reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

a my niedawno wóciliśmy ze spacerku ale mały zasnąl pod samym domem i korzysta jeszcze ze świeżego powietrza:-)
a jak wam mija dzionek???:confused:
vivien my się nie znamy ale napewno to nadrobimy:-)
 
reklama
Witam sobotnio,

Ja padnięta. Chałupa posprzątana i obiad zjedzony. Bylismy na zakupach więc trochę zmęczona jestem.

Składam najesrdeczniejsze życzenia dla wczorajszych i dziesiejszych solenizantów oraz dla naszej kochanej Iwonki 100 lat !!!!!!

Vivien - witaj co u Ciebie??


Widzę że majóweczki korzystają z pieknej pogody. U nas dopiero o 14 zaczeło słonko świecić. jak już z zakupów wróciliśmy. No n ic. Wywiesiłam ubrania na dwór i niech się suszą. Miłego popołudnia majóweczki:tak:
 
Witam>Piekna mamy wiosne >Mam nadzieje ze juz tak zostanie i sniegu nie zobacze dlugo ;-)
Moj dzien minal na zakupach Tescowych,potem w domku troszke sprzatania.Teraz Klaudia spi wiec zajrzalam na BB.Vanesska jest u babci,piecze z nia babeczki :-)

Co do sposoby nan kupienie dobrych bucikow to ja tez z patykiem chodze do sklepu,ale sa tez w sklepach niektorych takie urzadzenia do mierzenia stopki i np jak kupowalam buty w Bartku to tam fachowo mioerza sprzedawczynie,chyba w CCC lub w Deichmanie czy jak to tam sie posze tez jest takie urzadzenie.:-)

Dziekuje jeszcze raz za zyczenia.Dzis ja z mezme mamy po tyle samo lat,bo ja wczoraj skonczylam 31 a on jutro konczy 32 lata wiec dzis jeszcze ma 31 ;-)
A dla dzisiejszych solenizantow naszych milusinskich tez skladam najlepsze zyczenia :-)



Vivien,co za pytanie????? Pewnie ze pamietamy :-) Pisz co u Was jak dzieciaczki? Jak Krzys i jego pierwsze urodzinki? :-)
 
Ostatnia edycja:
Iwonka u mnie tez piekna pogoda:tak:
wpadlam tylko zyczyc milego popoludnia i wieczorku bo oczekuje kolezanek i pozniej lecimy na to pozegnanie kolegi do pubu:tak:;-);-)moz zajze jak wroze wczesniej:-)

Vivien witaj:-)my sie nie znamy wiec musimy nadrobic;-)
to narazie kobiety:-)
 
Zastanawiam się nad kupnem krzesełka do karmienia.Czy polecacie jakąś firmę?Z góry dziękuję za odpowiedz.
 
Cóż za piekny dzien dzisiaj był!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Przesliczna pogoda!!
Pojechałam do Krakowa, zabrałam Nikolkę na spacer i poszłyśmy sobie na AWF. Zrobiłam troche kilometrów :-p i nóg nie czuję! Bola jak cholera...:baffled:
Ale wreszcie pospacerowałam po parku i cudnie było usiąść w parku, wystawić wtarz do słońca i zamknąć oczy... (Niki spała).
Po powrocie obiadek i odwiedziny u znajomych. Nikolce strasznie się podobało - szalała na sofie, popisywała sie przed znajomymi i oglądała zabawki ich dzieci (dzieci nie było). Była zachwycona a ja tym bardziej!
Wróciliśmy do "naszej" wsi i poszliśmy jeszcze na spacer. W markecie Nikolka bawiła się rewelacyjnie - wypakowywała wszystkie wrzucone do koszyka zakupy - pomidory, podpaski :sorry2:, kosmetyki, bułeczki i całą resztę... Zabawy nie bylo końca i tak strasznie się cieszyła!!!
Zacznę zabierać ją regularnie na zakupy :sorry2:;-)

Wróciliśmy, wykąpalismy córcie, nakarmiliśmy i teraz gada sobie, a ja licze na to ze usnie za chwilę bo zapowiada sie fajny film na TVN o tańcu - uwielbiam takie. idę bo sie reklama konczy.
 
vivien - Witaj. W prawdzie od niedawna tu pisze ale coś mi się kojarzysz :)

krzysztoffikas - Zawsze możesz zacząć jakis nowy temat.
Co do krzesełka to ja mam drewniane, które można rozłożyć jak dzidzia podrośnie na osobny stolik i krzesełko. Jak znajdę coś takiego na allegoro to wstawię na odpowiednim wątku.

iwonka - Nie chcę Cię martwić, ale ponoć od poniedziałku znowu ma padać deszcz ze śniegiem.

wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych 10miesiecznych dzieciaczkow

A teraz lece nadrobić zaległości na innych wątkach.
dwoch Zuzan,Maji,oraz Szymonka i Julka
 
Ostatnia edycja:
Vivien oczywiscie, ze pamietamy o Tobie i Krzysiu.Napisz co u Was slychac :-)

Kangurka zazdroszcze Wam wypadu do Krakowa.Ja jade dopiero za 3 tygodnie :-(

Wszystkiego najlepszego dla Zuzi :-)

Ja dzis zrobilam porzadek w szafach z ksiazkami.Przydalaby sie kolejna witryna na ksiazki bo te co mamy juz pekaja w szwach..Jutro mam zamiar poprzestawiac meble w sypialni, tylko musze moja gorsza polowe namowic do wspolpracy bo sama nie dam rady.
 
reklama
Wszystkiego NAJLEPSZEGO dla weekendowych MIESIECZNIACZKÓW MAJOWYCH!!

Kangurka zazdroszcze Wam wypadu do Krakowa.Ja jade dopiero za 3 tygodnie :-(

Oby Ci się pogoda tak samo udała jak mnie :tak:
Daj znać jak będziesz się wybierać do Krakówka :-p
Idę spać.
Film był elektryzujący w kilku momentach :sorry2:
Jutro puszcze Wam linki do dwóch urywków.
Dobranoc dziewczyny.
 
Do góry