reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

hej hej :-)

ja sie cos @ doczekac nie moge :dry: po Fiolku dostalam juz po 2mies, a teraz, kiedy sie jej doczekac nie moge, nie chce przyjsc. zolza jedna.
a musze dostac @, zeby nadzerke wyleczyc, a nadzerke musze wyleczyc, bo chce sobie zalozyc mirene :cool2:

ehhhh tymczasem ciagle zwlekam z zazyciem cerazette, kurcze.. nie lubie strasznie brac pigulek.. raz bralam przez poltora roku i rozregulowalam sobie organizm strasznie, endometrioze mam od tego m.in. fak. nie mowiac o tym, ze nie czulam sie po nich najlepiej, i jeszcze w ogole mi sie nie chcialo, wiecie co ;-)
 
reklama
Ja tez nie biore tabletek,nawet sie nie zabezpieczam,ale musze zaczac bo sie boje.Nie chce byc teraz w ciazy.
A wlasnie wcinam jagodzianki z bita smietana mniam! Jem 6 takich dziennie bo sa tak pyszne ze szok.
 
Hej Minka dzięki za ibfo. dobrze wiedzieć jutro iDę do gina, moze poprosze by mi przepisał bo po cerazette miałam plamienia co tydzień i troche to było męczące ale tam był inny hormon. a ten mój okres to chyba nie okres bo skończył się po jednym dniu a dziś znów jakieś plamienia:baffled::confused::dry:
 
Hej co tak pusto?
Ja dzis caly dzien w domu bo czekam az sie zrobi chlodniej .
Ja tez o te tabletki sie spytam jak dotre do gina bo jeszcze nie bylam...ech.Zreszta malzon mnie dzis zdenerwowoal i zblizen nie bedzie dlugo za kare.;-)
 
Hejka dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było, ale korzystamy ze słońca. Wylegiwałam się na materacu i nie wychodziłam z wody, uffff tak gorąco, Hania siedziała w leżaczku w cieniu. Teraz już mam dosyć, jestem bardzo opalona i chyba już wystarczy.
Walczę z piąstką Hani w buźce, co wyciągnę i wkładam smoka, wypluwa go i wkłada rączkę i tak w kółko.
Kurcze zapomniałam wziąść tabletki:zawstydzona/y::zawstydzona/y:a jestem w połowie listka dopiero.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie.

Wysprzątałam dziś pół chałupy na jutrzejeszy przyjazd teściowej. Mieszkam przy ruchliwej ulicy i dosłownie kurz jest wszędzie. Co wytrę, to za dwa dni jest to samo. Już jestem wściekła na ten wszechobecny kurz :wściekła/y: Ale dzidzia była dziś grzeczna i dała mi coś porobić.

Od października idę na studia podyplomowe. Mam nadzieję, że sobie poradzę, bo jeszcze do tego będę pracować na pół etatu. :confused:
 
Dziewczyny mam pytanie. Rozmawiałam z mamą i powiedziała że na chrzest musze kupić taką specjalną koszulkę nie pamiętam jak ją nazwała i mówiła że ją się nakłada dziecku, czy tak rzeczywiście jest? Ja nie przypominam sobie.
 
reklama
Do góry