reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziubek, no właśnie suwaczki z tej stronki zwykły się psuć czasem. Już 2 razy robiłam nowy, bo źle wskazywał :baffled:
O, już wskazuje dobrze, samo się naprawiło :-)
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Dominisi,Igusi,Martynki i Mikolajka
cdcxsw55.gif

 
Witajcie Kochane!

Przepraszam, że ostatnio nie udzielam sie ale zwyczajnie nie mam czasu! Jestem sama z małą wiec trudno mi wygospodarowac czas na BB :-( Mam nadzieje ze mi wybaczycie :-) Niedługo wraca mąż wiec bedzie lepiej!

Ślicznie dziękujemy za życzonka:-) I my równiez składamy zyczonka dla dzisiejszych solenizantów Dominisi Igusi i Mikołajka:-)

U nas oK Martyna zdrowa ja też a dziś idziemy przebić uszka! Z racji tego ze juz za miesiąc roczek postanowiłam rozejrzec sie za jakiąs sukienka na tę okazję :-) I co? okazuje sie ze to wcale nie takie proste! Ale znajoma ma salon sukien ślubnych i zaproponowała mi ze uszyje na wymiar a jamam zrobić projekt:-) Juz mam pewną wizje :-) Do 100 zł powinnam sie zmiescic wiec to chyba jeszcze nie tak źle!

Przepraszam że pisze tu ale muszę szybko bo zaraz wstanie mój Szkrab! Mamy już 6 ząbków i kilka samodzielnych kroczków! :-) Chcialabym zeby na roczek w kościele juz sama dreptała:-)
Wieczorekiem zawsze Was czytam tylko z pisaniem kiepsko!

Pozdrawiam:*
 
Ja do Michalskich nie chodze, bo to co tam kupowalam srednio mi smakowalo.Do Cichowskich moglabym codziennie chodzic bo maja pyszne ciasta i ciastka
 
Z tego co sie orientuje, szkolnictwo,opieka zdrorwotna, pomoc rodzina sa bardzo rozwiniete i dobrze zorganizowane - ludzie sa bardzo pozytywnie nastawieni,to chyba przez to slonce,tyle wit. D :tak:. Nie wiem,jak jest w wiekszych miastach,ale tu w Alice nikt sie nie spieszy,nie ma wyscigu szczurow; i jest mnostwo przedzszkoli,szkol,a nawet uniwersytet. Ja bym sie juz stad nie wyprowadzila:no:
Gloria - brzmi sielankowo :tak:

U nas jak beda urodziny na ogrodku to bedzie grill,a pichcic beda mezczyzni :-pjak zawsze zreszta,tylko dzien wczesniej przygotuje sie miesko i rano zrobie salatki.Wszyscy beda zadowoleni bo my lubimy grilowac.:tak::-)
No w sumie to najprostrze i można by tak urzadzić... Tylko że głupio tak troche - starzy będą wpierniczać kiełbachy a urodzinowy "Najważniak" przecież nie może takich rzeczy jeść :nerd:
A jakby tak mięsko ugrilować?? Kurczaczka?
No ale też się tyle mówi o tym rakotwórczym dymie z brykietów i węgla - chyba daruję mojemu dziecku.

No ale to zawsze jakiś pomysł jest. Jak niczego nie wymyślę, to walniemy grila i z głowy.
Ale marzy mi się coś innego.

Jeszcze mi sie wczoraj skonczyla kawa a tu oczywiscie takiej nie maja a innej to nie lubie

Witaj w klubie. Ja tez mam ssanie na kawkę, a wczoraj mi się skończyła :dry:
A nie mam autka żeby skoczyć do sklepu bo mój M się nim wozi po tym jak rozwalił swoje w wypadku.
Na szczeście znalazł juz jakieś inne auto, tylko musi je doprowadzić do porządku i może odzyskam swoją bryczkę wkrótce.

Ale jest szansa że wcześniej będę gdzieś w sklepie i nabędę kawusię :cool2:

Kangurka ja słyszałam, że ładne i smaczne torty można kupić u Sowy.
Cukiernia Adam Sowa
Jak mi kuzynka tortu nie upiecze to kupię ten z myszkami lub ten "na chrzest".

Kinia boskie te torty!! Wlasnie tez mi się te dwa spodobały najbardziej :tak:
Ciekawe ile kosztują :confused:
No i z czego są zrobione - dziewczyny , czy takie torty mogą jeść nasze roczniaki wogóle?? Jakaś masa marcenopodobna, pieron wie co w środku....

Sama nie upiekę, bo piec nie umiem. Nie mam do tego "podejścia", a jak mi się nie chce to na bank mi nie wyjdzie.:sorry2:

Kangurka, spóźnione zdrówko :-p Nie ma to jak Redsik, nie?

Tort chyba zamówię u Michalskich. Wczoraj oglądałam ich stronę i mają kilka fajnych, ciekawe czy smaczne...

No nie ma, nie ma!! Redsik smakuje :tak:

Fajowe tez mają torty. Nawet jest fajny tradycyjny - owocowy. Moze takie cuś :confused:
Owocki maluch może wszamać a i stare kobyły mogłyby zjeść coś "niemulącego" słodyczą :-p

Wszytkiego najlepszego dla
Dominiki Igusi(i?) Martynki i Mikołaja

Gorące buziole!!!!!
 
reklama
Kinia te torty od Sowy to normalnie dziela sztuki:szok::szok:boshhh cudne,przyslijcie mi..:sorry:ale w ksztalcie autka nie ma:no:ponoc bardzo ciezko zrobic:dry:

Wazylam Kondzia ma 9,72 cos malo tyje a je normalnieostatnio 9.600 bylo:baffled:
 
Do góry