reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziewczyny,jestem zalamana i wkur ......na maksa!!!!!!!!!!!! Wlasnie sma sobie popsulam telefon!!!! Lezał na parapecie bo wlaczylam go do ladowania i otworzylam okno zeby zawolac meza i telefon i telefon wsunal sie pod te okno i najpierw pekla mi szybka od wyswietlacza a potem patrze jak sie ekran zalewa na czero i dupa nie ma nic.......i to teraz kiedy bedzie mi potrzebny w kazdej chwili.Nie mam drugiego bo po oddawalam.Akurat sie konczy umowa nam nie dlugo ale jeszcze miesica musze czekac na nowy telefon wiec bez sensu jest teraz kupowac.Zalamka.
 
Dziewczyny,jestem zalamana i wkur ......na maksa!!!!!!!!!!!! Wlasnie sma sobie popsulam telefon!!!! Lezał na parapecie bo wlaczylam go do ladowania i otworzylam okno zeby zawolac meza i telefon i telefon wsunal sie pod te okno i najpierw pekla mi szybka od wyswietlacza a potem patrze jak sie ekran zalewa na czero i dupa nie ma nic.......i to teraz kiedy bedzie mi potrzebny w kazdej chwili.Nie mam drugiego bo po oddawalam.Akurat sie konczy umowa nam nie dlugo ale jeszcze miesica musze czekac na nowy telefon wiec bez sensu jest teraz kupowac.Zalamka.


Kurcze Iwonko co za pech jakiś rzeczywiscie potrzebujesz w każdej chwili teraz telefonu:-:)tak:A tu zonk....
Ja mam zapasowy nawet dwa ale jak ty mieszkasz w Warszawie to jak to zrobić w przeciwnym razie mogłabym ci zawsze pożyczyć:tak:;-):-)
Musisz cos mieć bo nie zawsze bedziesz miała męża przy sobie:szok:a wtedy może byc nie fajnie .
Co z ta nasza Aurelią???:confused::confused::confused:
 
ale pech. ale mysle, ze ktos Ci na pewno jakis swoj stary pozyczy, przeciez ludzie maja po kilka. ja sama bym ci dala, ale z Lodzi, hmm poczta pewnie nie dojdzie, ktos by buchnal na poczcie ;-)
 
Dziewczyny,jestem zalamana i wkur ......na maksa!!!!!!!!!!!! Wlasnie sma sobie popsulam telefon!!!! Lezał na parapecie bo wlaczylam go do ladowania i otworzylam okno zeby zawolac meza i telefon i telefon wsunal sie pod te okno i najpierw pekla mi szybka od wyswietlacza a potem patrze jak sie ekran zalewa na czero i dupa nie ma nic.......i to teraz kiedy bedzie mi potrzebny w kazdej chwili.Nie mam drugiego bo po oddawalam.Akurat sie konczy umowa nam nie dlugo ale jeszcze miesica musze czekac na nowy telefon wiec bez sensu jest teraz kupowac.Zalamka.

Iwonka może kup sobie jakiegoś złomiastego za 50 zł, tak aby wytrzymał Ci miesiąc czasu.
 
Iwonka współczuję z tym telefonem, ja bez telefonu to już nigdzie się nie ruszam, jestem tak uzależniona, że czuję się jak bez ręki, a tu jeszcze w takim terminie...współczucia, ja z Wawy, więc pożyczyłabym, ale ostatni czynny jaki miałam zoastał sprzedany :-(
 
Kamilka ja też wcinałam wczoraj lody i dziś w nocy czulam sie strasznie chora bolalo gardlo i zapchany nos i dreszcze mnie braly no ale jak narazie cud i rano raczej mi nic nie jest moze u ciebie to tez tylko chwilowe bo ja najbardziej przestraszylam sie ze dzidzia sie zarazi jak bedzie sie rodzić

Kathy ja mam takie uczucie jakby mala wiercila mi tam dziure i wpychala sie do pochwy no i wtedy coraz bardziej robia sie takie skurczyki w pochwie Dziś wstalam z takim glupim bólem całej miednicy brr To pewnie przygotowania do porodu

Ogolnie wczoraj napielismy przykazania i bawiliśmy sie z mała co ona nie wyprawiała z tym moim brzuszkiem to szok a wszedzie pisze ze dzieci mniej aktywne sie robia pod koniec a moja to chyba mała waryiatka jest no i tez czuje ja juz bardzo nisko

Iwonka mam nadzieje ze znajdziesz jakis zastepczy telefon i naprawde świetne nam te dzieciaczki zrobiłas:happy:

Moze Aurelia nie miala nastroju wczoraj pisac bo jakis dziwnie wczoraj bylo
 
witam się i zmykam.........
zaliczyłam już dzisiaj fryzjera a teraz zmykam do połoznej, sprawdzić tętno, rozwarcie, szyjkę i takie tam..............:-) czyli norma ostatnich dni........jedyna rozrywka, heheheh
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Nie bylo mnie pare dni bo nie mielismy internetu.
Gratulacje Melek i MM81.
Ja sie jeszcze kulam a do porodu juz tylko 9 dni ale sie boje
 
Do góry