reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień dobry.


Co do suwaczka to ja kiedyś robiła wg ich instrukcji i było ok. Może fotka za duża? Nie wiem sama.

.

Kathy, a zmniejszyłaś zdjęcie do 100 kb albo mniej?


No właśnie może i za duże przeciez tak taka prosta obsługa a zdjęcie mi nie wsakuje:angry::wściekła/y::no:
Iwonka to zmniejsza sie w tym programie co mi kiedyś przesłaś???

Witam tak wogóle !!!!
Pogoda u mnie słoneczna jakby troche mniej wiało ale zimno :crazy:
Dzis się bedziemy z niunia werandować :happy:
Teraz spi w najlepsze ,wstanie nakarmię ją i sprubujemy położyć sie w wózku przy oknie hehe żałuje ,że balkonu nie mam:-:)no:to by poleżała na balkonie .
A jutro sprubujemy na prawdziwy spcerek!!!!
Pomóżcie mi znowu z tym suwaczkiem jak możecie!!!!
 
reklama
Kathy
wklej tu na forum zdjęcie które chcesz tam umieścić. Ja ci je zmniejsze, a ty sobie zapiszesz je.
 


nie udało mi się pokazać samego linka suwaczka, więc wysyłam ci zmniejszone zdjęcie. Zaznacz zdjęcie i prawym przyciskiem zapisz obraz jako (np na pulpit).
 
Kathy Nelcia jest prześliczna :-D:-D
Ja teą już chce:wściekła/y:
Zuzia wychodz . Jeszcze jej nie ma na świecie a juz robi to co jej się podoba
 
Czesc Majoweczki!

Na mnie tez pelnia nie podzialala, ale sie nie martwie... chcialabym by dzidzia z wyjsciem do niedzieli poczekala, bo jeszcze w piatek chce fryzjera odwiedzic, a w sobote obiadek urodzinowy u Mamci, a w niedziele chcialabym rodzic.:-D

Iwonka - juz zaaplikowalas sobie ten olej rycynowy?? Co do goracych kapieli to ja w to nie wierze, bo zdarza mi sie brac teraz, bo lubie bardzo... i nic to nie zmienia.
Zreszta wydaje mi sie, ze zaden z tych sposobow nie jest dobry... ani napar z lisci malin, ani olej z wiesiolka, ani olej rycynowy, ani seks, ani mycie okien...

Jade - ja mam dokladnie to samo - raz bym chciala by dzidzia juz wyszla, a zaraz potem wole by jeszcze poczekala... obym tylko nie przenosila i by wywolywania porodu nie bylo...

Kathy - dobrze, ze sie odzywasz juz wiecej do nas, a corcia sliczna.:-)

Milego dnia dziewczyny!
 
czesc dziewczyny jak tam po pełni ja dalej w 2 w 1 bule mam takie ze mnie psze do dołu i pszytym straszne bule kregosupa ale te bóle sa nie regularne cały czas czekam miałam nadzieje co do pełni ksierzyca ale to chyba nie działa
 
reklama
Do góry