reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny!
Pożegnam się na parę dni, jestem spakowana i wyjeżdżamy do Boszkowa nad jeziorko. Rzeczy co niemiara, ale część i tak już mam w domku, inaczej bym się nie zabrała.
Zobaczymy jak malutka zniesie taką podróż i nowe warunki. Musze ją przyzwyczajać bo będzie tam jeździć kilka razy w roku :tak:.
Więc PAPA
 
reklama
Madamagda, bawcie się dobrze i wypoczywajcie. Mnie czeka lato w mieście:baffled:, tragedia.

Właśnie miałam powódź w łazience, nasza antyczna pralka wylała. Czekam, aż sąsiad z dołu przyjdzie zrobić zadymę. Szykuje się kolejny wydatek. Kiedyś polecałyście sobie jakieś pralki, mogę prosić o powtórkę? Będę wdzięczna.
 
Witam,ja dzis robilam porzadki na ogrodku.Juz tyle suchych lisci bylo ze szok.
Aurelia ja mam BOSH-a juz 7 lat i jestem zadowolona,zadnej awari jak do tad nie bylo(odpukac)
Madamagda milego wypoczynku zycze :-)
 
Niesia halo gdzie sie podziewasz? Wszystkiego najlepszego z okazji kolejnych urodzinek dla Oliwki :-)
Vanessa 1000 buziakow dla Zuzi od cioteczki z okazji 2 miesiecznicy :-)
minniemouseglitterflowext4.gif
26.gif


 
hej
u mnie właśnie lunęło modlę się, żeby Szymon zasnął, bo mi się oczy kleją.
Jednak mój mały synek leży w łóżeczku i "gada" jak najęty :sorry2:, więc chyba nici ze spania

Na innym wątku czytałam o powrocie do pracy. Ja wracam 21 listopada :-) po macieżyńskim wybieream zaległy urlop za zesżły rok i cały tegoroczny urlop (razem uzbierało mi się 47 dni :-D)

magdamagda udanego urlopu
Aurelko nie poradzę Ci z pralką, bo ja mam swoją dopiero 1,5roku, więc nie wiem, czy jest niezawodna

idę się położyć... a mały "rozgadał" się chyba na dobre :confused::confused::confused:

 
Witam się i ja w te upały
Temat@ dla mnie na czasie Ja dostalam ja 2 tygodnie temu i powiedzmy że było standardowo 6dni No i wczoraj totalne zaskoczenie ja znowu krwawie:szok: po 2 tygodniach I jeszcze tak jakbym chora była słaba kręcilo mi sie w głowie i chyba macica pulsowała...Nie wiem czy to normalne????
Dodajmy że żadnych tabletek jeszcze nie biore wiec to z tym nie związane Dziś już czuje sie lepiej ale dalej krwawie Jeżeli któraś wie to może mi powie czy to normalne po porodzie Bo jak sie tak bedzie powtarzać to chyba bede musiała iśc do lekarza

Ja mieszkałam w krakowie w bloku przez 2 lata i na pewno bym nigdy już tego nie chciała nie ma to jak własny ogrodek
Panna Migotka macie już jakies plany w jakich rejonach chcielibyście sie budować?

Mała żle znosi upały znowu powróciło marudzenie

no a praca moja to na razie temat odległy bo nie ma sie mi kto zajac mała wiec mamusia zostaje w domu
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki,
Iwonka dziękuję w imieniu Oliwki, faktycznie kończy dzisiaj 3 latka i tak od jakichś 2 tygodni zastanawiam się nad menu dla gości, bo urodzinki wyprawiamy w tę sobotę. A nie chce mi się nic robić że szok :confused:. Nawet w domu nie mam czasu posprzątać porządnie :zawstydzona/y: bo niestety Malutki potrzebuje uwagi i Oliwka też. Na szczęście nie mam już takiej jazdy z płaczem Michałka jak wcześniej, ale jednak noszenie i bujanie w ciągu dnia to podstawa.
My chrzciny robimy we wrześniu, a szatkę i świecę pewnie kupimy sami, tak jak to było przy okazji chrztu Oliwki.
Madamagda miłego odpoczynku.
Sylwia85 ja niestety nie pomogę. Ja jeszcze nie dostałam @ i mam nadzieję że niepredko to nastąpi.
 
Witajcie ja tylko na chwile bo Zuzia jest dzisiaj nieznośna przez ten upał .Iwonka dziekuje za życzenia dla Zuzia . JAk byłyśmy u lekarki ostatnio okazało sie ze Zuzia ma skae białkową a poza tym straciłam pokarm wiec teraz Zuzia je mleko modyfikowane . Może jutro bede miala troche wiecej czasu zeby posiedzieć na bb .
 
Właśnie miałam powódź w łazience, nasza antyczna pralka wylała. Czekam, aż sąsiad z dołu przyjdzie zrobić zadymę. Szykuje się kolejny wydatek. Kiedyś polecałyście sobie jakieś pralki, mogę prosić o powtórkę? Będę wdzięczna.

