reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wszystkiego najlepszego dla Dominiki Igi Martynki i Mikołaja dużo zdrówka :-):-)

Ja dzisiaj w podłym nastroju i naprawdę jestem coraz bliżej żeby z mojego męża uczynić sierotę :angry::angry:w kwestii roczku to mam coraz większe obawy że nam teściowa zepsuje ten dzień tak jak zrobiła z chrzcinami:-:)-(
 
reklama
Uff, ja już po szkole dzisiaj. Jutro od 8.30 do 16, jak ja wysiedzę :confused:
Mojej mamie, a raczej jej suczce przydarzyła się dziwna rzecz, a mianowicie kilka dni temu suczkę obsikał jakiś pies na polu. Można by to uznać za przypadek, ale dziś jakiś inny pies ją obsikał... Nie wiecie, co to może znaczyć? Pierwszy raz się z taką sytuacją spotykam :shocked2:
 
Panna Migotka Hmm moze Kangurka cos w tym temacie bedzie lepiej wiedziec.

Puchatka wspolczuje tej tesciowej...a co znowu kombinuje?

Ciekawe o ktorej wstana nasze dzieciaczki w niedziele ...;-)
 
Ostatnia edycja:
Oki lece sie umyc teraz:sorry:maly kolezanki wylaczyl nam bojler i nie bylo ogrzewania:sorry:teraz naprawilam,ppoowoli:baffled:z ksiega w rece:no:
Wrzucilam zdjatko z zabalami:tak:na zabkowym oczywiscie;-)no i na drugim troche wiecej;-);-);-)lece bo maly jeszcze dobrze nie usnal a juz sie budzi:angry:dalam mu nurofen,ciekawe ile wytrzyma:no:rozmawialam dzis z tymi pielegniarkami co sie u nich wazy i za tydz przyjda cos wymyslec by Konradek spal:-D:-D JUZ TO WIDZE:-D:-D:-D
KURCZE NIE MOGE ODTWORZYC SIATKI,ZAPOMNIALAM HASLA I LONGINU CHYB TEZ JUZ:baffled:
 
Witam się wieczorem:-)


W imieniu Dominiki dziękuję za życzenia i przesyłam buziaki dla starszych o miesiąc: Igusi, Martynki i Mikołaja, oraz dla pozostałych mini-solenizantów z mijającego tygodnia:-)

A ja dzisiaj wyszłam z pracy o 11- mówię do szefowej: jest piątek, idziesz na komisję RB, odrobie kiedys w polu te godziny i jade do dziecka. Na to ona, że nie ma sprawy:-). I pojechaliśmy po małą.
Teraz po całym dniu wściekania się, śpi w łóżeczku.

Chciałabym was nadrobić, ale jutro M idze do pracy. Trochę to pokrzyżowała moje plany, bo nastawiłam sie na mega sprzątanie i jakies zakupy trzeba zrobić, więc nei wiem czy się odezwe przez weekend:sorry2:


 
Dobry wieczór! Miałam dziś duuuużo pracy i dlatego musiałam sobie odpuścić BB. Niestety zostałam też z robotą na weekend, cholercia :-:)-(

Nie mogę nawet poczytać co u Was bo jestem koszmarnie niewyspana... idę spać zanim moje najmłodsze szczęście znów zacznie urządzać dzikie jazdy w nocy a potem wstanie wesolutkie o 5....

Buziaki i miłego weekendu!!
 
Witajcie. Zaraz zwijam się na zajęcia, ale najpierw chciałam życzyć Majeczce wszystkiego najlepszego na 11 miesiączków :-)
Miłego dzionka wszystkim życzę :-)
 
reklama
Witam:-)
Wszystkiego naj dla Majeczki:tak::tak::tak:11 buziakow;-)

U ans nocka znow bez zmian:no:nie wiem juz jak to zmienic,co zrobic.Dostal nurofen a juz ok 23 zaczal sie budzic:wściekła/y:nie mam sily:baffled:dopiero o 2,30 polozylam go do lozeczka i wstal dopiero o 6ej:sorry2:dzis zmiana czasu wiec jutro bedzie 7a,oby:sorry2:
Poza tym ciszaaaaa w domu:dry::dry::dry::dry:
pije kawusie,maly drzemie a o 11ej mam solarium:tak::-)boshhh nie bylam prawie 2 lata:szok::szok::szok:w koncu cos zrobie dla siebie;-):-)
 
Do góry