reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hehehehe, wiesz Iwonko, chyba możemy podjąć się takiej zabawy w obstawianie...bo jakby nie było codziennie mamy innego dzieciaczka, ale jest jeden problem, że z tego co zauważyłam to rodzą właśnie te po których się tego nie spodziewamy :-D:-D:-D
 
reklama
dziewczyny, ja wiem, że to możenie jest odpowiedni wątek, ale tu zaglądacie częściej niż gdziekolwiek...czy możecie mi poradzić, jaki kupić termometr dla dzidziusia???
 
Maju, widzę że Ty na pełnych obrotach tak jak i ja. Zastanawiam się jak to będzie po porodzie.... czy też opadnę z sił jak przy Maksiu, czy po prostu nie będzie takiej opcji... w każdym razie trzymam kciuki, żeby zaczęło się samo, przebiegło szybko i sprawnie.....!

MM, pewnie że dobrze zrobiłaś z tym nr telefonu :tak: W każdym razie ja dziękuję!! Wiem że jest to bardzo zachwalana położna (co nieco poczytalam w sieci). Powiedziała, że jeżeli będę rodziła w dniu jej dyżuru lub jeżeli będzie odbierała inny poród (podobno dużo ma chętnych na pierwszą połowę maja), to przyśle inną koleżankę.

A ja mam zalecenie od ginki, żeby się seksić z mężem. Wygląda na przerażonego, ale wytłumaczyłam mu, że ma to ułatwić zmiękczanie i rozwieranie szyjki. O tym, że małe rozwarcie już jest, wcale mu nie powiedziałam, bo wtedy to mogłabym zapomnieć o czymkolwiek hihihi
 
Hehehehe, wiesz Iwonko, chyba możemy podjąć się takiej zabawy w obstawianie...bo jakby nie było codziennie mamy innego dzieciaczka, ale jest jeden problem, że z tego co zauważyłam to rodzą właśnie te po których się tego nie spodziewamy :-D:-D:-D
No wlasnie i tu jest loteria ,wiekszosc po 15 maja z terminem urodzila :-D:-D:-D:-D
 
Witam przyszłe mamusie :-)

Tak potwierdzam, że kłucia to normalny objaw w ciąży. Trzeba troszku więcej leżeć i co może doradzić mama wysypiajcie się dziewczyny bo komfort długiego spania skończy się niebawem :-) wiem co mówię :laugh2:

Życzę powdzenia!!!!
 
Dotkass, pozdrowienia dla siostry i maluszka! Niech zdrowo rośnie! Ciekawe czy my się spotkamy na Starynkiewicza (tam w końcu rodzisz?) czy się miniemy!
 
dziewczyny, ja wiem, że to możenie jest odpowiedni wątek, ale tu zaglądacie częściej niż gdziekolwiek...czy możecie mi poradzić, jaki kupić termometr dla dzidziusia???
Zagladamy wszedzie....:tak::tak::tak:ale jak nikt nie pisze akurat na wyprawce dla niemowlaka to i tam cisza teraz.A o termometrach pisalysmy juz nie raz ale gdzie to nie pamietam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Olu mi też udało namówić się mężulka na seksik, nareszcie...przetłumaczyłam, że już strasznie się męczę i może mógłby mi jakoś pomóc jeżeli chce juz mieć Niunię przy sobie, bo tylko gada kiedy ja urodzę, a tak niech da coś od siebie i pomoże...no i zaczął majstrować, żeby pomóc żonie, ale efektów narazie brak :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Iwonka no wypadalo by zeby wlasnie te zaczely rodzic no i Ty tez oczywiscie :tak:

maja sama tak smigasz ?

Ola K oj Ty sie z tymi poloznymi spotykasz tzn ze jeszcze nie wybralas ? bo bierzesz prywatna tak ?


Przyszła Mama tez Ci "spulczuje"


Dotkass zeby macica nie pekla ? :szok:pierwszy raz slysze takie pojecie szok normalnie az mi carki przeszly. Z tym ze nie czula to znam przypadek dwadziescia lat temu mojej ciotce tak powiedzial lekarz a ona wzdrygnela ramionami i w domu wrocila poszly zielone wody i wtedy do szpitala dopiero zanim pogotowie itd dziecko dostalo 3 pkt czy 2 ma teraz 20 lat nie mowi i ogolnie jest chore .... poprostu zlekcewarzyla to co mowil lekarz
 
Do góry