reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witam wszystkie mamusie rozdwojone i nie rozdwojone ja niestety dopiero dzis dostałam sie do kaputera bo mój maz od piatku wgrywał gry i grał z kumplami a ja oczywiscie sie nudziłam .A tak to jeszcze w 2w1 dziewczyny tak ostatnio sie pisało o sxie hym skusiłam sie jak niewiem juz drugi raz było ale jak na razie nic sie nie dzieje ale miałam nerwy pszy tym bo mój Maz cały czas mi marudził ze tak nie wolno ze tam jest nasz syn i wogle to wiec wczoraj 0 pszyjemnosci stego miałam tylko same nerwy Wasi tez sa tak przewrazliwieni na tym punkcie czy to tylko mój tak panikuje ze małemu cos sie stanie . dziewczyny zycze miłego dnia
 
reklama
Panna migotka i Cfcgirl sliczne coreczki. Maj zdominowany przez dziewczynki :)

Sylwia dziwne z tymi badaniami meza na hbs. Przeciez z jego krwia nikt nie bedzie mial kontaktu jak Ty bedziesz rodzic.Czytalam ,ze przy porodzie nie moze byc osoba przeziebiona itp.

Olu wszystkiego najlepszego

Anulaa wszystkiego najlepszego dla Oliwii
 
dziewczyny ja uciekam ide zadzwonic do mamy puzniej zajrze bo widac ze kazda kozysta z niedzieli bo tak mało nas tu papa
 
Witam.
Pogoda nie nastraja optymistycznie, no cóż dobrze, że chociaż 1-3 było ładnie.

Dziewczyny CFCGIRL urodziła Marysię,
Gratuluję Rodzicom. Marysia to cały tata :tak::-).

Panna Migotka malutka cud-miód :tak:.

Sylwia nie słyszałam o takich wymaganiach dotyczących męża podczas porodu. W moim szpitalu 3 lata temu - oczywiście wdzianko i mąż się musiał wykąpać mimo, że był po kąpieli wieczornej (przyjechaliśmy w nocy).

Olu - stooooo lat!!!
 
witajice, my już w domku, napisze potem więcej, Jagódka słodka opisze też swój poród oczywiscie:-):-):-)
 
GRATULUJE wszystkim swiezo upieczonym mama :-D ale ja wam zazdroszcze! Chcialabym juz zobaczyc naszego pisklaka i posluchac tego placzu jedynego w swoim rodzaju :tak:

Puchna mi dzis palce okropnie :szok: jak serdelki wygladaja, ledwo moge je zginac..
Wlasnie robimy golabki :-) w wersji uproszczonej, uwielbiam ten smak i zapach, ktory mi sie z kuchni unosi..mmm..

Pada u mnie..siedze w domku, czytam Harrego Pottera, korzystam z okazji, bo potem nie bede juz miala czasu na takie przyjemnosci :-D
milej niedzieli dziewczynki!
 
Witam wszystkie Mamusie!

Ale dużo się widzę wydarzyło podczas mojej nieobecności!:szok: Gratuluję pięknych dzieciaczków. U nas kilka fałszywych alarmów, próbujemy wszystko, co możliwe,aby wygonić malucha z brzucha, ale coś nie wychodzi. I sexik często i tabletki z liści malin i dużo chodzenia, dziś nawet z Mamą wspinałyśmy się na skałki:tak:,i ostre jedzenie... Klapa,a mojemu P urlop się kończy 9 maja,chciałby się córcią nacieszyć:no:

No ale cóż, dzidzia wybierze sobie dzień, tylko to tak się teraz dłuży...
 
reklama
Gratulujemy z mężem wszystkim mamom i tatom!!! nie zapominajmy też o nich :-) Wszystkim wam bardzo kibicujemy.

my dzis na spokojnie w domku, ale zaraz idziemy do znajomych pouczyc ich grac w brydza, co bysmy mieli czworke do grania. moj dziadek nauczyl rodzicow, moi rodzice nauczyli kiedys mnie, potem mojego meza a teraz chcemy zarazic innych. milego popoludnia, slonca jak to mozliwe i do zobaczenia.



 
Do góry