reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

o to samo mialam spytac. ale mi smiesznie, bo tylko z prawej piersi i glownie w nocy, bo na staniku nie mam, ale mam wiecznie bruna koszule nocna. az niechlujnie, ale co, mam zmieniac koszule co dwa dni?
 
reklama
Kamilko87 mam nadzieje ze dotrwamy do terminu choc nie powiem moglaby juz dzidzia przyjsc na świat ale jeszcze tylko pare dni jakos wytrwamy. Juz nie moge sie doczekac:-)
 
Magali- dla mnie to jakos odlegle jest hahaha maly sie nie spieszy i podejrzewam ze jeszcze go przenosze az sie zlituja mnie przyjac do szpitala dlatego nie panikuje...

tylko ze ja mam urodziny 6 maja i jesli do tego czasu nie urodze to wlasnie w tym dniu mam sie stawic do szpitala..:-:)-:)-( a ja tak nie chce...
Moje kochanie mogloby mamusi zrobic prezent urodzic sie wczesniej zeby na moje urodziny wyjsc ze szpitala...:-D:-D:-D:-D


no to ja trzymam kciuki, zeby zrobil mamie prezent. ale fajnie, to Ty tez majowka :-) ja 2 czerwiec, ale mam nadzieje, ze tez juz bede z synkiem.
 
No a mnie do 6maja a jamu na to ze nie chce zeby mi zrobil prezent na urodziny i wyslal mnie wczesniej.. brzuszek mi twardniej a myly dzis bardzo spokojny...:sorry2::sorry2::sorry2: ciekawe czy bedziemy sie toczyc do terminu czy beedzie jakas niespodzianka
 
niop trzymajcie kciuki... ja tez majoweczka mam najlepszy dzien urodzin jaki mozna miec ale bardzo sie ciesze bo wiem zew moje dzieciatko bedzie byczkiem hahahaha tak jak mamusia... wiec bedziemy sie dogadywali...
 
Witajcie :-) u mnie dzisiaj bardzo brzydko i zimno .
Dzisiaj jak nigdy sie wyspałam :-D. Moze teraz Zuzia daje mi spac zebym po jej urodzeniu dac mi w kość .
 
no to moj, jesli w terminie lub po to bedzie blizniak jak ja :-) tez fajnie. ok, lece do sklepu, bo nie zdaze zrobic tych golabkow przed korepetycjami. o 15 przychodzi pierwsze dziecko.
 
Kamilka, Wigma to Wy to rzeczywiście już na finiszu, ale Wam zazdroszczę ;-):tak:...Kamilka, jakby synus zrobił prezent Ci na urodziny to super, wiem, bo u mnie w rodzinie zawsze tak było...ja urodziłam się w urodziny Dziadka :-)
 
reklama
Witajcie!! Ja dopiero wstalam:zawstydzona/y: Pierwsza noc od bardzo dawna kiedy poszlam spac o 3 i wstalam o 11:-) Widze ze Kamilko tez jestes z maja jak nasze dzidziusie , ja rowniez urodzilam sie w tym pieknym miesiacu :-)a termin mam na 4 dni przed moimi urodzinkami
 
Do góry