reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kamilka a maz gdzie bedzie tam mieszkal ? U nas popoludniu wyszlo slonko i super.

Maly drugi raz usnol z misiem smoczkiem i kocykiem ... po poludniu bez placzu :szok: polozylam i wyszlam czekalam na krzyk a on spal :szok: czasami ciezko trafic albo przemeczony albo jeszcze nie tak spiacy wieczorem tez sam zasnol.
moze mu przeszlo :-pa ja juz zaczelam czytac "usnij wreszcie":tak:
 
reklama
Aniusia zaniedbujesz nas! ;-)
Kinia pewnie juz Kwiateczek rybke skonsumowala a czas tez mam oki,ale chyba jutro przestawiamy czas na letni tak?

Slyszalyscie o tym wypadku autokaru z dziecmi :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no::-:)-:)-(
 
Kinia dzieki ale skonsumowalam tradycujna:sorry:ale jak cos to daj przepis:tak:
sorki bo kolezanka przyszla i tak zeszlo:sorry:poza tym wgrywalam filmiki i nie mialam jak zajzec:baffled:
Iwonka ja ogladalam nabierzaco:no:nie wiem jak ten kierowca mogl tam wjechac:no:
 
przeczytałam artykuł.. matko to jakiś niedzielny kierowca. jak można takim autobusem wjechać pod tak mały wiadukt.
na forum piszą, że kierowca miał 60 lat. ciekaw czy to prawda.
 
reklama
w artykule nie było, a telewizji jeszcze nie włączałam.
muszę zerknąć na newsy..
kwiateczek a jaka to byłą rybka. ja mam przepisy na mintaja na czerwono, dorsz po królewsku (hmmm :confused: nie wiem skąd taka nazwa bo to danie nie wygląda wystawnie), no i oczywiście sekretny przepis na pstrąga ;-);-)
wrzucę jutro na gotowanie..
 
Do góry