reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiktoria - to jest właśnie takie kłucie połączone ze sczypaniem i wydaje mi się ,że to się na 90% skraca szyjka bo co by to niby było i miało ozaczać????Hę?

Dziewczyny które urodziły napiszcie prosze czy wasze terminy to były wyliczane z ostatniej miesiączki czy raczej z usg????
Bo już nie wiadomo który termin uważać za najstosowniejszy :-D;-)

Kathy z tym kłuciem to właśnie chyba skraca się szyjka, żadnego innego wytłumaczenia nie widzę

ja mogę tylko podzielić tym jak miałam z Mają - urodziłam tydzień po terminie z miesiączki a w dzień terminu z piierwszego i połówkowego Usg.

A co do terminu, moja siostra jak rodziła teraz (tylko ona w 37 tygodniu) to pani doktor liczyła który to tydzień na podstawie pierwszego usg, bo podobno najbardziej prawdopodobny, z @ to napewno nie, chyba że macie cykle 28 dniowe, ja niestety nie
 
reklama
Kathy nie mam zadnych wiesci od Magdy.Zaraz do niej napisze.Ma wirusa w laptopie i miała go oddac do informatyka,ajak cos to na bierzaco mnie informowac.A z tymi bolami krzyza to daj spokoj.....tragedia bedzie.
 
.A z tymi bolami krzyza to daj spokoj.....tragedia bedzie.

No włąśnie bóle krzyża, też mam straszne, wogóle miewałam problemy z kręgosłupem od siedzącej pracy przy kompie jeszcze przed ciążą, jak mnie złapią podczas porodu to chyba uduszę osobe stojącą najbliżej mnie, czyli męża ;-)...mnie jak złapie taki ból teraz to najczęściej jak wstaję z łóżka to się rozprostować nie mogę, a jak w noge wejdzie jescze to koszmar :no:
 
Kathy ja urodziłam Vanesske 4 dni po terminie z okresu a z usg wychodzilo ze wczesniej powinnam.Teraz tez wychodzi z usg ze termin z usg na 7 maja a z @ na 15 maja.
 
No włąśnie bóle krzyża, też mam straszne, wogóle miewałam problemy z kręgosłupem od siedzącej pracy przy kompie jeszcze przed ciążą, jak mnie złapią podczas porodu to chyba uduszę osobe stojącą najbliżej mnie, czyli męża ;-)...mnie jak złapie taki ból teraz to najczęściej jak wstaję z łóżka to się rozprostować nie mogę, a jak w noge wejdzie jescze to koszmar :no:
Ja jak miałam te krzyzowe pod czas porodu to nawet masaz mi nie pomagał,a nawet jeszcze bardziej przeszkadzal,cos strasznego.

Kurcze ja tez bym chciala trafic na porodowke z 8 cm rozwarcia! Tylko urodzic naturalnie;-):-)
 
Miałam taki dobry humor a tu znow mnie babcia z równowagi wyprowadza normalnie wytrzymac nie można z takimi ludzmi w wieku starszym mocno....nie wiadomo jak bardzo chcesz ich zrozumieć to sie nie da czasem

Więc tak wystresowałam sie cala noc pól nie przespałam a tu sie okazało ze nie moge dziś przyjsc do gina bo miejsc im braklo To wiec dzis chyba nie urodze;-)ale moglabym to juz mieć za soba bo nie wiem jak wyniki z tych bakterii juz sie nastawilam zreszta

Maja28 ja też w nocy nie moge ostatnio spac i ciagle tylko mysle czy to już i jak to bedzie dzis rano dostałam opieprzke od meza ze niby naczytam sie tych forum i pózniej wydziwiam a to chyba tak samo z siebie przed pierwszym razem

Kathy to mówisz ze rodzimy w weekend???:-D Mnie to Pawel bedzie scigal 3maja zeby mu sie córeczka urodziła w jego urodziny poza tym jeszcze mojego brata tak samo Ale by bylo Trzy osobki w domu z 3maja:happy:

Puchatko gratuluje zdolnej mamusi i duzej córeczce:-):-):-)
 
Madamagda pisze ze nadal ma skurcze ale nie regularne ....pozdrawia i całuje wszystkie cioteczki :)
Sylwia Puchatka urodziła corcie :)
 
Iwonka wiem:zawstydzona/y: juz poprawilam nie wiem co mnie tak zamroczyło chyba ze ona taka duza jest to jakos mi tak sie z chlopcem skojarzylo:sorry2:
 
Madamagda pisze ze nadal ma skurcze ale nie regularne ....pozdrawia i całuje wszystkie cioteczki :)
Sylwia Puchatka urodziła corcie :)

Iwonko, pozdów również Magdę od nas...

Ja to miałam dzis jakiś straszny sen, ale wiecie co wcale sie nie bałam...spałam i obudziłam się, bo coś zaczęło ze mnie wyciekać patrzę a ja mam jakieś kawałki czegoś, sama nie wiem, a wydzielina ma kolor ciemno zielono- brązowy taki jak algi...i niby nic spokojnie zaczęłam się zastanawiać co mam robić najpierw czy dzwonic po R, bo on juz pojechał do pracy czy wziąść kąpiel...i Mama obudziła mnie telefonem:tak:, coraz bardziej porypane mam te sny :szok:
 
reklama
dziewczyny jak to prawda z ta burza to u mnie sie wlasnie zbiera... ale ja juz w nic nie wierze czekam sobie tylko na wizytke oczywiscie i strate kasy... a potem mysle gdzie tu sie wybrac na weekend majowy?? pojechalabym gdzies... daleko daleko od pierdzielenia tesciow!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry::angry:
 
Do góry