reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

no ja mam nadzieje ze jak sciagna mi szew to bede mogła sie wkoncu ten teges z moim ciekawa jestem czy pozwola hihi a jak tak to go wtedy wymecze jak niewiem
 
reklama
Ja zmykam na jakiś czas, bo juz brzuch mi stwardniał na maxa, i naleśniki z serem czekają podgrzane, uśmiechają się do mnie posmarowane z wierzchu nutellą :-)
 
no ona nie wchodzi, chyba słychac jak się wygłupiamy u niej na dole hehe. :sorry2:
Moja teściowa znalazła sobie faceta ostatnio, co najlepsze on jest ojcem jej zięcia i teraz taka śmieszna sytuacja i konspiracja w rodzinie.
A niech sobie poużywa póki może, najgorsze jak mi opowiada co robili w sypialni MASAKRA.hehe

Nie no....Teściowa fajna babka jak masz zni taki kontakt!pozazdrościć Nas nigdy nikt nie nakrył nawet jak z nimi mieszkaliśmi -nikt nie miała prawa bez pókania wejść a zreszta jak by wiedzieli o co chodzi i zawsze pytali przez drzwi o to czy o tamto i to nie za pierdołą tylko jak już coś poważnie chcieli:tak::-)Także wyrozumiałaość górą!
Ale za to mój A nakrył swoich rodziców kilka latek już minęło ale jemu głupio do tej pory i to jeszce w jakiej pozycj!!!!Na stojąco opartci o stół czy jakoś mam na stole -mówie wam cyrk!
Ale musiał wejść bo poważną sprawa była dotego to była 4 00 rano-gdzie sie śpi!!!!

Ja też zmykam, zrobie nalesniki bo mi smaka Dotkass narobiłaś. Spływam

A moj jak dzwonił i pytałam co na obiad -to chce naleśniki!!!!
A ty dość czesto też robisz jak widze???
Powiedz mi z jakiej stronki wleic te "bananki"?I inne animacje????:confused:
 
Nie no....Teściowa fajna babka jak masz zni taki kontakt!pozazdrościć Nas nigdy nikt nie nakrył nawet jak z nimi mieszkaliśmi -nikt nie miała prawa bez pókania wejść a zreszta jak by wiedzieli o co chodzi i zawsze pytali przez drzwi o to czy o tamto i to nie za pierdołą tylko jak już coś poważnie chcieli:tak::-)Także wyrozumiałaość górą!
Powiedz mi z jakiej stronki wleic te "bananki"?I inne animacje????:confused:

A z różnych stronek np z tej:
GIFY animowane, gify do GG, gadu-gadu, opisy gg, skiny gg, skiny, opisy, sk�ry gg, emotki, emoty gg, wtyczki gg, gadu gadu, dzwieki gg, power gg, emoty tlen

A teściowej ostatnio poleciłam żeby skosiła włosy łonowe chociażby w paseczek, bo jak widziałam u niej ten busz, to aż się przeraziłam:szok: to takie niehigieniczne i może facetowi między zęby włazic hehe, posłuchała chyba.:tak::laugh2:

No juz naprawdę smigam, a naleśniki będą tylko dla mnie bo mąż nie lubi.
 
No u mnie słońce się przebiło zza ciemnych chmur -pewnie na chwilke tylko ,
pozatym zimno jak w lutym i ciemne chmury to pewnie zaraz zajdzie kurde a tak by chumorek poprawiło!J dzis wczesniej po małego jade bo mu obiecałam i trzeb asłowa dotrzymać bo on potem pamięta i juz a dzieci się nie okłamuje:no::no::no::no:
 
Kathy, to "coś" w spermie to prostaglandyny. Do wywoływania porodów stosuje się też czasem żel z prostaglandyną.

Oj to już z poczatkiem maja zacznę wykorzystywac mojego męża na maksa :-D:-D:-D
Bo jak taaaaak bardzo chcę mieć już mojego dzidziusia w domci :tak::tak::tak:

Ja zmykam na jakiś czas, bo juz brzuch mi stwardniał na maxa, i naleśniki z serem czekają podgrzane, uśmiechają się do mnie posmarowane z wierzchu nutellą :-)

Dorkass odechciało mi się już żeberek, jak przeczytałam o nutelli na naleśniczkach... i do tego serek. Mniam :-)
 
reklama
mój odrazu widzi ze sie zmuszam do tego to juz koniec on sam wtedy niechce zebym mu robiła jak ma mnie to obrzydzac jak mi samej pszyjdzie ochota ze chcem to jest inaczej
 
Do góry