reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziewczyny no wiec ja juz po badaniu... powiedzialam lekarzowi ze predko to on sie mnie nie pozbedzie... zbadal mnie dosc skrupulatnie szyjka zamknieta a maly nisko wstawiony juz w kanal... wiec sa jakies nadzieje... z usg wyszlo ze serduszko zdrowe mimo mojej choroby lozysko bardzo dojrzale wiec teraz to moze sie zaczac juz tylko starzec... maly nie jest obwiniety pepowina... pierwszy raz widzialam jego stope:-):-):-):-) a i zapytalam co ze zwolnienie to powiedzial ze mam w piatek przyjsc do niego do szpitala to mi wypisze a w miedzy czasie zrobi znow KTG i USG a zaptalam co po piatku kiedy sie widzimy?? to powiedzial ze moze maly sie juz do wtorku urodzi?? a ja na to ze ja juz nie wierze w nic i ten tydzien mnie nie zbawi:baffled::baffled: zaczal sie smiac i mowi ze widac ze juz zdesperowana jestem:-D:-D:-D
 
reklama
no co prawda to prawda w sumie najpeirw Ci mowili ze w kwietniu itd a tu maj prawie i cisza tez bym byla zdesperowana niewiedza, ale masz kamilka racje tyle sie meczysz ze tydzien Cie nie zbawi ;-)
 
Tak mnie dzis glowa boli ze juz druga kawe pije a cisnienie mam niskie:baffled::baffled::baffled: ja mu powiedzialam ze przyjde rodzic akurat na jego dyzur pomarudze mu troche bo nie mam juz sily...
 
wlasciwie to mi dwa zostaly a to 7 to ja juz z terminem pozniej licze...:baffled::baffled::baffled: jedyne slowa jakie mnie pocieszyly ze maly sie obsunal bo nie chcial wejsc w kanal dlugo...
 
Przyszla mamo- ruszy ale kroplowka 6-7 maja :dry::dry::dry: i kto by pomyslal haha ze zostane ja ... a dzis faktycznie mozna obstawiac kto nastepny rodzi bo codzien to nowy dzieciaczek...tylko nie moj..
 
reklama
Do góry