reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam po weekendzie.
1227.gif

Wszystkiego najlepszego dla Patryczka i 100 buziaków dla dzieciaczków, które świętowały wcześniej.
Vivien fajnie że zaglądasz. Jestem ciekawa jak Krzyś teraz wygląda.

A ja jeszcze nie zabrałam się za PITy, pewnie zabiorę się za to jak zwykle w ostatniej chwili.:sorry2:

Wczoraj wróciliśmy z weekendu od moich rodziców. Droga do nich w jedną stronę to 200 km. Oliwka dała nam w drodze taki koncert że szok. A to spać, a to siusiu, a to jeść... matko! Jakby tego było mało to będziemy mieli fotkę, bo wpadliśmy na autoradar. Tak rzadko się gdzieś wypuszczamy a tu masz.:crazy:
Michaś zniósł drogę dość spokojnie, jedynie zmiana pieluchy w samochodzie wymagała niemałej gimnastyki, ale jakoś się udało. ;-):tak:
 
reklama
Dzień dobry!!

Vivien, bardzo się cieszę, że wiadomość dotarła, i że się odezwałaś!!! Ja sobie tylko mogę wyobrazić, jak to jest przy czwórce dzieci (ja przy dwójce czasem mam wrażenie, że oszaleję) - ale jak tylko znajdziesz czas, to pisz z nami :tak::tak::tak:

MM, Wiktoria, nie da się zrobić korekty tego PITu, bo on jest jak najbardziej prawidłowy, a nie mogliśmy się wspólnie rozliczyć, bo ja korzystałam z podatku liniowego (musiałabym na początku tamtego roku zadeklarować, że rezygnuję z liniowego, a z jakichś tam - już nie pamiętam jakich - powodów uznalismy wtedy, że nie będziemy się wspólnie rozliczać). Natomiast mimo tego zmartwienia jakoś tak się okazało, że absolutnie "musimy" kupić nowy telewizor i zrobiliśmy rózne zakupy, które nas b. dużo kosztowały, więc skoro mężuś się nie stresuje jak widać to i ja nie będę.

Panna_migotka, ach jakie miłe zakupy!! Ja się do dziś dopominam o prezent na dzień kobiet hihi sugerowałam mężowi, że może zasponsoruje mi wizytę w salonie piękności, który prowadzi nasza sąsiadka. Ale jakoś bez odzewu hmmmm
 
Ola a no widzisz tak to jest ... to nie stresuj sie ;-) pewnie M ma jakies zaskurniaki (czy jakos tak)dlatego sie pewnie nie martwi ;-)

a ja mysle co dzis robic nie mam zadnej wizji musiala bym sobie suszarke do wlosow kupic wiec musiala bym isc do centrum :baffled:
 
Witam,my tez wczoraj ponad 2 godzinki na dworzu bylismy.Bylam tez na bazarku,ku[ilam kilka slicznych ciuszkow firmowych za pare groszy :-) A tak nic nowego.....za oknem szaro i buro,chcialam wyjsc ale boje sie ze deszcz nas zlapie po drodze.Moze pozniej sie przejasni .
 
Moja sie spalila a druga zostawilam u rodzicow znaczy sie dalam siostrze bo mialam dwie ech :baffled: najgorsze ze przydalo by sie glowe umyc ale zanim wyschna wlosy ech... niby nie sa az takie zle ale...

Iwonka u nas sie zapowiadalo na slonko teraz jakos nie pewnie dzien bedzie taki mieszany pochmurny
 
Wiktoria - mój mąż też wytka mi wygląd. Ostatnio stwierdził że chyba wciązy jestem bo tak mi się brzuszek zaokrągił:szok: A to wina mojego podjadania wieczornego:wściekła/y:

Wszstkiego naj dla PATRYCZKA
 
misio.jpg


to misiaczek dla wszystkich małych jubilatów weekendowych i dla Patryczka
images


a tu kwiatuszki dla Ciebie Iwonko i męża....


piękna wiosna, jaką mieliśmy przez cały weekend gdzieś sobie poszła, jakby któraś z was ja spotkała to bardzo bardzo proszę przekazać, że ja tęsknię, niech szybko wraca....

bardzo przepraszam, że ten miś taki wielki....ale to dla wielu jubilatów
 
reklama
U mnie też bez słonka - buuuu :-(

Krzysztoffikas, jakoś mi tak dziwnie zwracać się do Ciebie w ten sposób, skoro wiem, że masz na imię Agnieszka hihi Biedna jesteś bez męża cały miesiąc... mój często wyjeżdża, ale nie na tak długo - np. w tym tygodniu będzie w domu tylko jeden dzień... Fajnie, że teściowa Cię doceniła.
 
Do góry