reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

magdamagda i tak ci dobrze ze cos robicie razem ja mojego nie dopuszczam
1. nie umiem na boku
2. nie lubie od tylu
3. dobrze jest w klesycznej to on nie chce bo sie boi
4. WSZYSTKO MNIE POZNIEJ BOLI

ale nie powiem zaczyna mi brakowac sexu az dziwne... :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

A JA CHCĘ OD TYŁU
876banany%202.gif
lubię i mąż mówi że wyglądam z tyłu jakbym w ciązy nie była
110Screwy.gif
 
reklama
magdamagda- hihihihihihihihi:-D:-D:-D:-D:-D ale mnie rozsmieszacie normalnie... fajnie sie was czyta bo ja mam tak samo.. od tygodnia dopiero spie jak zabita a moj maz jak wstaje w nocy a ja spie to mnie budzi zeby sie zapytac czy nic mnie nie boli :angry::angry:a jak juz powiem ze nie to on idzie spac a ja leze ponad godzine i zastanawiam sie jak go zabic za to albo za chrapanie:crazy:
 
Mam takie pytanko jak upławy się robią trochę zielonkawe to coś znaczy bo cały czas miałam albo białawe albo trochę żółte a teraz to już sama nie wiem
 
hahahahahahaahhaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dhihihihihihihihihihihihihi

przeagentki jestescie... ostatno tez mi maz powiedzial ze z tylu nie wygladam ze jestem w ciazy:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
Hehe mi dopisuje nie powiem.
Tak poza tym to lekarz mi powiedział żebym się wsytrzymywała z orgazmem jak mam taki wciąż twardy brzuch, ale mi się po nocach śni jak się z mężem ten teges i budze się z mrowieniem w kroczu hehe, ale jestem bezwstydnica.
258Hmm%20....gif
musze coś z tym zrobić, bo urodzę :laugh2::laugh2: we śnie.
 
ja mialam takie uplawy ale nic sie nie dzialo... ale moze byc tak jakby tego bylo bardzo duzo ze wody sie sacza i moga byc zielone dlatego pilnuj...
 
reklama
Mam takie pytanko jak upławy się robią trochę zielonkawe to coś znaczy bo cały czas miałam albo białawe albo trochę żółte a teraz to już sama nie wiem

Masz pewnie jakis stan zapalny...idx lepiej do lekarza i sprawdź, bo możliwe, że cos przepisze Ci, żebyś zdążyła wyleczyc przed porodem
 
Do góry