reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Widzę,że nas dzis tu duzo nie bedzie:no::no::no:
Mój brzuch ciągle napiety ale ja twardo sie trzymam jeszcze choć z dwa dni:-p:-p
Pranko wstawione przygotowuje sie do prasowania ,wczesniej miałam kilka telefonów-to mama ,to mąż i tak leci a ja nic nie zaczęłam,,,,,,,,
dobrze ,że sama jestem nikt mi nie przeszkadza :no::no::happy:
To życze wam udane majówki -majóweczki!!!!

A własnie cos sie Dotkass dzis nie odezwała:no::szok:Ale podejrzewam ,że w dwupaku tylko z mężem spedzam czas i zapomniała o nas:-:)-):-D

 
reklama
GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUSIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boże 4250g to naprawdę dorodny maluch.

Ale Wam zazdroszczę, że możecie już tulić maleństwa.

Kamilko zobaczysz wszystko będzie dobrze i jestem prawie pewna, że już zostaniesz w szpitalu, trzymaj się i dawaj znać.

Ja dziś średnio się czuję, Znowu miałam bóle brzucha i spałam w sumie od 23 do 2, bo mnie te bóle obudziły. Nie wiem co się dzieje i się martwię. Dopiero zaczęłam 36 tydzień więc jeszcze nie czas. Teraz jest już lepiej, ale zmęczona jestem i mam te klucia na dole. Miałam iść na aerobic w wodzie jak co tydzień, ale stwierdziłam, że nie dam rady.

Pozdrawiam i uciekam - chociaż może umyję okno, coś zrobić muszę.

papa
 
Mm z tego co ja juz sie obeznalam to te herbatki koperkowe moga tylko szkodzic....a kupke robila normalnie ?
 
Widzę,że już sporo majóweczek się rozdwoiło. Super. Szkoda tylko, że czasu nagle tak mało dla siebie, ja nie wiem kiedy mi godziny lecą!
 
gratuluje rozdwojonym :)


Aurelia i jak po cc ? sama wlazłaś na sale operacyjna czy to wszytko było już w akcji porodowej ?

wiesz kto ci robił cc?
jak juz bedziesz miałą chwile to napisz co i jak w szpitalu .
i co trzeba mieć swojego koniecznie na niemowlęcym ;)
 
hej dziewczyny no I JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
nie mowilam ze jeszcze troche sie ze mna pomeczycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylam w szpitalu wszystko jest wporzadku jedziemy rodzic dopiero w czwartek mam juz skierowanie zeby mnie nie odeslali... lekarz powiedzial ze dzis jest straszny mlyn i mial malo czasu dla mnie... ale to co trzeba sprawdzil... a jak lezalam pod KTG zapytalam pielegniarki czemu taki mlyn co to znaczy???? a ona na to ze wlasnie na porodowce lezy 8 dziewczyn i wszystkie rodza:szok::szok::szok::szok::szok: MASAkra


no nic posiedzimy jeszcze troche... ale jak tam bylam to chcialam juz do domu okropnie nie lubie szpitali a te pielegniarki niektore szczegolnie jedna na sile mile i az mnie do szlu doprowadzala...
 
reklama
Dziewczyny ja musze uciekac bo mnie tu maz goni z kampa i znów nie nadrobie ale wieczorkiem go nie bedzie to siade chyba ze mnie wczesniej pusci kurcze jak ja zazdroszcze tym mamusia które juz sie rozdwoiły i tula malenstwa ja juz nie mam siły juz tez bym chciała urodzic pewnie nie ja jedna . a co do spania faktycznie spie ale tylko dlatego ze te bóle mnie dobijaja no a po zatym ja mam zakaz cokolwiek robienia od lekarzy jeszcze pszez 2 tygodnie to mój mąż mi by dał popalic jak by zobaczył ze cokolwiek robie pozdrawiam dziewczyny i mam nadzieje ze nadrobie to co napisałyscie no a jeszcze jedno NARESCIE MAJ:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry