reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hehe mi dopisuje nie powiem.
Tak pozatym to lekarz mi powiedział żebym się wsytrzymywąła z orgazmem jak mam taki wciąż twardy brzuch, ale mi się po nocach śni jak się z mężem ten teges i budze się z mrowieniem w kroczu hehe, ale jestem bezwstydnica.
258Hmm%20....gif
musze coś z tym zrobić, bo urodzę :laugh2::laugh2: we śnie.

Zazdroszczę Ci Łobuziaro jedna, bo ja od wtorku ZNOWU mam absolutny zakaz jakiegokolwiek wysiłku, zwłaszcza seksiku :-:)-:)-(

Mój mały Bąbel za bardzo się do nas śpieszy i zamiast teraz cieszyc się ostatnimi chwilami tylko we dwoje, to ABSTYNENCJA :baffled:

ale od 1go maja zabieramy się do roboty, najwyżej Mały się troszke szybciej urodzi... wtedy będzie już 37-38 tydzień
 
reklama
znów temat sexu sie zaczyna ale wam zazdroszcze ja juz od stycznia nic a nic bo nie moge pszez ten szew ale da sie jeszcze wytrzymac tyle sie dało to jeszcze dam rade chociasz czasem mam taka ochote ze mówie mojemu ze ide do drugiego pokoju spac bo nie wytrzymam dalej ale on wtedy nieic i mnie tuli a mnie nosi od sierodka hihihi
 
Dziewczynki, ja dłużej już nie wytrzymam, czuję sie coraz gorzej. Jadę do lekarza, niech coś poradzi na te zatoki. Niestety miejsc w przychodni brak i muszę iść prywatnie, trudno. Jak jest ropa w organizmie to jest też zagrożenia dla dziecka. A ja już mam też dosyć nieprzespanych nocy. Co będzie, jak za 2 tyg mnie położą na cc, a ja nie będę mogła oddychać?
Odezwę sie, jak wrócę. pa

Jedz kochana i się nie męcz!Najorzej jak sie na początku nie leczy to się ciagnie potem....A pewnie bez antybiotyku sie nie obejdzie :tak:;-)Rzeczywiście gorączka tez może zaszkodzić małemu no i wogóle twoje samopoczucie odbija się na nim...:blink:

Witam brzuchatki!
U nas noc ciężko, mało spania, dużo bólu brzuszka, jeszcze więcej zgagi ufff:sorry2::-(
Nic własnie mnie tak nie wykańcza jak ta nieprzemijająca zgaga, dlatego stoi obok łóżka zawsze kubek mleka, ale i to daje chwilowy efekt. Wypróbowłam już dosłownie wszystko, więc chyba musze jakoś jeszcze przetrzymać.
A z dobrych wiadomości to teściowa wyjeżdża i wraca po długim weekendzie w maju:tak::-):-):-)
Będziemy mieli więcej spokoju, a po 1 maja (jezeli dotrzymam i nie ustalą mi terminu cc) walczymy w każdym kącie domu hehe:-p oj będzie gorąco hehe, a jak to nie pomoże to wypucuję moje auto wzdłuż i wszerz, a może jeszcze zachaczę męża brykę hehe. :tak:

Kurcze ciekawe jak się ma Zwolinka?

No ja tez dziś w nocy sięgałam po malox bo mnie zgaga dopadła jak tylko się położyłam:tak:;-)Także jesteśmy takie dwie....Ja tez stwierdziłam wczoraj leżąc w łóżku(mająć zgage),że jak bliżej terminu to wypucuje auto!!!!A bedzie co -mój A jeżdzi nim do pracy i wozi ludzi syf syf i syfem pogania -błota nie wspomne a tapicerki już nie dopierze najlepsza myjnia!!!!A pozatym jest na 9 osób to zwykle sprzatanie tak na błysk z myciem z zewnatrz zajmuje większa połwe dnia:szok::szok::szok:Także po takim sprzątanku napewno jakieś skurczyki się pokażą hehe:-D:-D:-D:tak:


