reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Aniusia tak teraz sie przypatrzyłam na twoja Martynke to wydaje mi sie ze jest podobna do ciebie :)
Kacha urodziłas naturalnie? A wiedzialas ze czekasz na synka?

No dobra lista dzieciaczkow uzupelniona,zdjecia dodane :) 27 kwietnia 4 majowkowych skarbow sie urodziło.
 
reklama
Iwonko i Kathy trzymajcie się dziewczynki :-):-)
Magali - widzę że ty też łodzianka w którym szpitalu rodzisz?

tak, w koncu ktos z Lodzi!! rodze prawdopodobnie w Koperniku a Ty? myslalam o Madurowiczu tez i pojade tam jak w Koperniku nie bedzie miejsc, bo to malenki oddzial. chodzilas moze do szkoly rodzenia na Piotrkowska albo do madurowicza? na kiedy masz termin? mnostwo pytan, wiem, ale strasznie sie ciesze, ze spotkalam lodzianke :-)

WIgma, Ania, Kacha, ale super macie malenstwa, az nie chce sie wierzyc, ze kilka dni temu bylyscie z brzuchami a dzis juz macie swoje kurczaczki na rekach, ale wam zazdroszcze!

Kamilka, trzymam kciuki, nie denerwuj sie, jak juz bedziesz w szpitalu, to wszystko bedzie pod kontrola. juz wrocisz do nas z Adasie widze i niech Cie ta mysl trzyma!!

ja dzis sie nie wyspalam, bo jestesmy u tesciow na waskim dosc lozku, maz spal w najlepsze a ja zeby sie przekrecic musialam robic akrobacje. na szczescie nic mnie nie boli i czuje sie dobrze. milego dnia wam zycze.
 
mialam was cos spytac. czy do szpitala brac zwykly szlafrok frotte (jest gruby i zajmuje duzo miescja w torbie) czy moge wziac taki cieniutki z tych tzn "sliskich". czy szlafrok ma tez pelnic funkcje ocieplacza, w maju?
 
:-)witam w piękny słoneczny dzień
gratulacje dla nastepnej mamusi:tak::-)

my byliśmy wczoraj na wizycie w szpitalu już torby miałam w bagazniku i nic...:-(wróciłam zawiedziona do domu nasza kruszyna jeszcze niechce nas zobaczyć :happy:szyjka jeszcze dluga rozwarcie na opuszek ,trzeba czekać:-(
ta nasza kluseczka w ciągu trzech tygodni przytyła 0,5kilo szok ma już 3300gr:-)
 
hej hej,
ja melduje, ze jeszcze nie urodzilam ;-)

bylismy wczoraj 4h w zoo i chyba sie 'przechodzilam', bo ledwo dygam dzisiaj, co chwile mam skurcze w pachwinach (miesni, strasznie bolesne) i brzuch taki napiety, ze szok. ale jeszcze sie nigdzie nie wybieram, spoko :-D

za to moj synek strul sie wczoraj okropnie, pierwszy raz wymiotowal w swoim zyciu.. wracalismy z zoo, a ten jak nie chlusnie!!! kilka minut non stop lecialo z niego, jesu.. cos okropnego, pol auta zarzygane, on od stop do glow.. w domu jeszcze poprawil.. potem juz niby wszystko w porzadku, nawet zjadl kilka biszkoptow i paluszkow, wypil dwie butle herbaty i noc spokojna, przespana cala.. a tu od rana goraczka 38, mlody spocony caly i marudny :baffled: ja juz nie mam sily na te choroby, normalnie co chwile cos, dramat!!!
idziemy niedlugo do lekarza :-(

a dwa tygodnie jeszcze nie minely od ostatnich zastrzykow..
 
Jestem mega szczesliwa ze jestesmy juz razem, nawet nie wiedzialam ze macierzynstwo moze dac tyle radosci:-)
Wklejam Wam pierwsze zdjecia Niuni MOJE TRZYKILOGRAMOWE SZCZESCIE!!!

SERDECZNIE GRATULUJE TEGO ,ŻE MACIERZYŃSTWO CIE NIEROZCZAROWAŁO:-):-):-) A MAŁA JEST PIĘKNA .A ZDJĘCIE W FOTELIKU TO WRACAJĄC ZE SZPITALA???BO MY PISAŁYSMY O FOTELIKACH JAK NASZE MALEŃSTWO BEDZIE SIĘ MIEŚCIŁO I WYGLADAŁO A TU BARDZO DOBRZE -TWOJA MAŁA "WPASOWANA "W FOTELIK.TRZYMAJ SIĘ I ŻYCZE CI PRZESPANYCH NOCEK......