Ja mam Electrolux. Jestem bardzo zadowolona. Działa bez zarzutu pomimo, ze zapomnieliśmy wyjąć po kupnie blokady bębna wiec w czasie pierwszego prania przewędrowała się po łazience. Dostaliśmy ją na prezent ślubny, sami mieliśmy w planie kupić Bosha. W Boshu jest łatwy panel do programowania, w naszej trzeba było sie nauczyć symboli, żeby wyprać np. delikatne. Ja nie miałam problemu, ale dla faceta to wiedza tajemna :nerd:

dziewczyny ale to krzyzmo a szatka , szmatka czy inne cos co sie kładzie na dziecko w momencie chrztu to jest własnie to o czym pisałam ...po chrzescijańsku nazywa sie to własnie krzyzmo ..i tyle .
Sama o tym nie wiedziałam ..ale jak chrzcilismy JAsia to mnie ksiądz oświecił :D

jest cuś takiego HINDIANKA - Sklep dla mam i niemowląt
a są same chustki. Zresztą nie ważne. Takie jesteśmy biegłe w wiedzy o sakramentach, że ho ho;-).

Witam się i ja w te upały
Temat@ dla mnie na czasie Ja dostalam ja 2 tygodnie temu i powiedzmy że było standardowo 6dni No i wczoraj totalne zaskoczenie ja znowu krwawie:szok: po 2 tygodniach I jeszcze tak jakbym chora była słaba kręcilo mi sie w głowie i chyba macica pulsowała...Nie wiem czy to normalne????

Mój gin powiedział, ze 3 pierwsze po porodzie mogą być dziwne,- nieregularne, bolesne , obfite i inne cuda. Nie zweryfikowałam jeszcze tej informacji do końca.
 
reklama
Witajcie.

Wysprzątałam dziś pół chałupy na jutrzejeszy przyjazd teściowej. Mieszkam przy ruchliwej ulicy i dosłownie kurz jest wszędzie. Co wytrę, to za dwa dni jest to samo. Już jestem wściekła na ten wszechobecny kurz :wściekła/y: Ale dzidzia była dziś grzeczna i dała mi coś porobić.

Od października idę na studia podyplomowe. Mam nadzieję, że sobie poradzę, bo jeszcze do tego będę pracować na pół etatu. :confused:

Mam ten sam problem z kurzem jeszcze w dodatku blisko jest budowa nowego extra osiedla :-( i to jest powód kurzu, no ale może skończą do końca roku. Natomiast teściowa mieszka blisko wpada czasem o tak (ale daje wcześniej znać smsem) więc się nie przejmuje, że akurat w tym dniu nie pościerałam kurzy.:-p
Ale widzę że jesteś Panno_Migotko ambitną kobietką, poradzisz sobie na pewno na studiach. Będziemy Cię wspierać na pewno!:tak:

Niesia halo gdzie sie podziewasz? Wszystkiego najlepszego z okazji kolejnych urodzinek dla Oliwki :-)
Vanessa 1000 buziakow dla Zuzi od cioteczki z okazji 2 miesiecznicy :-)
minniemouseglitterflowext4.gif
26.gif




Dołączam się do życzeń Dla Oliwki i Zuzi.


Zobacz załącznik 87765


Witajcie dziewczyny!
Pożegnam się na parę dni, jestem spakowana i wyjeżdżamy do Boszkowa nad jeziorko. Rzeczy co niemiara, ale część i tak już mam w domku, inaczej bym się nie zabrała.
Zobaczymy jak malutka zniesie taką podróż i nowe warunki. Musze ją przyzwyczajać bo będzie tam jeździć kilka razy w roku :tak:.
Więc PAPA

Udanego wypoczynku!!!!! Malutka na pewno dobrze zniesie podróż i będzie radosna kiedy Mamusia będzie wypoczęta i szczęśliwa.

Madamagda, bawcie się dobrze i wypoczywajcie. Mnie czeka lato w mieście:baffled:, tragedia.

Właśnie miałam powódź w łazience, nasza antyczna pralka wylała. Czekam, aż sąsiad z dołu przyjdzie zrobić zadymę. Szykuje się kolejny wydatek. Kiedyś polecałyście sobie jakieś pralki, mogę prosić o powtórkę? Będę wdzięczna.

Ja uwielbiam firmę Bosch. Mieliśmy extra ekspres do kawy z dzbankiem-termosem (w serwisie nam powiedzieli że mozemy dokupić ten dzbanek bo nam się już potłukł po paru latach uzytkowania intensywnego), mamy zmywarkę, odkurzacz, sprzęty męża: wiertarka, wycinarka itp. Pralkę mamy whirpoola i jest super prosta w obsłudze (ja nie lubię rozbudowanych paneli).
 
Do góry