reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No u mnie jak na razie zaliczony drugi raz kibelek.
Jest mi smutno bardzo bo wiem ze jutro czeka mnie rozstanie z coreczka .......
 
reklama
Witajcie melduje sie po wizycie w szpitalu na kontroli . Niestety moja ginka powiedziała ze jej sie nie wydaje zebym szybko urodziła :-(. Następna wizyt chciała mi wyznaczyc dopiero za tydzień .:baffled: ale ide jednak w poiedziałek .
Ja już chce rodzić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nesia , Polka Gratulacje !!!!!
 
Polka gratuluje :)
Cos dziubek sie tez nie odzywa....
Ide zjesc kolacyjke.Moje dziecko dopiero zasnelo,Musiala sie do mnie po przytulac,oj ciezko bedzie.Wszystko mama i mama tylko.
 
O i wlasnie dostalam smska od Dziubka:-D:-D:-D:-D:-D
Dzis o 17:15 urodzila sliczna corcie :) wazy 3800 i ma 56 cm.:tak::-):-):-):-)
 
reklama
wpadłam Wam powiedzieć że w niedzielę 18 tego urodziłam synka Michałka, waga 3180 i 50 cm.

Dziś o 8:50 urodziła się Zosia - córcia naszej Polki. Waży 3340 i ma 53 cm długości:-DPolka czuje się dobrze:)

O i wlasnie dostalam smska od Dziubka:-D:-D:-D:-D:-D
Dzis o 17:15 urodzila sliczna corcie :) wazy 3800 i ma 56 cm.:tak::-):-):-):-)

Wielkie gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego!!!
 
Do góry