reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

ja zmykam nie mam dzis sily siedziec... poleniu****e troche...i poczekam na siostre.. bo ja troche podlamana jestem.. ale dam rade do czwartku juz tak blisko weekend szybko zleci i bede miala dzidizusia... papappa
 
reklama
Ufff ale się zmachałam, dobrze ż mam schody w domu to sobie łażę w tą i spowrotem.;-):-)
Mam nadzieję że to coś przyśpieszy, siadam do tego na piłce to robię kółeczka biodrami.
Wolę to niż chodzić jeszcze 3 tygodnie w ciąży, a tak coś się ruszy i pójdę na cc.:sorry2:
Dziewczyny te co chodzą do szkoły rodzenia jakie macie ćwiczenia fizyczne na piłce, czy wogóle macie, tak żeby były bezpieczne.
 
Dziewczynki gratuluję Maluszków ;-)
zdjęcia śliczne;-)
ja mam utrudniony dostęp do kompa-mój padł (brak mozliwości odpalenia-tragedia)

U nas już nie ma szyjki. młoda nisko w kanale wiec lada moment tak mówi mój gin

Miłego i owocnego weekendu życzę
 
Kolejna wiadomosc tym razem od Zwolinki :)
"Dzisiaj o godzinie 8:43 urodziła sie siostrzyczka Wiktorka.Wazyła 2590 i mierzy 53 cm.Jest sliczna.Pozdrawiaja szczesliwi rodzice Madzia i Maciek"

Gratuluje serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
GRAtulacje tym ktore urodzily bo szczeze pogubilam sie juz ile was przybylo rozdwojonych od wczoraj ;-);-)

i jak zwykle niespodzianki :laugh2:
my dzis kupilismy fotelik dla synusia firma "nestor" zaplacilismy za niego 170zl, bo to tylko fotelik do auta bez funkcji do stelarza do wozka bo nam nie potzrebny
dzis taka pogoda polzailam i nogi mi spuchly wogole zaczynam puchnac :baffled: rece nogi :baffled:

acha robilam dzis te wyniki i sie potwierdzilo malo plytek o 17 wizyta u lekarza
 
Witam w słoneczny majowy dzionek!!!

Rodzicie, czy chłopów swoich molestujecie??? ;-):-):-D

Mój się niestety nie daje zmolestować (mimo że miałam takie plany). Okazało się, że jego edukacja ciążowa nie ogranicza się tylko do tego, że "tam jest dziecko" :-D Mój mąż wyczytał o wpływie spermy na przyspieszenie porodu i o seksie w ten weekend moge zapomniec, bo on wyjeżdza teraz na tydzień na Ukrainę i powiedział że "absolutnie nie moge teraz rodzić". Więc skoro mam zakaz, to muszę się męża posłuchać :-D:-D:-D

Jestem mega szczesliwa ze jestesmy juz razem, nawet nie wiedzialam ze macierzynstwo moze dac tyle radosci:-)
Wklejam Wam pierwsze zdjecia Niuni MOJE TRZYKILOGRAMOWE SZCZESCIE!!!
jest słodziutka :tak:

27.kwietnia o 13.30 urodzilam synka waga 4250g i 60 cm dlugosci:-D:-D


"Tu maja 28 wczoraj o 20 urodzilam Jagodke wazy 3750 i ma 55cm.W szpitalu rodzilismy 2 godziny i wszystko jest ok"
Maju gartulacje!!!!!

Kolejna wiadomosc tym razem od Zwolinki :)
"Dzisiaj o godzinie 8:43 urodziła sie siostrzyczka Wiktorka.Wazyła 2590 i mierzy 53 cm.Jest sliczna.Pozdrawiaja szczesliwi rodzice Madzia i Maciek"

Gratuluje serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim mamusiom i ich rodzinkom wielkie gratulacje!!!!
Dziewczynki, ale nabrałyscie tempa, już zaczynam się gubic, kto urodził, a kto jeszcze z nami zostaje.

Byłam dzisiaj u lekarza, bo troszkę się bałam o małego - opisałam na odp. wątku.
Pan doktor powiedział, żeby już nie przesadzać z oszczędzaniem się, bo jest czas grillów, jest ciepło więc i opijałoby się dzieciątko w przyjemnych okolicznościach natury :-D:-D:-D

Zmykam robić obiadek i zyczę Wam miłego dzionka!!!
Czekam na wieści o nowych mamusiach :tak:
 
witam majowki bardzo goraco jak co roku dopinguje mama z maja,bo to miesiac narodzin mojej pociechy.Zycze tym co urodzily radosci z wychowywaniu bobaskow,a brzuchatka szybkiego jak naj mniej bolesnego porodu;-):tak::-)

pozdrawiam majowka 2006

ps urocze noworodki:):):)
 
reklama
Do góry