reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Łania no masz racje,dopoki nie jest wszystko dojrzale do porodu to niczym sie go nie przyszpieszy.Jedne kobiety maja krotsze ciaze inne dluzsze i w moim przypadku sie to powteirdza bo druga jest juz przenoszona.Napewno nie ma co pospieszac jesli szyjka jest nie gotowa bop to tylko przyspozy wiekszego bolu pod czas porodu.Nie wiem czy brac ten olej.To moja ostatnia szansa....zastanawiam sie ciagle.


A ja bylam teraz w Auchan i kupilam dla malenstwa sliczne body po 6 zl wiazane z boku z dlugim rekawe i na ramiaczka tez sa, sa tez pajace rozne fajne tez za kilka zlotych :)
 
A mojej Vanessce kupilam taki maly zestwa za 3 zl a w nim farby,flamastry i kredki w takim pudelku.,Dziecko zachwycone i mam je z glowy :)

A ci od tego domku jakos sie nie spiesza ,juz dzwonilam do sprzedawcy z Allegro ale cos kreca
 
A moja córunia juz ponad godzinę i 15 min leży sobie w najlepsze w wóziu przy oknie i sie weranduje:-D:-)Nie mam serca jej budzic chyba nic jej nie bedzie?
Patrze co chwile czy nie zgrzana bo słonko daje nieźle ale ona straszny zmarzluch to ubrałam ciepło a pozatym wiatr zimny jak czort-normalnie jak nad morzem!
Oby jutro tak nie wiało:wściekła/y::szok::-(
Zbieram sie i zbieram napisć o moim porodzie ale jakoś weny nie mam:no:
Poprostu jak juz siąde to chce skończyc tak aby mała i nikt inny mi nie przerwał:sorry2::baffled::tak:Doczekacie sie juz nie długo może wieczorkiem przysiąde:tak:
 
tak sobie siedzę i zastanawiam się jak sobie poradzę z dwójką dzieciaczków, których różnica wieku to tylko 18 miesięcy... Kubuś fascynuje mnie swoim rozwojem i codziennymi wynalazkami, i mam wyrzuty sumienia, że nie będę mu poświęcać tyle uwagi ile bym chciała. no ale jest tatuś...I że będę zastępować zainteresowanie kolejnymi zabawkami itp. już np chcę zamówić na Dzień Dziecka fajny namiocik Strona przedmiotu - Aukcje internetowe Allegro
Jak wrócimy ze szpitala też mam dla niego przygotowane specjalne klocki, żeby nie poczuł różnicy że ten młodszy jest w centrum uwagi. Zreszta Kubuś jest rezolutny i potrafi zwracać subtelnie uwagę na siebie, naprawdę robi to uroczo...chyba po tatusiu:-), no dobra koniec tego chwalenia, czytam dalej...relacje z porodów;-)
 
I ja się witam mam nadzieję że wczorajsza wizyta u lekarza była ostatnią mała waży ok 3300 jak na razie szyjka się skraca rozwarcie na 1,5cm a na dzisiejszym ktg oczywiście zero skurczy:baffled: jak nie urodzę to następna wizyta 3 czerwca mam nadzieje że już nie będę musiała iść. Na mnie pełnia tez jakoś nie podziałała tylko tyle że spałam jak zabita:-)
 
kerry, to prawda, trudno sie rozdwoic.. mi serce peka, jak zajmuje sie Maksiem, a Fiolek probuje zwrocic na siebie moja uwage.. albo odwrotnie.. maly lezy kilka godzin sam na kanapie, a ja ogarniam chate i Filipka.. :-( tak zle i tak niedobrze :zawstydzona/y:

w ogole to zla mama ze mnie, wnerwialam sie dzis zarowno na jednego, jak i na drugiego.. bo jak juz Filip zasnal, wykonczywszy mnie psychicznie, to marudzic zaczal Maks i poltorej godziny nie moglam go odlozyc, bo marudzil zaraz. a to nie bylo od brzuszka, nie byl tez glodny.
po prostu nauczyl sie terroryzowac mame.

skutkiem tego wszystkiego dopiero przed chwila zjadlam sniadanie :-) i w ramach relaksacji zapuscilam sobie 'teraz albo nigdy', dwa odcinki naraz. a co. mi sie tez cos od zycia nalezy :-p

trzymam kciuki za wszystkie przenoszone dzieciaczki i ich zdenerwowane mamy!!!
 
Iwonka - no ja nie wiem, w sumie ten olej rycynowy zaszkodzic nie zaszkodzi, a pomoc moze.. a moze Cie tez jedynie wymeczyc, spedzisz duzo czasu w kibelku i na tym moze sie skonczyc... jak u Malej Czarownicy. Chociaz powiem Ci, ze ja chyba zaryzykuje, jak juz bede po terminie... wole chyba olej rycynowy niz oksytocyne... A co do ciuszkow, to ja juz nic nie kupuje, mam juz tego mase... Jeszcze tylko chce zakupic spiworek do spania, bo wiekszosc kobitek sobie chwali, ale jeszcze nie znalazlam nic konkretnego...

No wlasnie - czy ktoras z Mam przyszlych i obecnych moze polecic jakis spiworek do spania?

Kerry - no przy dwojce to juz wyzsza szkola jazdy, ja narazie nie wiem jak sobie z jednym poradze... ale tez myslimy jeszcze o drugim (jak narazie przynajmniej:-D) i to o dosc szybkim staraniu sie po porodzie...

Madzia - to tyle samo waza nasze dzieciaczki, u mnie tez 3300.. az sie boje, ze jeszcze za duzo urosnie i ciezko przy porodzie bedzie...
 
reklama
Mnie Ania tez juz terroryzuje. Czasem jak placze a jest najedzona, ma sucha pieluche i brzuszek miekki to wystarczy,ze poloze ja do mnie do lozka i od razu cisza.
 
Do góry