reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wiecie co przy takiej pogozie paskudnej moge czekac do terminu bo sie tak nie mecze... a jak jest cieplo to tragedia poce sie strasznie i nie wychodzilaym z wanny...
ale jak bylam na KTG to lekarz powiedzial ze i tak nie mam co narzekac bo ma super termin a jak kobiety sie musza leczyc w upalach w lipcu albo sierpniu?? dlatego przyznalam mu racje i juz nie marodze...:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Kamilka, Wigma to Wy to rzeczywiście już na finiszu, ale Wam zazdroszczę ;-):tak:...Kamilka, jakby synus zrobił prezent Ci na urodziny to super, wiem, bo u mnie w rodzinie zawsze tak było...ja urodziłam się w urodziny Dziadka :-)


7 maja moja mama ma 50te urodziny i byłoby cudnie, gdyby Mały się troszkę pośpieszył :-)
 
Kamilko racja, siostra mojego R rodziła 5 lat temu w sierpniu w połowie, lato było wtedy baaaaaaaaaardzo gorące, a ciepło było już od maja...jak ona się męczyła, cała puchła, stopy miała jak napąpowane, jedyne buty jakie wchodziły to japonki o numer bądź dwa większe, masakra, więc rzeczywiście nie mamy na co narzekać
 
:-)witam w paskudna pogode:tak:
zostawiłam was na dwa dni a tu mamy nowe CUDA NA ŚWIECIE :tak:GRATULACJE
ja od soboty umieram na ból gardła byłam wczoraj u lekarza ale mówi że nic tam nie widzi :-(a ja z bólu nie moge wytrzymać dał mi jakieś coś wziewne i tyle ale nie czuje różnicy , powiedział że KOBIETY W CIĄŻY MUSZA CIERPIEĆ :wściekła/y:super no to cierpie sobie bo nic dla nas nie wymyślono aby np.ból gardła przeszedł
dziś cała noc nie spałam bo tak bolalo ale znalazłam sposób ,jak sie popłakalam w nocy to gardło mi sie nawilżylo ,może to jakiś sposób:sorry2:
 
Maj to dla mnie najpiekniejszy mieisac w calym roku... mieisac zakochanych... moich urodzin teraz urodzin mojego synka i pieknych wspomnien bo wtedy moj maz dokladnie 10 maja mi sie oswiadczyl..:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: dlatego KOCHAM TEN MIESIAC....

w czwartek mam wizytke u lekarza zobaczymy czy wszystko ok?? ale raczej tak bo dzidzius sie rusza skurcze sa rozne a nawet teraz znow nie mam... i ojawow zewnetrznych tez nie mam... dlatego czekam...
 
Pamietam jak moja koleżanka kilka lat temu rodziła w sierpniu... wyglądała jak napompowany balon :tak: i bidulka już w czerwcu miała serdecznie dosyć, bo wtedy trafiło się bardzo upalne lato
 
7 maja moja mama ma 50te urodziny i byłoby cudnie, gdyby Mały się troszkę pośpieszył :-)

Hahaha...Mama Baran...Ojciec Byk...Teściowa Bliźniak..., więc i tak komus prezent zrobię :-)...już myslałam, że Mamci, bo jak mnie te skurcze złapały w weekend to właśnie końcówka Barana...jak urodzę do 21 maja to będzie Byk, jak mój ojciec...mam tylko nadzieję, że nie w jego urodziny 8 maja, bo nie pałam wielkim optymistycznym uczuciem do niego, a jak urodzi się po 21 maja to będzie Bliźniak, tego w sumie też bym nie za bardzo chciała, bo Teściówce akurat prezentu nie chciałabym zrobić ;-):-D:-), ale będzie co ma być, najważniejsze by zdrówko i szczęście dopizywało :tak:
 
ja od soboty umieram na ból gardła byłam wczoraj u lekarza ale mówi że nic tam nie widzi :-(a ja z bólu nie moge wytrzymać dał mi jakieś coś wziewne i tyle ale nie czuje różnicy , powiedział że KOBIETY W CIĄŻY MUSZA CIERPIEĆ :wściekła/y:super no to cierpie sobie bo nic dla nas nie wymyślono aby np.ból gardła przeszedł

Mnie ból gardła nie przechodzi od czwartku, do tego doszedł miu kaszel, a lekarz rodzinny... szkoda gadać
Dał mi rutinoskorbin i tantum verde na gardło, a że mi nie przechodzi, to trudno :-( to już chyba mój problem
 
nati- mnie tez boli gardlo od wczoraj bo oczywiscie madra od trzech dni jem tylko lody:crazy::crazy::crazy::crazy: ale dam ci rade jedz duzo miody a wcale nie jedz cytryny nie dodawaj jej do herbaty w zadnej postaci... a zamiast wit C w owocach lyknij tabletke z wit C dlatego ze nie przejdzie ci nigdy to gardlo miod zalagodzi i wyleczy za to cytyna dziala odwrotnie bo jest zraca i wypala zarazki...zobaczysz przejdzie ja tak zawsze robie wtedy unikam cytryny soku pozeczkowego itp a za to lykam tabletke wit C
 
reklama
wiecie co przy takiej pogozie paskudnej moge czekac do terminu bo sie tak nie mecze... a jak jest cieplo to tragedia poce sie strasznie i nie wychodzilaym z wanny...
ale jak bylam na KTG to lekarz powiedzial ze i tak nie mam co narzekac bo ma super termin a jak kobiety sie musza leczyc w upalach w lipcu albo sierpniu?? dlatego przyznalam mu racje i juz nie marodze...:tak::tak::tak::tak:

Moja przyjaciułka rodzi pod koniec sierpnia i mówi ze mi tak zazdrości bo ona w te upały z wielkim brzuchem bedzie musiała sie męczyć . A ja będę sobie spacerowac z wózeczkiem :-D
 
Do góry