27.kwietnia o 13.30 urodzilam synka waga 4250g i 60 cm dlugosci:-D:-D

Kacha!!!Ale twój synek ważył:szok::szok::szok:Myślę ,że ciuszki 58 możesz wyrzucic jeżeli takowe miałaś hehe:-D;-):-)

spac...

ale jestem strasznie podenmrwowana albo strasznie przewrazliwiona:-:)-:)-( dobrze ze dzis do tego szpiala... bo wczoraj na noc zalozylam wkladke czysta dzis rano wstalam a ona w polowie zielona... taki sluz.. boje sie bo w dodatku maly jeszcze sie nie ruszyl:-:)-:)-( ja chyba nerwowo nie wytzrymam..:-:)-( obym jak najszybciej urodzila bo chyba sfiksuje....

GRATULUJE nowym mamusia i slicznym dzidziusiom:tak::tak::tak:

Kamilka jak wody takie i ty do szpitala to juz napewno zostaniesz i nie wyjdziesz beż Adasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:

O ja mysle ze dzis to pewnie nie ale napewno na dniach juz musze chocby mi wywolali.. smutno mi ze wszytstkim samo sie zaczyna a aja tak nie moge...:-:)-(

Dzisiaj jak wroce ze szpitala to napisze do was.... a jesli zostane w szpitalu to napisze przez Polke;-)

Ty już się nie martw na zapas -czemu jestes taka pesymistką wkońcu bedziesz musiała urodzić:angry::tak::-D!!!!!!!!!!!Zobaczysz jescze dzis dostaniemy od ciebie smska!!!!

Zwolinka,Kimel,Maja i Kathy no i Kamilka sio na porodowke,wasze terminy sa juz :)

Iwonko chciałabym juz ale jak wspominałam , mój artur sie przeziębił i czekam na niego :-D:-D:-DTak łatwo mi mówić ale ja dzis nie spałam od 2 00 w nocy i dopiero przed 7 00 pospałam do 8:30 i obudziła mnie "ochota na kibelek.......
Ale to pomnę....
Nie spałam bo powodem były nasilające się coraz bardziej skurcze:szok:i już myslałam ,że pojade do szpitala ale mąz pogadała do brzucha aby niunia się tak nie spieszyła:-D:-D;-)Wzięłam no spe i przeszedł ból ale nie skurcze -chciałabym jeszcze z 2 dni pochodzić ale czy ;-) dam rade???:-:)zawstydzona/y::sorry2:Porodu nie powstrzymasz i co bedzie to bedzie.....
Ja dzis sama w domku bo A w pracy a mały nocowała wczoraj u teścoiwej.Świeci piękne słonko ale wieje wiaterek ,ja dziś planuje siedziec w domku bo jak tylko stanę i sie rusze mam skurcze i już:angry::angry::angry:A pozatym mam do wyprasowania pościel do łózeczka i uwaga (tylko nie bijcie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:)torbę do spakowania -oczywiście szpitalną!Wiem ale jakoś codziennie robiłam wszystko inne tylko jej nie pakowałam,myslałąm ,że to jeszcze tyle...........i zdąze a dziś mus normalnie i obiecuje ,że spakuje:tak::tak::-p.Bede wam zdawać relacje na bierząco jak tylko bede miała właczony komp .A tera lece bo znów mnie przczyszcza i na kibelek....................
 
Uprzejmie donosze ze nasza Maja urodziła.Dzis wyslala sms do Oli K ale ola ma jakies problemy z przegladarkami i poprosila mnie zebym wam przekazala wiadomosc
"Tu maja 28 wczoraj o 20 urodzilam Jagodke wazy 3750 i ma 55cm.W szpitalu rodzilismy 2 godziny i wszystko jest ok"
Maju gartulacje!!!!!
 
reklama
Uprzejmie donosze ze nasza Maja urodziła.Dzis wyslala sms do Oli K ale ola ma jakies problemy z przegladarkami i poprosila mnie zebym wam przekazala wiadomosc
"Tu maja 28 wczoraj o 20 urodzilam Jagodke wazy 3750 i ma 55cm.W szpitalu rodzilismy 2 godziny i wszystko jest ok"
Maju gartulacje!!!!!


Maju gratuluje !!!!!!!!Córcia spora i poród widze szybciutki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oby każda tak miała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeja jak tak poczytałam swoje posty to ja straszne błędy od wczoraj robie:szok::szok::szok:
Myślę,że nikt nie zauważył................:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:
 
Do góry