłam na te bodziaki za 5.60 i kupa - nie ma, ani widu ani słychu, nikt nic nie wie :wściekła/y:. Potem patrzę - wywieszka - za 8 słoiczków gerbera dają misia. Ja akurat brałam trochę, więc miałabym 2 misie. Oczywiście okazało się, że promocja przeterminowana :wściekła/y: To niech przynajmniej zdejmą reklamy!! I niech nie drukują bzdurnych gazetek z nieistniejącmi promocjami :no:
 
Bardzo dziękujemy za życzenia ale ja naprawdę nie wiem kiedy to zleciało i roczek już tuż za progiem:szok:
Panna Migotka współczuje toś się kobieto zestresowała niepotrzebnie:dry:
niesia trzymam kciuki co by się jednak nic nie wykluło:tak::tak:
Iwonko no to fajny mieliście dzionek :tak:
 
Witam,jak sie pogoda nie pogorszy tzn nie zacznie padac deszcz to bedziemy dzis grilowac! A przy okazji troche uporzadkuje ogrodek bo po zimie nie najlepiej wyglada..Mam tylko dzis okazje na to bo w tyg meza nie ma tutaj bo bedzie w innym miejscu pracowal wiec nikt mi nie po moze chociazby zajac sie Klaudia w tym czasie..
A zaraz jeszcze jedziemy na bazarek a potem do Tesco ,musze kupic Vanessce adidasy i zapomnialam calkiem o tej promocji na body,ciekawe czy beda tutaj?

No to zmykam i zycze milego weekendu:-)
Kinia jakie zwierze? Bo ty chyba masz kotka tak?
 
WITAM:-)
Wszytskiego najlepszego dla Nikolki i Natalki:-);-);-)buziaki:tak:

Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Jo-anna-on;-):-):-):-):-):-)

U nas to juz tradycyjnie,nocka z glowy:confused:Do ktorej spaly wasze dzieci:happy2:Konradek o 7 ej jak mowilam czyli starego czasu 6:baffled:boshhh potrzebuje snu:confused:

U nas zapowiada sie ladna pogoda,sloneczko swieci no i idziemy sie dzis goscic:tak:wczoraj byli u nas zanjomi z synkiem,ogladalismy mecz:no:ale wstyd:baffled:poszli uspic malego i jeszcze wrocili:tak:maja mame wiec spoko:-)piffkowalismy troche a raczej G bo ja jak zwykle nie moge:wściekła/y:az 3 wypilam za 5 godz:szok::baffled:
Maly usnal na siedzoca,pierwszy raz:szok::szok::-D:-D:-Dchcialam go nagrac ale sie ocknal,troszke jest al epotem karta sie zapelnila:baffled:mam pare sekund:tak:
milego dnia zycze;-)
 
WITAM:-)
Wszytskiego najlepszego dla Nikolki i Natalki:-);-);-)buziaki:tak:

Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Jo-anna-on;-):-):-):-):-)

Tą razą ja się podłączę! Natalko i Nikolko - sto lat! :-)
Joanna, spełnienia marzeń najskrytszych! :-)

U nas znów pogoda krasiato-pisiato-papuciasta :-D W nocy mała jojcyła z półtorej godziny, ale rano spała do 8.40 nowego czasu :-) Zaraz jedziemy do centrum na spacer, byle dalej od tego zadupia:baffled: Przynajmniej w niedzielę.
 
Dzień dobry!!
Wszystkiego dobrego naszym jubilatom!!!!

No mój Mikuś dzisiaj wstał o 4.45 starego czasu czyli 5.45 nowego. Naprawdę niebawem oszaleję. Nie potrafię się słodko uśmiechać o takiej porze... zwykle wstaję i biorę go na ręce z tekstem typu "chodź tu ty niedobry dzieciaku"... dopiero później budzi się miłość matczyna....
 
Ja też życzę
Wszytskiego najlepszego Nikolce i Natalce

100 lat Jo-anna-on!!!!
glitter128mb5.gif


U nas ostatnio nocki jako takie, za to pobudki są bardzo wcześnie. Dzisiaj pospaliśmy do 6 starego czasu.:-(
Kapuśniaczek się gotuje, pogoda też niczego sobie, więc zaraz idziemy na spacerek. Niestety tylko ja i Misio, bo Oliwka całą noc biegała do toalety.
Wczoraj miałam kupić Misiowi jakieś butki. No nic, możejutro mi się uda.
Miłej niedzieli życzę ;-)

 
reklama
Witam
Ja dziś znacznie lepiej się czuję. :-)
Tak mam kota. Byliśmy u weterynarza i kot dostał szału:shocked2: Nigdy wcześniej mu się to nie zdarzało. Teraz siedzę i dumam czy posiadanie takie stwora jest bezpieczne dla dziecka. Może powinnam wywieźć go do dziadków :dry:
życzę miłej niedzieli. :-):-)
 
Do góry