reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej kobitki gdzie sie podziewacie?
Mam nadzieje ze tylko lato minie to nasz wateczek bedzie znow tetnil zyciem jak dawniej ;-)
U nas dalej upal,Vanesska juz po kapieli w swoim baseniku,mnie ciagle boli glowa.......
 
reklama
Czesc
Iwonka ja zagladam codziennie ale rzeczywiscie niezle pustki sie na naszm watku zrobily.Ciekawe jak bedzie pozniej jak majowki wroca do pracy??

Musze juz isc bo moje malenstwo sie budzi
 
witajcie majóweczki ja wczoraj zaliczyłam pracowity dzień zrobiłam dżemik ze śliwek a popołudniu pojechaliśmy sobie na łono natury :tak::tak:fajnie było i spokojnie odpoczęliśmy sobie
Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzonka :-):-):-)
Iwonko ja myślę że jak tylko lato sie skończy to i watek odżyje a teraz aż żal nie korzystać z takiej pogody :tak::tak:
mm no troszkę tu czasem pustawo i poza tym odzywają się tylko ciągle te same osoby choc na liście maluszków sporo to jakoś ich mamuś tutaj zdecydowanie mniej :tak:ja może nie odzywam się sama zbyt często ale staram się być w miarę na bieżąco z tym co się u wszystkich dzieje :-):-)

Miłego popołudnia dla wszystkich :tak:
 
Witam się i ja ;-)
ja zbieram rzeczy do wyjazdu (w niedziele jedziemy na 13dni urlopu) dobrze że mamy duzzzzzzze auto bo nie wiem jak sie spakujemy hihi
u nas cudo pogoda :-) nawet woda w Bałtyku ma 20 stopni hihi
 
Witam!
U mnie każdy dzień podobny:sorry2: Za to jutro wyrywam się do...pracy;-). Organizowany jest ostatni grill przed zmianą biura- przenosimy się do molocha w centrum miasta. Już nie będzie lunch'ów na ogródku, grilli, czereśni prosto z drzewa:-(. Jadę razem z Niki i będzie też koleżanka, która urodziła synka na początku lipca:-)
A później wpadnę do pasażu, bo wyprzedaże w pełni, a ja nic jeszcze nie skorzystałam:cool2:.
 
No zupke ugotowalam,a dzis skusilam sie na pomidorowa ale ze swiezych pomidorkow .
Minka ale ci zazdroszcze tego morza.....zycze udanego urlopu :-)
 
Minka ale masz fajnie z tym wyjazdem nad morze, ja na środku pustyni, i szczerze mówiąc to prawie nic w Australii jeszcze nie widziałam, może w październiku wybierzemy się na Złote Wybrzeże, więc w końcu ocean zobaczę.
Dziś było 31 stopni, podobno dawno takiej ciepłej zimy nie było :-D
 
My dziś byliśmy znow na rehabilitacji i dolożono nam jeszcze jedno cwiczenie a poza tym zaczeliu jej rozciągać ten kręcz i odpukać na razie nie było aż tak tragicznie, mała bardziej krzyczy gdy my ja rehabilitujemy No ale może na razie była w ciężkim szoku oby nie bo teraz bedziemy jeżdzić dzień w dzień przez 2 tygodnie

jeśli chodzi o pralki to u mojej mamy mieliśmy whirpoola kupionego i tyle co ja go używałam to byłam strasznie zadowolona Jak dalej bedzie taki dobry to ja też pewnie do swojego domu taka sobie kupie
zazdroszcze wam tych wyjazdów też bym sie chetnie gdzieś wybrala na razie to czeka nas wesele w weekend wiec też jakaś rozrywka

a dziś oglądalismy rzeczy do łazienki tylko mała byla niespokojna to szybko sie skończyło no ale niedługo łazienka bedzie gotowa:-)

Dzieki za odpowiedz tak właśnie myślałam że z tymi krwawieniami to teraz może być poplatane mam nadzieje że sie skończy to szybko bo co 2 tygodnie to przesada
 
reklama
Witajcie. Ja tylko na momencik. Nie jestem w stanie przeczytać, co pisałyście, bo mam teściową. Powiem tylko tyle: RATUNKU!!! :growl: Byle do soboty :dry:
 
Do góry