reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

co jest? nikogo dzis nie ma? czy wszystkie rodza? ja dzis mialam fatalna noc, co ruch to sie budzilam a do tego ta pogoda, fuj fuj. az sie ogrzewanie wlaczylo w domu.
 
reklama
No chyba wszystkie jeszcze leniu****a albo rodza;-)
A my cali happy od rana w końcu wrócily dobre relacje miedzy nami i mimo tej pogody to fajnie jest:-)i wybieramy sie dzis na ostatni wypad (pewnie na dlugo) tylko we dwoje

Wszystkim solenizantkom tym dużym i tym malutkim samych slodkości i sloneczka:-):-):-)
 
Hej:-(
Pogoda mnie załamała.
Trzy dni gniliśmy sobie z Piotrkiem w łóżku i ogladalismy filmy mając w perspektywie NIEDZIELNEGO GRILLA z grupką znajomych!!!!!!
Szykowałam się na niego jak głupia, bo nie dość że to pierwszy grill w tym roku, to pewnie na jakiś czas ostatni. A tu taka obrzydliwa aura:crazy:
Wszyscy sie wykruszyli:-( ale ja z Piterkiem chyba pojadę. Bedziemy tylko my i właściciel działki. Boooooooosko:-(
W ogóle to kiepska noc była. O 2.30 robiłam sobie herbatkę z melisy, bo oczy jak 5 zeta miałam i nie mogłam spać. w koncu mnie zmuliło i zasnęłam.
Objawów porodu zero a do terminu 9 dni. Tylko troszkę mnie czasem krzyż poboli i czasem podbrzusze.
Chyba pojadę do teściów i wejdę do nich na 10 pietro po schodach.
mimo pogody, miłego dnia wam dzisiaj zyczę:-)
 
no na grilla to faktycznie kiepsko, my bylismy wczoraj. Oleska, to raczej sie nie spotkamy nawet jak donosisz bo ja w okolicy 20-25 maja.
 
Cześć Majóweczki!


Olu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek... kolejnych 18tych oczywiscie.;-) Bezbolesnego i szybkiego porodu... no i duzo usmiechu i slonka na codzien i na twarzy i w sercu... Oby wszystko Ci sie ukladalo tak jak sobie zyczysz!:tak:

Milego dnia dziewczyny!
 
A ja dziewczyny kolejna tragiczna noc teraz to juz chyba zaczyna sie ten czas niewyspania zaczal sie od wczoraj i juz sie nie skonczy jeszcze jak maly sie urodzi...:-:)-( zmeczona :dry: u mnie narazie sie nic nie dzieje dalej czop odchodzi...

dzis wybralismy sie jeszcze do reala na zakupy doupilam dwie paczki pampersow w sumie mam juz 4 mysle ze narazie starczy a pewnie jeszcze dostane w prezencie... ja koncze odezwe sie wieczorem b o nie mam sily... odsypiam po pare minut noc :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam dziś małą garstkę tych, które się pojawiły i tych, które się pojawią

Ja rano po 9 00 próbowałam wejśc i nici dlatego terz dopiero sie odzywam tak myślałam,że myslićie ,że pewnie rodze hehe:-Da ja narazie nic...:no::no::no:

No ja tak myślałam do momentu, gdy nie zobaczyłam poisu na Twoim gg, że jeszcze nic :tak:, a z tym brzuchem to wiem o czym mówisz, bo też tak mam, że jak siadma to trzymam go na udach :-D:-D:-D

Oto nasz skarbek :)

Śliczna!!!

Czy slyszalyscie o tym ze maz przy porodzie ma miec jakies badania chyba chodzi o hbs bo go nie wpuszcza ? w moim szpitalu to cieżarna nawet nie musi miec no a to ze u nich to chyba nie e wszystkich?

Współczuję sytuacji...ja o takich badaniach nic nie słyszałam :sorry2:, a czemu Twoja teściowa nie chce, żeby jej synuś był przy porodzie? Przecież to jego dziecko będzie przychodziło na świat i decyzję o tym powinien podjąć on, czy chce być czy nie...no i oczywiście Ty:confused: :confused2:

Oleńko wszystkiego co najlepsze z okazji Twoich urodzinek...spełnienia najskrytszych marzeń, pociechy z najbliższych, prawdziwych i szczerych przyjaciół, na których ramieniu zawsze będziesz mogła się wesprzeć i oczywiście bezbolesnego rozwiązania życzy Dotkass
 
Dziewczyny CFCGIRL urodziła Marysię, widziałam zdjęcia małej na naszej-klasie. Mam nadzieję że się nie obrazi że pokażę malutką.


Madziu GRATULACJE :-):-):-)
 
reklama
Do góry