reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

A ja się tak nastawiałam na byczka... bo my oboje byki jesteśmy.... a tu nic!

Szczerze mówiąc największe zdenerwowanie wywołuje we mnie to, ze moja ginka praktycznie od początku miesiąca jest bardzo zdziwiona, że nie urodziłam. W związku z tym czekam i czekam,.... a tu nic!

Iwonko, faktycznie już malutko nie rozdwojonych.... pewnie ostatnie będziemy!
 
reklama
Dziewczyny, trzymam za was kciuki, żeby was się udało wreszcie urodzić szybko i sprawnie!

Ja natomiast walczę z nawałem i zmasakrowanymi brodawkami, siedzę na jednym udzie, ale poza tym jest super! Mała tylko je i śpi, w nocy budzi się może 3 razy, więc jestem nawet wyspana. Kubas trochę z dystansem do niej podchodzi i nie interesuje się za bardzo...

Pozdrawiamy serdecznie!
 
Juana, dzięki, jesteś kochana! Nasza Ty ekspresowo rodząca - oby nasze porody były podobnie szybkie jak Twój!

Iwonko fajnie się składa bo młodsze będą praktycznie w identycznym wieku (a może dokładnie w identycznym), a między starszymi zaledwie miesiąc różnicy. Oczywiście będzie to miało znaczenie, jeżeli wreszcie kiedyś się spotkamy hihihi
 
Iwonka ja na bb jestem codziennie od wyjscia ze szpitala.Moje dziecko pozwala mi na kilkugodzinne siedzenie przy kompie codziennie :) Niestety najczesciej w godzinach porannych ale dobre i to.

Juana moze kup sobie oslonki silikonowe na brodawki. Ja uzywam oslonek firmy avent i nic nie boli przy karmieniu a tym bardziej nic nie jest zmasakrowane.

Ola ostatnio mialam duzo pytan odnosnie zdrowia Ani i zamowilam wizyte u tej pediatry ,ktora polecalas.Bardzo rzeczowa i sympatyczna kobieta.Wizyta trwala ok 50 min.Udzielila mi wyczerpujacych odpowiedzi na wszystkie moje pytania i zbadala Anie.
 
Mm ja wiem ze ty jestes z nami codziennie i sie ciesze ze wszystkich mamusiek ktore staraja sie zagladnac do nas nie rozdwojonych.......na kwietniowkach watek tetni zyciem wiec mam nadzieje ze nas tez bedzie nadal tetniacy zyciem :)
Olu no wlasnie moze w koncu sie spotkamy. :)
 
MM, bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z pani doktor :tak: Ja też ;-);-) No i cudownie, że masz w domu małego spokojnego aniołka, który pozwala Ci na buszowanie po BB...

Juana, ja też używałam nakładek silikonowych.... ale nie wiem co to nawał pokarmu bo zawsze miałam z tym problemy. A nakładki umożliwiały nam karmienie, bo Maksio nie potrafił się dobrze przyssać... dopiero jak miał ok. 3 miesięcy to z nich zrezygnowałam.

No właśnie, musimy koniecznie zorganizowac spotkanie - jeszcze może Dotkass, Łania i Zwolnika się skuszą? A z MM to jesteśmy praktycznie sąsiadkami...
 
No wlasnie Ola urodz juz tego Mikolajka i na spacerki sie bedziemy umawiac. W Zielonce jest teraz bardzo ladnie, tylko ta pogoda na razie do dupy.
 
reklama
hej ale sobie fajny pomysł wymysliłyscie z tym spodkaniem ja dzis widziałam takie spotkanie mam wszystkie z wuskami w centrum super to wygladało i wszystkie dzieci w tym samym wieku mogły miec ok roczku ale super to wygladało tyle mam z dzieciaczkami zycze wam zeby sie udało spodkanie
 
Do góry