reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Magali,bierz szlafrok jaki ci pasuje.Ja bym na twoim miejscu wziela ten cieniutki.....ja niestety wzielam frote ale tez jest cienki i nawet az tak duzo miejscva nie zabiera.Nie bede juz kupowac nowego.Zreszta jest cieplo i nie potrsxeba nam ocieplaczy.Tylko na droge do toalety :)

Kathy no to moze i dzis na ciebie kolej:)
 
reklama
oj Kathy Kathy, pare klapsow by Ci sie przydalo ze te torbe i prasowanie ;-)

Maja urodzila w 2h? szczesciara! niesamowite, stworzona do rodzenia jednym slowem. :-)
 
Aenye zycze duzo zdrowka dla dzieciaczka!!!!

Dobra a ja zmykam na ogrodek,pada ale jest cieplo.Vanesske ubieram w kalosze i plaszcz na deszcz.A ja bede odswierzac wozek moj pierwszy po Vanessce bo oddaje go znajomym i fotelik tez :))))
 
Hej dziewczynki, melduje, że jesteśmy z Mikołajkiem już w domku od wczoraj. Więc powoli wracam na łono BB.
Synuś zdrowy, śliczny i słodziutki.
 
Maja gratuluje coreczki.Pierwszy majowy dzidzius sie w koncu pojawil.Zazdroszcze szybkiego porodu.

My dzis po nieprzespanej nocy.Ania ciagle plakala, miala wzdecia i ja brzuszek bolal.Albo to moja wina bo zjadlam kilka makaronikow albo wina herbatki, ktora dostala bo juz drugi raz byla taka placzliwa i akurat zbieglo sie to znowu z wypiciem herbatki.
 
:eek::confused2:Strasznie mi z piersi wycieka......Aż głupio dzidzi nie ma a ja już cycki mam pełne hihi;-):-D:-D.
No czekamy......Która teraz rodzi???????
Ja typuje siebie na sobote!!!!!!!!!Lub niedziele.......

Dobrze zmykam na jakis czas poprasowac troszke oczywiscie na siedząco coby się brzuszek nie napinał :-pach........fajnie maja dziewczyny które porodziły.......
:tak::tak::tak:

Magali ja biore cieńszy szlafrok ale w sensie ,że z frotty bo nie mam az "tak cieniutkiego .Jedynie jeszce grubszy z polaru (ale on zajmie połowe torby!!!)
I dlatego zdecydowałam się na cieńszy .A jeżeli chodzi wogóle o szlafroki to chyba zależy tez od tego jak jest ciepło w szpitalu(nie sugerujmy sie majem).
Na korytarzach potrafia byc przeciągi a po wyjsciu z pod prysznica może być nam zimno i ja wspominam wogóle ,że łazienki to były wiecznie wietrzone i mi było zimno dlatego szybki prysznic i trzeba było zmykać:tak:Ale to u mnie a jak u was nie mam pojęcia najlepiej by wziąść oba -cieńki i grubszy -ale kto to w torbe zmieści??????????????????????????????????????????????????????????????:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
oj Kathy Kathy, pare klapsow by Ci sie przydalo ze te torbe i prasowanie ;-)

Maja urodzila w 2h? szczesciara! niesamowite, stworzona do rodzenia jednym slowem. :-)

Hehe wiem......:zawstydzona/y::sorry2:A wiecie mój gin ostatnio poeiedział,że wcale nie dobrze dla dziecka jak taki szybki poród -i zaczą mi tłumaczyć czemu to ja mu powiedziałąm ,że jak bede rodziła dłużej to jak wspomne jego słowa to mi może choć troszke ulży:tak::-D:-D:-D

Hej dziewczynki, melduje, że jesteśmy z Mikołajkiem już w domku od wczoraj. Więc powoli wracam na łono BB.
Synuś zdrowy, śliczny i słodziutki.


Witamy Aurelkę!!!!Dawno cie nie było..............................................
Wklej zdjęcia Mikołajka chetnie obejrzymy:-):-):-)
 
Witam kochane!
Ja się jeszacze trzymam, choć wieczorem brzuch się niesamwicie napinał.:zawstydzona/y:
Teraz siedze na ogródku i opalam nóżki, wczoraj miałam brzydką pogodę a dzisiaj jest fantastycznie na dworze.

Kacha, Maju GRATULACJE:-):-):-)

Kathy biedny ten twój ancymonek, spróbuj mu podać Smectę to od razu przejdzie.

AURELKO
miło że jestes juz z nami.Niech Mikołajek dobrze się chowa.
 
reklama
Do góry