reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziubek u mnie już końcówka 38 tyg. i też jako takich bóli nie mam, kilka razy mnie jakiś skurcz złapał...najbardziej to mnie uda bolą, ale to od spania na boku.

I aż się wczoraj po seksiku z moim Ł. poryczałam, bo wszystko mnie obtarło i stwierdziłam, że chyba nie dam rady naturalnie urodzić, skoro 2 tyg przed porodem jestem jeszcze taka "ciasna":baffled:
aenye ja mam też tak że mi ciągle słabo i trochę się obawiam sama wychodzić nawet do sklepu
 
reklama
Dziubek na ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow...do konca biegalam po schodach,tylko bolaly mnie wewnetrzne strony ud a tak nic,brzuch wcale mi sie nie opuscil,zaden czop mi nie wychodzil,nic.Urodzilam 4 dni po terminie. A teraz jest calkiem inaczej......choc brzuch nie wydaje mi sie zeby byl opuszczony i zaden czop tez mi nie wychodzi,ale te bole spojenia lonowego i kregoslupa i brzucha jak na @ sa juz meczace.

Dziubek u mnie już końcówka 38 tyg. i też jako takich bóli nie mam, kilka razy mnie jakiś skurcz złapał...najbardziej to mnie uda bolą, ale to od spania na boku.

Dziewczyny uspokoiłyście mnie troszkę. Mam nadzieję, że trochę wcześniej urodzę niż 30 maja bo tak naprawdę to już jestem znudzona tą ciążą. Już chciałabym mieć na rączkach moją Zuzię:-)
 
No włąśnie bóle krzyża, też mam straszne, wogóle miewałam problemy z kręgosłupem od siedzącej pracy przy kompie jeszcze przed ciążą, jak mnie złapią podczas porodu to chyba uduszę osobe stojącą najbliżej mnie, czyli męża ;-)...mnie jak złapie taki ból teraz to najczęściej jak wstaję z łóżka to się rozprostować nie mogę, a jak w noge wejdzie jescze to koszmar :no:

Popieram,ja jak wstaje na siusiu w nocy to zgarbiona w pół jak starusza bo ból nie do zniesienia masakra jakaś:szok::szok::szok::szok:W dzień się jakoś uspokaja ,bo go "rozchodzę" a tak boooooooooooooooli!!!:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Uciekam zaraz do sklepiku po serek i zrobie dziś kluseczki leniwe z masełekiem i bułeczką -no co madamagda ma zepsutego kompa to teraz mi sie pichcenie i kuszenie was właczyło:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:.
Poprasuje i mam z głowy hehe.
Koleżanka ze szkoły rodzenia dzwoniła do mnie,że ma rozwarcie na 4 cm ale ją wypuścili i tez ma takie bóle w szyjce i uczucie ,że dziecko się jej "tam"pcha jak ja czyli ja już bank pewna jestem ,że szyjeczka mi się skaraca :tak::tak::tak:To fajnie .
A pozatym mogłabym naprawde w ten weekend urodzić ;-):-pI miec to za sobą...
A wiecie ja tak sobie myślę ,że my wszystkie na pogode piękną czekałyśmy .I jak już jest -to się rozdwajamy -PRZECIEŻ JEST WIOSNA i wszystko rośnie i się rozmnaża:laugh2::laugh2::-D:tak:

Wpadne niebawem ........
 
Witajcie dziewczyny
Puchatko serdeczne gratulacje
Maju28szpital na traugutta jest czynny do konca czerwca.
Kamilko87 u mnie tez na razie żadnych objawów zbliżającego się porodu. Powoli nastawiam się na poród wywoływany.
 
Gratulacje dla Puchatki. Rzeczywiście córeczka pokaźna, jak na ponad 3 tyg przed terminem. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łania W - to dobrze. Mi się też wydaje, że urodzę wcześniej. W ogóle to całą ciążę miałam obsesje, że bedę miala wcześniaka, że nie wytrzymam do 25 tyg. A teraz już prawie 36 tydzień i wszystko ok. Mąż mi powiedział wczoraj, że robią zakłady jego kumple kiedy urodze i on obstawił na 2 tyg przed. Głupki jedne, a iech mają zabawę:-)

Tak 2 tyg przed bylo by ok, bo moja mam przyjedzie do mnie, także wnuczek ma zapowiedziane, musi czekać na babcie:tak:;-)

Kamila - dasz radę, tylko spokojnie, bo jak się będziesz tak denerwować, to naprawdę się tak zepniesz, stres Cię będzie trzymał i dłużej to będzie trwało.

