reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam Was
Dotkass no i nadeszła ta długo wyczekiwana chwila :-) Gratulacje.

Mam już dosyć tych nieprzespanych nocy. Kręcę się, wiercę i rzucam na łóżku a i tak nie mogę znaleźć wygodnej pozycji.
Dzisiaj trochę pobolewa mnie pdbrzusze. Mam nadzieję że pojutrze gin powie mi że mam chociaż miękką szyjkę. Oby.
 
SMS od Dotkass:
18.05 o godz. 21.50 przyszła na światprzez nas wyczekiwana , nasza kochana Amelka przez cc. Waga 3300, długa 54 cm :-). Odezwę się jak wrócę ze szpitala.


Gratulacje!!!

Super! Doczekala sie wreszcie :tak::tak::tak::-D ciekawe czemu cc miala.Gratuluje!

Mm a nastepna ja bym chciala byc! Przecie ja juz 4 dni po terminie:-pGlosujcie na mnie!:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
wkurza mnie strasznie jak mnie wszyscy dookola pouczaja co do wlasnego dziecka wlascie to wszyscy to tesciowa bo sie naczytala ksiazki jakiejs i tyle wie co z niej sie dowiedziala....czuje sie jakbym byla dzieckiem ktore ma dziecko czasem mi juz nerwow brakuje i boje sie ze pomalu zaczyna mi brakowac pokarmu bo na wieczor maly musi jesc juz z obu piersi :-:)-(

Myślę że najlepszym doradcą jest twoja mamusina intuicja bo to ty jesteś mamą a nie inni. Z piersiami na pewno się unormuje. Tylko spokojnie, nerwy źle wpływają na karmienie. Na twoim miejscu spokojnie aczkolwiek dobitnie kazałabym się im wszystkim odWAlić (no moze znajdź jakieś subtelniejsze słowo). Powodzenia Kamila!!!!!
 
Dotkass GRATULUJĘ w końcu się doczekałaś:happy:

A ja już coraz gorzej się czuję wszystko mnie boli a o chodzeniu to już nie wspomnę jutro do gin idę to może się coś zmieniło od ostatniej wizyty dobrze by było a jak nie to nie wiem co pomoże sprzątanie i mycie okien nic nie dało spacerki też nic przyspieszacze na mnie nie działają ale dalej czekam cierpliwie:-p

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:-)
 
reklama
Do góry