reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziewczyny nie spodziewałam się że to ząbkowanie takie bolesne jest. Dopiero Zuzia usnęła po tym jak się z płaczem obudziła o 20:szok: Nic nie pomagało w usnięciu...lulanie, spiewanie, smoczek ,cyc. Musiałm pójśc do apteki po cos przeciwbólowego. Kupiłam Nurofen. Któraś z Was dawała go dzieciom??? I nie wiem czy to on zadziałał czy juz ze zmeczenia mała po ok 10 min juz spała:szok: To chyba niemożliwe żeby lek tak szybko działał:szok:
 
reklama
kathy hahahahahah to ze moj maz mowi ze bedzie za stary to tak ale to ze jestes wartosciowa babka itd itd to ja do Iwonki bo pisala cos o 40 hahaha :-D:-D:-D:-Dteraz sie przyrzalam i faktycznie tak to wyszlo hehe

dziubek wiesz ja uzywam czasami i tez mi sie wydaje ze szybko dziala moze dlatego ze lek bezposrednio na dziasla jest rozlany leki dzialaja pewnie po ok pol godziny na takiego maluszka moze ze 20minut wiec pewnie po 10 minutach jakos znieczula te dzisla :sorry2::sorry2::sorry2:

Kathy zmecz ja troszke wez ja z lozeczka nawet jak jest senna niech polezy na brzuszku powyglupiajcie sie my tak robimy jak zbytnio marudzi wtedy gilamy sie gryziemy i ubaw jest maly nie marudzi a sie bardziej zmeczy puzniej chwila na wyciszenie poloze sie z nim mowie szeptem zaspiewam kolysanke ponuce przytule i wtedy do wyrka i zasypia bez marudzenia oczywiscie sa przypadki ze nie wiadomo o co chodzi :-D
 
Ostatnia edycja:
No w końcu nadrobiłam Was bo tak się rozszalałyście ze ledwo daję radę :dry: no chyba ze ja moze dojrzewam jakoś tak bardziej bo za 1,5 miesiąca stuknie mi 29:sorry2:
Iwonka ja tam nie pytam która pierwsza zajdzie bo jak zapytałam która następna rodzi to wieczorem urodziła się Majka :-D a swoją drogą ciekawe :tak:
Kathy buziaki dla Nelci:tak::tak:
Dziubek życzę spokojnej nocki:tak:
 
Kangurka masz sliczne pieski :-)

Kathy buziaczki dla osmiomiesiecznej Neli :-)

Panistepelek witaj. Chyba jestes najmlodsza wsrod majowek.
Mi za 4 dni stuknie juz 28 :szok:
 
Panistepelek wiem ja mieszkam za Belchatowem,w sumie to blizej Pajęczna:sorry:
widze ze Kathy i MM swietuja nie dlugo:tak::tak::tak:;-)ja w czerwcu:szok::szok::szok::szok:
Dziubek ja daje dosc czesto calpol jest troszke slabszy ale tez po 10 min dziala bo maly zasypia po nim:szok::szok::szok::eek:
Rozmawialam z bratowa wlasnie o tym budzeniu Konradka i stwierdzila zeby isc do lekarza ale oni teraz zwalaja wszystko na zeby:baffled::baffled::baffled:kurcze naprawde jest cos nie tak skoro przez 8 mies nie przespal calej nocy:szok::szok::no::no:co myslicie:nerd:
 
Ja podaję swojej córce, zresztą też Zuzi, IBUM i pomaga jej. Żadne żele jej nie pomagają, a tak podam jej łyżeczkę ibumu i sobie spokojnie śpi.
 
Kwiateczek moja Vanesska praktycznie so te j pory nie przespala calej nocy..jak byla mala to kilka razy sie budzila a nawet kilknascie ,to juz bylo przegiecia a miala wtedy 14 miesiecy,dlatego teraz jestem taka szczesliwa ze Klaudia po pierwsze spi w swoim lozzeczku, po drugie zasypia sama a po 3 przesypia cale noce,no sa wyjatki z jedna pobudka czasami ale to tylko tyle :-)
 
Kurcze juz teraz obudzil sie chya z 5 razy.Azuca sie,,,,boshh czy to naprawde normalne??
zjadlam prawie cale lody litrowe:baffled:i ja chce zgubic brzuch:szok::szok:ide spac bo zaraz wezme sie z czekolady(lodow juz nie ma):no:
dobranoc kobiety
 
reklama
Kathy i ja dolaczam do zyczonek dla Nelci przede wszystkim zycze jej duuuuzo zdrowka:-) Niedawno pytalas o wozek a wiec sprzedalam Atlantica:-) Buzza sobie zostawilam i juz chyba zostanie:-)
Jestem mężatką - 29 grudnia obchodziliśmy pierwszą rocznicę. Skończyłam technikum Ochrony Środowiska. A obecnie siedzę z córcią w domku. Studia? Może kiedyś...
My tez z mezem obchodzilismy tego dnia pierwsza rocznice slubu;-) Tylko ze ja w tym roku juz bede miec 29 lat!!:szok: Tez juz uciekam spac Dziewczyny! Do jutra!Dobranoc!
 
Do góry