Ja dziś nawet dobrze spałam, ale jak wstaje siusiu to też tak mnie boli w podbrzuszu, że iść nie mogę.

Położna mi powiedziała, że mam odpoczywać ile się da, przez te bóle. Ale mi się jakoś nie chce, muszę wychodzić z domu chociaż na spacerek, bo inaczej siedzieć calymi dniami samej, to czlowiek na głowę może dostać. Ale już niedlugo mama przyjedzie i synuś bedzie z nami, to nie będę już taka sama na tej obczyźnie.

papapa idę zmyć maseczkę z włosów i twarzy - postanowilam dziś zadbać o siebie:-)
 
Witajcie majowe mamusie
od czasu do czasu podgladam sobie co u Was slychac.
jakiś czas nie zagladalam a tu sie okazuje ze jeszcze MAJ sie nie zaczal a juz kilka mamuś "rozdwojonych":rofl2:
SERDECZNIE GRATULUJĘ WAM DZIEWCZYNY MALUSZKÓW NA ZEWNATRZ niech Wam sie zdrowo chowają , nie maja kolek i przesypiają caaaale noce:-D
i niech ślicznie jedzą z cycuszka ( bo u nas byly z tym problemy)

BUZIAKI
A te mamy ktore jeszcze czekają..badzcie dzielne!
 
Witam.Jestem jestem,normalnie jestem cala polamana.Wszystko mnie juz boli.Lezec zle bo wtedy mnie kregoslup boli,i kosci udowe.Nie wiem jakbym miala tak tfu tfu lezec cala ciaze w lozku to bym nie dala rady....
Ja tak się czuję od tygodnia... wczoraj strasznie bolał mnie kręgosłup w okolicach "krzyża", do tego od kilku dni puchnę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: już mam dosyć


Dotkass ja to wogole mam ostatnio jakies glupie sny.....a czasem to straszne.

a ja mam ostatnio tylko erotyczne :-D:-D:-D i to takie baaaardzo "kosmate"


A wiecie co mnie sie snilo?? najpierw ze urodzilam dziewczynke juz ktorys raz z kolei i nie moglam w to uwierzyc i zastanawialam sie jak ja to powiem rodzince.. tym bardziej ze napewno mail byc chlopczyk:baffled::baffled::baffled:
Kamilka mi się cały czas śni córeczka :tak:Ostatnio śniło mi się, że byłam na porodówce i mówię, że "ja ją oddaję i jeszcze chwile poczekam, bo ja mam mieć synka" :-D

Uciekam zaraz do sklepiku po serek i zrobie dziś kluseczki leniwe z masełekiem i bułeczką -no co madamagda ma zepsutego kompa to teraz mi sie pichcenie i kuszenie was
Właśnie sobie o tym pomyslałam, że bez magdy skonczyły się pogawędki o jedzonku i seksie :-)
Dzisiaj mam kluchy na parze z jakimiś owockami... jeszcze się zastanawiam z jakimi :laugh2:
 
Puchatko wielkie gratulacje dla Mamusi, Tatusia i dużej dziewczynki :tak:

Ja od wczoraj tak napuchłam, że szok nogi i ręce... Krzyż jeszcze jako tako, ale Wam współczuję tych bóli krzyżowych-tragedia...
 
reklama
Dziewczyny Widze Ze Tez Macie Jakies Kucia W Szyjce Ja Nieraz Mam Wrazenie Jak By Mój Synek Był Tak Nisko Jak By Miał Mi Zaraz Wyjsc A Nadodatek Tak Mnie Jakos Boli Tam W Dole Ale Wczoraj Byłam U Ginekologa I Mówił Ze Jak Narazie Rozwarcie Sie Nieposzeza
 
Do góry