reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Panna Migotka z tego co mi pediatra mówił w szpitalu to witaminę K podaje się dziecom które są tylko na samej piersi jest takie zalecenie ze względu na zagrożenie chorobą krwotoczną która grozi upośledzeniem dzieci a wszystkim dzieciom podaje się witaminę D od czwartego tygodnia :tak:
Kathy ja byłam z małą na pierwszym spacerze jak miała 9 dni:tak::tak:
Mała czarownica gratuluje dużej córci:-):-)
 
aha i oczywiscie tesciowa ciagle mi klapie zebym alego nie nosila nie bujala i wogole bo sie nauczy rozwala mnie to juz bo dziecko tego potrzebuje tym bardziej ze on i tak jest grzeczny i malo sie go bierze na rece bo ja raczej karmie na lezaco:wściekła/y::wściekła/y:
Przepraszam, że się wtrące, ale w ogóle nie przejmuj się takimi gadkami. Ja swojego jak był taki malutki nosiłam bardzo dużo, teraz już o wiele mniej, bo waży o wiele więcej:-D i jakoś nie zauważyłam, żeby się przyzwyczaił i ciągle chciał na rączki.
 
Nasza Bianka urodzila sie 18 maja o 18 z minutami!! Wazyla niestety ;-) 3990 gram,
Gratulacje!!! Faktycznie duuuzia ta Twoja Bianka. Wszystkiego dobrego!

Gdzie ta pełnia :confused: Księżyc za chmurami, szaro buro i ponuro. Może jak bym go zobaczyła to bym do niego zawyła i by się zaczęło co-nieco.
:crazy:

I jeszce mnie coś w plecach boli, chyba od niewielkiego obcasu w sandałkach. Normalnie łamaga :wściekła/y:

Udanej nocy.
 
Czesc Majoweczki!

Mala Czarownica - gratuluje dorodnej corci!:-)

Iwonka - to jutro olej rycynowy? Oj, widze, ze zdesperowana juz jestes bardzo..
Ja pijam napar z lisci malin, olej z wiesiolka lykam, ale podejrzewam, ze to nic nie daje...

A u mnie poza kluciami coraz porzadniejszymi, bolami jak na @ oraz mega zgaga nic sie nie dzieje... ale boje sie porodu i tego co bedzie przez pierwsze tygodnie, ze narazie nie szukam przyspieszaczy... Chociaz zaraz pewnie dopadne Meza, a jutro mycie okien... ale to nie zeby przyspieszyc tylko tak poprostu....

Dobrej nocki!
 
To i my powiemy wam DOBRANOC dziewczynki -rozdwajajcie sie juz pora na was!!!!
Iwonko ja już nie siedziałam tyle dni i myslałam ,że się dawno rozdwoilaś:szok:a tu dziś wchodze a ty jesxcze z brzuchem:-p:-DDo grudnia bedziesz chodzić w tej ciąży:laugh2::szok:
Masz tu odemnie kopa na skurcze porodowe======:evil::evil::rofl::rolleyes2:
Już tatusko wózio naszej niuni z piwnicy przytachał i jutro się bedziemy werandowały heeh :-DRównie dobrze mogłam ją w foteliku ale A juz sie nie mógł doczekać i przyniósł:-D:tak::szok:
Wogóle facet zmieniony o 360 stopni:szok:jak nie mój mąż :no::no::no:Tak mu mała w główce zawróciła!!!!!!!:-):-):-)
Jesteśmy szcesliwi na maxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaa:-)
PAAAAAAAAAAAAAA PAAAAAAAAAAAA

A propo dziewczyny jak widzicie suwaczek juz mam ale sto razy próbowałam tam wkleić zdjęcie i nic:wściekła/y::wściekła/y::no:Nie jedna mam taki widzę.....dlatego dziewczyny napiszcze jak to zdjecie wkleić w ta ramkę niby wchodziłam w zdjecia i robiłam pokolei jak napisali a tu jak nie mam tak nie ma:no::no::no::-:)-:)-(A chce aby było!!!!
 
Dzień dobry.

Kathy widzę, że tatuś zakochany w córusi, tak to jest, w końcu mówi się, że córusie tatusiów.

Co do suwaczka to ja kiedyś robiła wg ich instrukcji i było ok. Może fotka za duża? Nie wiem sama.

Moja lalunia budzi się i się nie może dobudzić, dzisiaj pospała :szok:. Ale pogoda typowo barowa. Juz mam jej dosyć. Precz deszczu!

Pełnia była i co? Czekamy na rezultaty :tak:.
 
reklama
Witam no wlasnie pelnia nie dziala na nas :-) ja zaraz ide na goraca kapiel moze ona po dziala.Olej stoi i sie czaje.Hmmmmmmm
Mala czarownica Gratuluje!
 
Do góry