reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

ja od soboty umieram na ból gardła byłam wczoraj u lekarza ale mówi że nic tam nie widzi :-(a ja z bólu nie moge wytrzymać dał mi jakieś coś wziewne i tyle ale nie czuje różnicy , powiedział że KOBIETY W CIĄŻY MUSZA CIERPIEĆ :wściekła/y:super no to cierpie sobie bo nic dla nas nie wymyślono aby np.ból gardła przeszedł
dziś cała noc nie spałam bo tak bolalo ale znalazłam sposób ,jak sie popłakalam w nocy to gardło mi sie nawilżylo ,może to jakiś sposób:sorry2:

Co za lekarz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a gdzie jest napisane, że kobiety w ciąży mają cierpieć, co???:wściekła/y:, ale bym mu dała wrrrrrrrr

Ja jak miałam chore gardło, jak byłam przeziębiona to mi Pani doktor kazała brać; syrop Hedelix, wykrztuśny i pastylki chyba miodowo jakieś tam nie pamiętam i wodę morską do noska i pomogło, spróbuj- to są leki ziołowe nie na receptę


Maj to dla mnie najpiekniejszy mieisac w calym roku... mieisac zakochanych... moich urodzin teraz urodzin mojego synka i pieknych wspomnien bo wtedy moj maz dokladnie 10 maja mi sie oswiadczyl..:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: dlatego KOCHAM TEN MIESIAC....

Kochana to trzymaj do maja, bo skoro taki szczęśliwy miesiąc to podtrzymaj tradycję ;-):-D
 
reklama
mm81 gratuluje córci super że jesteście już sobie w domciu i poznajecie sie nawzajem ;-)

Ja dopiero wstałam :-D

co do znaków zodiaku ja jestem Byk moje Kochanie Byk i maleństwo też będzie BYK
 
Dotkass- ja jestem bykiem i powiem ci ze to bardzo dobry uporzadkowany znak... za to ja mam uraz do Blizniat moj tata jest moj brat cioteczny i ciotka i takich typow ludzi to lepiej omijac szerokim lukiem...tzn nie urazajac nikogo spod tego znaku ja mam w rodzinie z nimi wieczne problemy dlatego tak mowie... choc mam kolege i on jest juz o 360st inny niz tamci.. ale ogolnie jakos mam juz uraz...:baffled::baffled: cale szczesnie moje dziecko nie ma szans dotrwac do tego znaku... za to mogl sie urodzic jako Baranek_ a moj brat rodzony jest baranem z 19 kwietnnia i pozal sie panie Boze lepiej zeby sie do niego nie wrodzil z niczym podobnym... wiec ja mam takie doswiadczenia i cale szczescie wyjdzie na moje....
 
Mnie ból gardła nie przechodzi od czwartku, do tego doszedł miu kaszel, a lekarz rodzinny... szkoda gadać
Dał mi rutinoskorbin i tantum verde na gardło, a że mi nie przechodzi, to trudno :-( to już chyba mój problem
644sad.gif
ty dostałaś tamtum verde ,a może ja też moge mi niechciał tego przepisać :sorry2:niedał mi nic do ssania a ja juz nie moge mam tak wysuszone gardło jeszcze nigdy sie tak nie czułam :no:
 
644sad.gif
ty dostałaś tamtum verde ,a może ja też moge mi niechciał tego przepisać :sorry2:niedał mi nic do ssania a ja juz nie moge mam tak wysuszone gardło jeszcze nigdy sie tak nie czułam :no:

Spokojnie Nati można je brać w ciązy tak samo jak tabletki "tymianek i podbiał", ale to już paskudne świńastwo w smaku :no:
 
ale beda jaja jak urodze w swoje urodziny... tak to juz nie chce...a wiecie co ostatnio jak gadalysmy o tym sexe to tak mnie wzielo ze nawet nam wyszlo i bylo fajnie...

tylko druga sprawa mam te glupie sny co do karmienia ze maly wcale nie chce jesc...
 
Dotkass- ja jestem bykiem i powiem ci ze to bardzo dobry uporzadkowany znak... za to ja mam uraz do Blizniat moj tata jest moj brat cioteczny i ciotka i takich typow ludzi to lepiej omijac szerokim lukiem...

A ja jestem Bliźniakiem i z jednej strony to chciałabym, żeby mój synek też był, ale z drugiej strony, to nie chce mi się na niego aż tak długo czekać :-)

Moja mama jest Bykiem ;-)
 
dzieki dziewczyny ,ale wiecie co ja nie moge juz nic miód odpada piecze jak niewiem co pije wode przegotowana i on mnie pali , czuje jakby miala tam wielka rane
 
reklama
czesc juz dawno tu nie zagladałam widze ze same problemy z Zwolinka i nie tylko reszcie tez cos dolega nieczytałam wszystkiego bo nie jestem w stanie siadłam tylko na chwile bo musze cały czas lezec w łuszku zeby nie kusic losu cały czas boli podbrzusze juz ledwie co to wytrzymuje chyba dzis pojade do szpitala zeby mi dali cos pszeciw bulowego bo oszaleje z tym bólem moze w poniedziałek sciagna mi szew to bede mogła urodzic tylko boje sie ze mały bedzie musiał wtedy w inkubatorze lezec i tak szybko nie wyjdzie z szpitala czymajcie sie dziewczyny powodzenia .sorki za błedy pa
 
Do góry