reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

oj, tego mi bylo trzeba. polezalam w wannie z ksiazeczka przy radyjku. bajka. zazwyczaj biore szybki prysznic, ale dzis sobie polezalam. potem oliwka na ewentualne rozstepy;-)
 
reklama
Witam Was,
u nas piękna pogoda:-) w końcu!!!! my już po śniadanku i chyba wybierzemy sie na jakiś spacerek, ale mam się nie forsować, no to będę ostrożna, bo mąż w Koninie i mówi że przyjechać to on raczej nie zdąży;-)

Iwonka, no straszna szkoda, że Ty bez telefonu, weź popatrz na allegro jakiś tani i już, szkoda kasy na nowy jak zaraz się umowa kończy;-)
Maju, no to pewnie ślicznie wyglądasz jak już po fryzjerze, ja idę w czwartek do swojej fryzjerki:-)
Aurelko, Zwolinko czekamy na wieści od Was:tak:
 
cos nie moge sie wybrac do tego sklepu. chyba najpierw zjem drugie sniadanko ;-) zrobilam wczoraj "gzika" (twarozek ze szczypiorkiem) mnaim, zaraz go wchlone!
 
A ja znow zostalam sama maz poszedl na seminarium tesc do pracy a tesciowa rozwiazuje krzyzowki... ale nudy i w dodatku leje jakby sie wscieklo...

W dodatku nie moge wlaczyc gg... nie wiem co jest?? cos szwankuje...

Wigma mnie tez zostalo 9dni...:tak::tak::tak:
 
9 dni, o matko, jak to brzmi, to wy juz jak na szpilkach :-) ja 25 maj wiec jeszcze na majowke pojade ;-) u nas troche slonce sie przbija, moze wygra z chmurkami.
 
Czy wam tez dziewczyny leje sie z piersi?? ja teraz nie zakladam czasem biustonosza bo bardzo mnie pnie a musze kupic juz wiekszy... to jak chodze w koszulce to poprostu jak sie piersi ocieraja to mam ogromne mokre plamy...:baffled::baffled::baffled: wiem ze to siara ale az tyle??
 
Magali- dla mnie to jakos odlegle jest hahaha maly sie nie spieszy i podejrzewam ze jeszcze go przenosze az sie zlituja mnie przyjac do szpitala dlatego nie panikuje...

tylko ze ja mam urodziny 6 maja i jesli do tego czasu nie urodze to wlasnie w tym dniu mam sie stawic do szpitala..:-:)-:)-( a ja tak nie chce...
Moje kochanie mogloby mamusi zrobic prezent urodzic sie wczesniej zeby na moje urodziny wyjsc ze szpitala...:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ale paskudna pogoda za oknem

Od czwartku walczę z przeziebieniem i zamiast mi przechodzic, to czuję się coraz gorzej. W dodatku w domu mam zimno, bo fachowcy majstrują coś przy grzejnikach i pozakrecali wodę (z centralnego też:wściekła/y:).
Do tego dzisiaj przyszło 5 chłopów i kręcą się w tą i z powrotem, a na dworze zrobiło się błotsko, więc wyobraździe sobie, jak wygladają teraz moje podłogi :baffled::baffled::baffled:

a buuuu!!!!!!!!!!
 
Do góry