reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej

wpadlem tylko pogratulowac wszystkim mamusiom, nowego autka iwonce i powiedziec ze my nadal 2w1

Beata sie cos dzis slabo czuje i juz chyba oboje chcemy rozwiazania :)
 
reklama
Witam 2 w 1 .My dzis na dlugich spacerkach ale znow przecholowałam i ledwo doszłam do domu.Kupiłam malenstwu super sliczne dwa rampersiki:tak::-):-):-)
POtem był grill i nawet ładna pogoda.Teraz zaczeło dopiero padac.Wszyscy wydzwaniaja i wciaz pytaja czy urodziłam a mnie zaczyna juz to denerwowac:sorry2:

Maju witaj w domku ! :tak:
Olu z okazji urodzin najlepsze zyczenia spelnienia marzen!!!!!!!!!!!
2_mini_1.jpg


Dla Oliwci z okazji urodzinek 1000 calusow od Vanesski i cioteczki z BB
kindgeb00015.gif


Cfcgirl gratuluje kolejnej mamusi :-):-)


 
hej majenki :-)

u nas tez na razie nic nowego (no, moze oprocz tego, ze dzis z malzem zrobilismy sobie 'leniwa niedziele', a co za tym idzie, kochalismy sie az dwa razy :-D i wlasnie podczas drugiego razu cos sie w pewnej chwili zrobilo baaaardzo mokro. no ale troche tylko i przeszlo, wiec sie nie podniecam specjalnie ;-) )..
moj synek walczy z rotawirusem, wiec nawet, jakbym zaczela rodzic, to bylabym chyba w izolatce..? kiepscizna z deka, rodzic z rota :crazy:
a sam maly sie czuje niezle, chyba mu schodzi choroba, chociaz rano jeszcze dwa razy rzygal... echhhhhhh, bidulek malutki :-(

wczoraj bylam na wyzerce u rodzinki mojej kochanej i uwaga, zjadlam az TRZY talerze drugiego dania :-D no po prostu MISTRZOSTWO swiata, wujek tak gotuje, ze moglabym jesc bez konca... a potem jeszcze ciacho i kolacja, alez mialam sny w nocy, mowie wam :-D

poza tym juz powoli chcialabym chyba urodzic, hehe.. ;-) weekend majowy sie skonczyl i chociaz najfajniejsze daty dla mnie to 11 i 13 maj, to nie obraze sie, jak bedzie wczesniej ;-)

no nic, buziaki!!!

aha,
Puchatko!!!
sliczna coreczka :-D
Panno Migotko - skarb naprawde przeslodki... az mezusiowi pokazalam, jakie to juz dzidzie siedza w brzusiach majowych, hehe ;-)
Cfcgirl
- spisalas sie na medal!!! gratulacje, jaka slodka malutka niunia :-D
 
Sylwia ja tez pierwsze slysze o takich badaniach,moj małzonek nic nie musial miec,tylko dlai mu fartuch no i okrycie na buty.
Panna Migotka coreczka sliczna,jak miesieczne dziecko wyglada,wogole nie zmeczona porodem jak to jest po sn.
Cfcgirl Marysia tez sliczna!!!!!!!

Madamagda a kiedy urodziła cfcgirl,daj jakies namiary to do listy dopisze.

Wogole te nasze majowe dzieciaczki sa cudowne!!!!!!!!!!!!!!
 
Iwonka
nic nie wiem o cfcgirl, ale zobaczyłam zdjęcia Marysi i gratulacje, podejrzewam że wczoraj, także mąz pewnie wrzucił fotki, a Madzia przekaże jak wróci ze szpitala jakieś info.:-)
Lecę grilować.
 
Witajcie majóweczki
Olu w dniu urodzinwszystkiego naj naj, lekkiego porodu i spełnienia marzeń.

Dla Oliwci dużo zdrówka i prezentów.

Gratulacje dla kolejnej świeżo upieczonej mamy cfcgirl.

Madamagda ogród przepiękny a co do palenia papierosów, to ja nie palę ale za to mam nałogowca - męża w domu, którego nic nie przekona do rzucenia i choć nie pali w domu, to nie znoszę tego smrodku, którym jest przesiąknięty.:wściekła/y:


U nas też jeszcze 2 w 1, mąż mnie namawia żebym dzisiaj urodziła, to od jutra nie poszedłby do pracy, a na urlop ;-), ale żeby tak można było tak na zawołanie:-D:-D. Teraz w sumie już bym mogła, bo w końcu pokoik dla dzidzi skończony i posprzątany, czekamy jeszcze na dywan, który będzie we wtorek. Wczoraj i dziś sprzątaliśmy, więc ledwo chodzę tak mnie wszystko boli.


 
Gratulacje dla Cfcgirl ale łobuzersko wygląda twoja dziewczynka:-)

Jeśli chodzi o te badania to tak jej powiedziala niby polozna ale ze szpitala gdzie oni mieszkaja ja na szczescie rodze w innym i tez mi sie wydaje ze tam na pewno nie potrzeba zreszta jeszcze jutro spytam
A dlaczego ona jest przeciwna to nie wiem i jakos nie mam ochoty pytac bo nerwow nie chce sobie psuc
A my i tak dawno sie zdecydowalismy ze bedziemy razem rodzic i moj Pawel też tego chce wiec na pewno pogladami tesciowej przejmowac sie nie bedziemy:-p

Dziś poszaleliśmy i jestem w ciezkim szoku ile ja dzis przeszlam:szok:i nawet skurczyki nie takie silne ale warto bylo co prawda nic nie kupilismy oprocz kocyka dla malej ale uciechy było wiecej i lody duże:-)a najważniejsze ze tak miedzy nami normalnie sie zrobilo:happy:
 
reklama
Polaczylam dwa watki.Bo powstał nowy pod tytułem Porod-rady i porady stworzony przez cfcgirl,mysle ze nie bylo potrzeby bo juz podobny zalozony przez Kamilke Porod i co nas czeka.
I prosba do wszystkich zeby przed zakladaniem kolejnych nowych watkow najpierw pytac sie nas tu wszystkie pozostałe majoweczki o opinie czy taki czy siaki watek sie nam przyda i zeby nie robic sobie bałaganu na naszym pod forum Maj2008. Mam nadzieje ze mnie rozumiecie..........To wszystko dla naszego dobra.
 
Do góry