czesc dziewczyny ja wczoraj jak wruciłam z zakupków odrazu poszłam spac pszewijak kupiłam ten o którym pisałam .Ale mnie omineło z Zwolinka kurcze tylko pozazdroscic pewnie juz tuli malenstwo . mnie maz chciał zawiesc wczoraj do szpitala z tymi mojimi bulami brzucha ale ja niechcem ale jak on jeszcze raz zobaczy ze mnie boli to powiedział ze sam mnie zaniesie do auta i zawiezie bo on nierozumie ze mój lekasz mówi ze to normalne ale on nie moze patrzec ze to mnie az tak boli dziewczyny pomuszcie co mam robic

Ale ja nie rozumiem twojego posta co cie dokładnie boli a może to skurcze przepowiadające???patrz na zegarek i nie panikuj .A pozatym trudno tak radzić na odległóść -jak coś cię nie pokoi masz od tego lekarza na miejscu:tak:
 
Hehe mi dopisuje nie powiem.
Tak poza tym to lekarz mi powiedział żebym się wsytrzymywała z orgazmem jak mam taki wciąż twardy brzuch, ale mi się po nocach śni jak się z mężem ten teges i budze się z mrowieniem w kroczu hehe, ale jestem bezwstydnica.
258Hmm%20....gif
musze coś z tym zrobić, bo urodzę :laugh2::laugh2: we śnie.

He, he, hehehehehe...ja też tak mam...miałam tak przed ciążą też, że rano budziłam się z bolącą pochwą od ostrego orgazmu ;-)
 
hahahahah magdamagda- ja mam to samo ze nie kocham sie z mezem ale w nocy mi sie sni i dostaje w snie orgazmu albo budze sie z wysokim cisnieniem..:-):-):-):-):-):-):-) masakra...

mnie lekarz powiedzial ze moge sie kochac a nawet powinnam o ta szyjke sztywna i maz powinien sie we mnie spuscic ale jak juz pomysle to mi jakos bleee... a i powiedzial ze jak mamusia dostaje orgazmu to dzidizus sie wtedy smieje czy usmiecha...:-):-):-)
 
znów temat sexu sie zaczyna ale wam zazdroszcze ja juz od stycznia nic a nic bo nie moge pszez ten szew ale da sie jeszcze wytrzymac tyle sie dało to jeszcze dam rade chociasz czasem mam taka ochote ze mówie mojemu ze ide do drugiego pokoju spac bo nie wytrzymam dalej ale on wtedy nieic i mnie tuli a mnie nosi od sierodka hihihi
Jak to mój mąż powtarza:
"Jak powiada święty Łukasz ręką ch..ja nie oszukasz". W ten sposób wymusza hehe.
help.gif


Zaraz się zesikam hehe. Dzisiaj piątek a ja tak lubię ten dzień i dlatego.
 
ja mam jutro domek wolny wiec może z moim a coś się porobi bo tez już mam taka ochotę jak nigdy chociaż nie wiem czy już możemy no ale trudno najwyżej urodzę:-p
 
mnie lekarz powiedzial ze moge sie kochac a nawet powinnam o ta szyjke sztywna i maz powinien sie we mnie spuscic ale jak juz pomysle to mi jakos bleee... a i powiedzial ze jak mamusia dostaje orgazmu to dzidizus sie wtedy smieje czy usmiecha...:-):-):-)

No może nie usmiecha czy śmieje, ale napewno jest mu fajnie, bo macica jest podczas skórczy poruszona i buja Malucha, a wtedy dziecko się uspokaja i bardzo lubi takie ruchy :-):-):-)

Jak to mój mąż powtarza:
"Jak powiada święty Łukasz ręką ch..ja nie oszukasz". W ten sposób wymusza hehe.
help.gif


Zaraz się zesikam hehe. Dzisiaj piątek a ja tak lubię ten dzień i dlatego.

Hehehehehe...no fakt, nie oszukasz, ale można zastapić usteczkami ;-):-D:-D
 
reklama
Do góry