reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Wykąpałam się, włoski umyłam... mogę rodzic :-D:-D

Skurcze dalej mam co 7min

no wspolczuje, z cie odeslali. mi sie slurcze od razu zaczely co 5 minut. chyba ze poprzednie przespalam ;-)
Nie odesłali mnie. Lekarz zapytał sie, czy chcę tam leżeć, czy jechac do domku i wrócić, jak się coś zacznie dziać
Do szpitala mam 15min drogi, a poza tym u nas nie ma braku miejsc, więc na pewno mnie przyjmą


a ten lekarz, to rzeczywiście - szkoda slów.
śmiałam się do męża, że moje kolezank z BB lepiej sie znają na badaniu szyjki niż on - zwłaszcza Iwonka :-D:-D

o 19tej jedziemy, no chyba że mi przejdzie. Póki co nadal bez zmian :baffled:
 
reklama
Witajcie :-)
Witam nowa majóweczk :-)
Pola jak bym chciała być na twoim miejscu . Ja chce juz rodzić :tak:
Coś Dotkass nie widze na forum . Może Amelka ją wkońcu posłuchała i chce wyjść :-D
U mnie zaraz będzie burza . Może mi sie dzisiaj uda urodzić :-D
 
Pola super .dzidzia poczekala na koniec remontu to juz moze i wychodzic,Trzymam kciuki a moje obliczenia co do szyjki potewoerdzil lekarz wiec sie nie mylilam :-)

A na izbie przyjec jak bylam to byla taka laska(laska to za duzo powiedziane) giganciara z pragi,smierdzaca papierochami i wogole z mordy bylo widac ze niezle ziolko_Oj Lekarka dala jej wycisk.Ona od wczoraj nie czuje ruchow dziecka,nie umiala okreslic kiedy miala okres ,co ile dni .Lekarka myslalam ze ja tam zje.Az sie balam ze i mnie potraktuja jak przedmiot przez tamta panne,ale na szczescie do mnie byly bardzo mile na szczescie. Powiedziala mi ginka ze mi jak sie zaczna skurcze to mam jechac odrazu i nie czekac az beda co 5 minut.Bo szyjka gotowa i drugi porod.No ale nic sie nie dzieje.Wlasnie robilam znow porzadeczki w domku,mialam isc na spacer dlugi ale zaczelo padac.Burza raz za grzmiala i przeszla niestety lub stety.....Jak na razie tylko mnie jakos mdli ze chyba pojde wymiotowac.
 
Mam nadzieje,ze Dotkass wreszcie rodzi skoro do tej pory sie jeszcze nie pojawila na bb.

Iwonka moze na Ciebie tez juz pora. Jak mi sie zaczela druga seria wymiotow w czasie porodu to polozna mowila ,ze to dobry znak bo glowka sie wstawia w kanal czy cos takiego.

Pola obys dzis juz trzymala Szymonka w ramionach.
 
czesc

nie wiem czy czasem u nas cos sie nie zaczyna :) sa jakies bole i skurcze (na razie bedziemy liczyc)
ale co najdziwniesze kot sie strasznie dziwnie zachowuje - nietypowo :)

pozdrawiam - dam znac jak cos bedzie wiadomo :D
 
Ach jak ci zazdroszczę Pola twoich objawów. Powodzenia i szybkiego spotkania z malęństwem!
A mnie wszystko boli.W pachwinach mam wrażenie, że mnie rozrywa.O biodrze i kości ogonowej nie wspomnę. Chyba jestem już za stara na rodzenie;-)
 
Kerry to tak jak i mnie.....zastanawaim sie czy czegos nie lyknac oleju rycynowego lub chyba po prostu na poczatek kupie sobie lewatywe i zrobie,a moze cosik sie ruszy.......
 
reklama
Kerry to tak jak i mnie.....zastanawaim sie czy czegos nie lyknac oleju rycynowego lub chyba po prostu na poczatek kupie sobie lewatywe i zrobie,a moze cosik sie ruszy.......
Chyba Cię posłucham i ruszę jeszcze jutro do apteki po zestaw do lewatywy.
Iwonka trzymam za Ciebie i siebie abyśmy jednak nie potrzebowały tej kroplówki z oksytocyną.
 
Do góry