reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
cfcgirl - GRATULACJE!:-)

Ja wlasnie wrocilam do domku po dlugim weekendzie u Rodzicow. Pogoda dzis w koncu dopisala, posiedzialam na slonku i tak dzionek minal...

Od jutra ma byc ladna pogoda, wiec plan na jutro - pranie dzieciowych ciuszkow.


Milego wieczorku!
 
maja ale cudowna jest :))
taka kochana kruszynka


Iwonka ok ktos musi trzymac wszystko w garsci ;-)


Łania oj zwlekalas kochana ;-)
 
Oj mało dzis piszecie,a ja za to ciagle dzis jem.:szok:I nie moge sie najesc.:no::tak:Pije duzo coli,jem duzo czosnku w potrawach i wogole,ostatnie takie podrygi wiec korzystam:tak::-):-)
A od jutra faktycznie ma byc ładna pogoda i cieplutko :-):-):-):-):-):-)w sam raz na spacerki z naszymi malenstawmi,ach jak juz chce je miec przy sobie:tak:;-)

Maja a ja nie widze zdjec niestety...:(((((
 
O i juz i ja widze ta mala sliczna kruszynke Mai ,cos sie dlugo otwoerały w mojej przegladarce pewnie.
 
Maja - cora sliczna!:-)

Wiktoria - no tak jakos zwlekam z tym praniem, ale mam nadzieje, ze jutro sie w koncu zmobilizuje... coprawda wg usg to zostalo mi jeszcze rowno 3 tyg, wiec czas niby jeszcze jest!:-)

Iwonka - ja tez przez ostatnie dni pochlaniam przerozne rzeczy, bo chce sie nacieszyc, poki jeszcze moge. Chociaz moja mama mowi, ze jadla wszystko karmiac mnie piersia i zadnych sensacji nie bylo... zreszta ostatnio coraz czesciej slysze, ze raczej problemow nie ma...
 
reklama
a to moja córa :) w szpitalu


Ślicznaaaaaaaaaaaaa:-):-):-)jak ładnie spi.........

A ja sie melduje nadal w dwupaku ale skurcze oczywiscie mam -tylko nieregularne i bolesne lub mniej także jak tak dale pójdze mój suwaczek sie przeterminuje:wściekła/y::-D
Bede dawała znac na bierząco:tak::tak::tak:
a my dzis bylismy u rodzinki tak jak pisałam z torba oczywiście ,ale niestety nie przydała się...:-D:-D:angry:No i przynajmniej nie siedziałam w domku .Ale mnie w dwie strony wytrzepało po wertepach (bo droga fatalna)i może w nocy sie cos ruszy ....Także ja zaraz zmykam może z mężem coś uskutecznie.....
A dla rozdwojonych -najlepsze życzenia mamuśki!!!!!!Oby nas przybywałao na maju:-):-):-)

DOBRANOC
 
Do góry