reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
dokładnie mam bóle pdbrzusza tak jak by ci cos wkrecali w duł mój lekarz twierdzi ze to normalne ze mały psze do dołu ale to tak boli ze wytrzymac nie idzie
 
:-D:-D:-D:-Dmagdamgda- trzebabyo sie zapytac czy zazdrosci?? hihihi a ja nie wiem jakbym sie zachowala jakby mnie ktos nakryl albo nawet podsluchiwal hahahah
dziwnie jakos.. raz nam tylko tesciowa weszla ze ledwie sie zdazylismy niezgrabnie zakryc :laugh2::laugh2::laugh2: ale pozniej jaja byly bo z mezem tak wybuchlismy smiechem ze szok a jej sie glupio zrobilo.. od tamtej poruy nie ma mowy zeby weszla do pokoju jak sa nawet przymkniete drzwi:-):-):-)
 
postaram sie nie urodzić jeszcze:happy: ja uciekam do miasta bo mama za długo będzie na mnie czekać a później do lekarza to się wszystkiego dowiem:-) i zobaczę moją kochaną niunie jak urosła przez miesiąc muszę tylko wytrzymać 4,5 godzinki
 
Hehe a u nas też abstynencja, bo mężowi "głupio". No cóż, i tak go "zmuszę".

Polu, chyba bym zamordowała męża za budzenie w nocy, że niby śpisz w złej pozycji... hehehe Przecież pozycja na boku jest najlepsza. Na wznak nie należy się już kłaść - np. mojej dzidzi zwalnia tętno gdy podczas badania u ginki trochę dłużej leżę na fotelu i słuchamy serduszka. Więc mam zakaz kładzenia się na plecach (zresztą ja sama w tej pozycji źle oddycham).
Tylko na boku... ale wiecie co, ostatnio mogę spać tylko na prawym boku - dziś w nocy obudziłam się, napiłam łyk wody i położyłam na lewym boku i zaczęło mi się tak koszmarnie odbijać, że myślałam że oszaleję. A jak się śpi całą noc w jednej pozycji, to wiadomo jaki to jest "wypoczynek"... :baffled:
 
reklama
:-D:-D:-D:-Dmagdamgda- trzebabyo sie zapytac czy zazdrosci?? hihihi a ja nie wiem jakbym sie zachowala jakby mnie ktos nakryl albo nawet podsluchiwal hahahah
dziwnie jakos.. raz nam tylko tesciowa weszla ze ledwie sie zdazylismy niezgrabnie zakryc :laugh2::laugh2::laugh2: ale pozniej jaja byly bo z mezem tak wybuchlismy smiechem ze szok a jej sie glupio zrobilo.. od tamtej poruy nie ma mowy zeby weszla do pokoju jak sa nawet przymkniete drzwi:-):-):-)
no ona nie wchodzi, chyba słychac jak się wygłupiamy u niej na dole hehe. :sorry2:
Moja teściowa znalazła sobie faceta ostatnio, co najlepsze on jest ojcem jej zięcia i teraz taka śmieszna sytuacja i konspiracja w rodzinie.
A niech sobie poużywa póki może, najgorsze jak mi opowiada co robili w sypialni MASAKRA.hehe
 
Do góry