reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
MY TEZ DLA MAJECZKI PRZESYŁAMY TYSIĄCE CAŁUSKÓW:tak:

Kwiateczek - współczuję tych nocek. Może solarium poprawi Ci troszkę humor;-)

Ja wczoraj sie odhamiałam. Byłam w barze na plotach. Pierwszy raz od porodu:szok: Trochę się zrelaksowałam.

Wkurzyłam się wczoraj na rehabilitantkę. Umawiałam się z nią na 18.15. Byłam w domu o 18.05 a tej nie było. Dzwonię do niej czy ma zamiar jeszcze do nas wstapić a ta powiedziała że była o 18 i nas nie było to pojechała :wściekła/y: no ale nie mogła krowa poczekać. Ku....a płaci jej się kasę za to więc powinna bez łaski do nas przychodzić. Przyjechała potem do nas. Małą trochę pomęczyła. Pokazała ćwiczenia na piłce. Zuzia może lepiej będzie je robić. Powiedziała że problem jej siadania wiąże się z tym że nie nauczyła się siadać z leżenia na plecach tylko z raczkowania. Ogólnie to nie jest jakiś wielki problem ale pokazała jak ją nauczyć odpowiedniego siadania. Jestem juz optymistycznie nastawiona do tego.
Aha, jeszcze stwierdziła że właśnie tymi majtkami ortopedycznymi które nosiła to rozwaliła sobie bioderka. No i jak tu wierzyć tym lekarzom. Masakra:angry:

Dobra spadam bo mała wstała. Buziaki
 
hej dziewczyny
Wiktoria- moj maz bedzie mieszkal u cioci czyli siostry rodzonej tesciowej..

u nas ladna pogoda robie dzis 3 prania posciel biale i ciemne a z mezem rano wysprzatalismy mieszkanie... az lsni bo potem zostane z tym sama to jeszcze dzis mi pomogl na 13 jade do szkoly.. potem obiadek i wylegujemy sie..:-):-):-)

Adas dzis ladnie spal cala noc..
 
Dziubek no widzisz??bedzie dobrze:tak:powoli i wszystko wroci do normy:-)
a u nas jak narazie szaro,buro i ponuro:no::no:leje,przestaje i tak w kolo choc czasem na chwilke sie sloneczko przedostaje wiec moze rozejda sie te chmurzyska bo deszczeu i wiatru to tutaj az za duzo:baffled:
 
Witam,a u mnie slono od rana :-) Od rana wzielam sie za porzadki,teraz dopiero usiadlam na tyłku.Klaudia dzis obudzila sie o 6:20.Dalam jej mleko,przewinelam wsadzilam spowrotem do lozeczka i poszlam spac,jak sie przebudzialm to ona tez spala i tak do 9tej sobie spalismy :-)
Kwiateczek wczoraj sie calowali na Brzyduli ,w ostaniej scenie :-):tak::tak:

Majeczko slodkie buziaczki od Klaudii ,Vanesski i cioteczki z bb :tak::-)

A Wam drogie majoweczki zycze cieplego,slonecznego i udanego wekendu :-)
 
U nas śliczne slonko. my na spacerze byl yśmy 2 godzinki i nie wiem czy zaraz znowu nie wyskoczymy jakwstanie.
A Brzydulę będę musiala w poniedziałek z rana obejrzeć;-)
 
Zaległe życzenia dla Igi, Martynki i Mikołaja
oraz dzisiejsze życzonka dla Majeczki !!!
Chowajcie się zdrowo dzieciaczki!


U nas też dziś pogoda przepiękna była. Wybrałam się z Michałkiem na pierwszy spacer po chorobie i to się nie udał, bo musiałam wracać do domu po pół godziny. Oliwka dostała biegunki akurat będąc z tatą na podwórku, który robił porządki w ogrodzie... ciekawe co tym razem się u niej wykluje :wściekła/y::wściekła/y:
Potem troszkę też pograbiłam i uporządkowałam swój kącik w ogrodzie, gdzie wychodzą już moje kwiatki wiosenne. Cudnie, jak wszystko zaczyna się budzić do życia.:tak::tak:
 
No hej
u nas pogoda super prania dzis bylo duuuuzo...
ale i spacerek maly zaliczyl i ladnie sie bawil.. wogole nie mam co narzekac...

jutro maz wyjezdza o 17 bede samaaaa:(:blink::blink:
 
reklama
My tez mamy dzien w sumie udany,bylismy w CHandlowym M1 ,Vanesska byla w przedzszkolu 2 godziny,z placzem wyszla bo chciala jeszcze zostac....no i pelno przeroznych dionozarow stoi w sklepie i przed sklepem,nawet jest wielka piaskownica gdzie dzieci zabawialy sie w archeologow .Zaliczylismy tez karuzele,no i obiad w KFC:-p,a takze zakupy w Realu gdzie jak zwykle portfel zostal wyczyszczony :sorry2: a w Realu sa duze sloiczki Gerbera pakowane po 2 za 5zl z groszami.(nie pamietam dokladnie)a i jeszcze na lodach bylismy :-)
 
Do góry